Pages:
Author

Topic: 2018 BITCOIN/ALTCOIN/ICO DEGERLENDIRME - page 3. (Read 3536 times)

full member
Activity: 149
Merit: 100
November 19, 2017, 03:45:19 PM
Bitcoin 2018 yılında 10 bin doları görecektir. Ama özellikle 2018 Ethereumun yılı olacak.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
November 19, 2017, 03:39:55 PM
Bence şuan weTrust ve taas değerlendirilebilecek altcoinler.Bitcoininde bu artışını devam ettireceğini düşünüyorum.Tabiki bu artış hızını koruması mümkün değil bitcoinin ama yavaş adımlarla bitcon 2018 yılında da artacaktır bana göre.
member
Activity: 532
Merit: 14
November 19, 2017, 07:29:09 AM
Bitcoin 2018'in ilk aylarında 10.000$ olur diyorum. Waves de gelecek haziran ayına kadar en az x2 yapar diyorum. Diğer altcoinleri ise tahmin etmesi çok güç, ne desem yalan olur Grin
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
November 19, 2017, 06:13:06 AM
İnsanlar bitcoin değerlenecek diye bitcoin alıyor. Para transferi için bitcoin kullanan sayısı azalacaktır. Bu da bitcoini daha değerli kılar.
Bitcoin eth ve btc Cash çok daha yükselip 2x leri görebiliriz. Ayrıca postoken ve waves te gelecek vadediyor.
Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
November 19, 2017, 06:06:34 AM
Bence 2018 Bitcoin in bittiği yıl olacaktır. İnsanlar şuan sadece bitcoini bile anlayamıyor. Alt coinleri tanıdıklarında olay değişecek. Yüksek işlem ücretleri yeni gelen uygulamaların da btc kullanımını düşüreceğinden bitcoin yok olmaya mahkum.
member
Activity: 308
Merit: 10
November 19, 2017, 04:10:00 AM
al bekle işi bana göre değil ülke olarak sabırsız insanlarız çoğu kişi bu beklemelerde paraya ihtiyacı olup çekebiliyor, biraz düşüşe geçince satabiliyor veya başka bir coinde biraz dalgalanma olup yukarı yönde hareket olunca elindekini satıp ona geçmek istiyor. Sabırsız arkadaşlar için en güzel ve eğlenceli yol coin borsası. Biraz analiz gücünüz varsa ve biraz da takip ediyorsanız borsayı kısa vadede artıp uzun vadede yok olup giden bir sürü coin var fakat bu borsanın en riskli yoludur. Siz de hemen patlayabilirsiniz. Ancak hacmi yüksek güvenilir coinler ile bu işi yapabilirsiniz eth, ltc,btc ve bir kaç üst sıralardaki coinler ile beklemekle kazanacağınız parayı 10 20 günde belkide kazanabilirsiniz. ( eğer analiz gücünüz yoksa veya borsayı takip edemiyorsanız üst sırada olan güvenilir coinlerden herhangi birine yatırım yapmanız ama az ama çok elbet size kazandıracaktır.)
member
Activity: 114
Merit: 10
November 18, 2017, 08:03:06 PM
şubatta bitcoin 15bin dolar. haziran ayındaki tahminimdir, bekliyorum.. Smiley
newbie
Activity: 21
Merit: 0
November 18, 2017, 07:27:00 PM
Arkadaşlar hepinize merhaba. 2017 kripto para dünyası için müthiş bir yıl oldu. Market hacmi arttı daha fazla insan kripto para dünyasından haberdar oldu ve bu dünyaya katıldı, ben de bunlardan biriyim. Ben para kazanmak için hala geç olmadığını düşünüyorum. Eğer ki devletler bu işe el atıp berbat etmezse şuan bile erken diyebiliriz. Çok şişti denilen bitcoinden bile, altcoinlerden hatta airdroplardan bile iyi paralar kazanıldı. Ben bu başlık altında sizlerin 2018 yılı için öngörülerinizi almak ve bu konuda tartışmak istiyorum. El elden üstündür burada hangi coinlere yatırım yaptığınızı nedenlerini ve 2018 de yükselişte olacağını düşündüğünüz coinleri sebepleriyle paylaşırsanız güzel bir fikir alışverişi yapmış oluruz.

Pages:
Jump to: