Pages:
Author

Topic: 2018 Yılı Kredi Kart Aidat İadesi Nasıl Alınır? - page 2. (Read 167 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Altı ay geçmeden müşteri hizmetlerini arayarak iade istersen aidat iadesi alabilirsin.
member
Activity: 322
Merit: 15
çok basit. bakıyorsun ekstrede kart aidatı adı altında para mı var.
hemen arıyorsun bankayı. böyle böyle kart aidatı alınmış ve ben bunu ödemek istemiyorum. banka artık onu çözmeye çalışıyor. farklı seçenekler sunuyor sana.
ya otomatik ödeme talimatı. ya 1 yıl boyunca kapatma kartını iptal edelim gibi farklı anlaşma yollarına gidiyorsun.

benim 4 5 kredi kartımdan her yıl düzenli olarak kart aidatı adı altında para keserler. sadece bir kere akbankta iptal etmediler. dedim iptal ederim kartı. efendim sözleşme cart curt dediler. dedim iptal ederim ilgileniyoruz şeklinde birkaç gün sonra genel müdürlükten aradılar. şu anda herhangi bir kampanyamız yok kart aidatını iptal etmeyle ilgili dedim kartımı kapatın ozaman diye kartımı kapattırdım.

ha sonra yine aradı Akbank. bu sefer başka bir kredi kartı önerdiler. bunda sözleşmede belirtilmiş bir şekilde kart aidatı yokmuş isterseniz bunu çıkartabiliriz. bende artislik yaptım yok efendim ben sizinle çalışmam artık .d
jr. member
Activity: 109
Merit: 5
2018 Yılı Kredi Kart Aidat İadesi Nasıl Alınır?

Birçok kişi tarafından kullanılan kredi kartları bankaların teminatı altında bize sunduğu, alışveriş yapmayı kolaylaştıran ve nakit olmadığı zamanlarda kartın avantajlarından faydalanabilme olanağı sağlayan bir araçtır. Bununla beraber Bankalar tarafından Kredi Kart Aidat adı altında ücret alınmaktadır. Bu ücreti iade almak mümkün ve bu yazıda nasıl yapacağınız konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

devamı: https://www.finanspara.com/2018-yili-kredi-kart-aidat-iadesi-nasil-alinir/

Arkdaşlar yorum atarsanız siteden çok çok sevinirim saygılar
Pages:
Jump to: