Pages:
Author

Topic: 2018 Yılında Yatırım Yapılacak Kripto Paralar - page 2. (Read 825 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
31 martta vadettikleri ürünü ortaya koyabilirlerse monetha diyebilirim. ekibin iletişimi çok iyi
Monetha'nın geliştici ekibi olsun medya ekibi olsun kimsenin çalıştığını düşünmüyorum parayı alıp çekildiler
Yoksa bu kadar uzun soluklu bir düşüşün başka bir açıklaması olamaz, Bu durumdan zor kurtulur Monetha
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
waves
Merkeziyetsiz borsa olarak hayatımıza girdi. 2017 yılının en çok kazandıran yatırım araçlarından biri.
100$ hedefi ile bekleyen çok holder var. digilira nın devreye girmesi ile Türkler waves'i yıkacaklar.
Bu nedenle potansiyeli yüksek.

Digibyte
88 satohi gibi komik bir fiyatla işlem görüyor. Haziran ayında 2500 satoshi idi. Bitcoin yükselişinin geberttiği potansiyeli olan bir coin. multi algo olması büyük avantaj. Türk yatırımcılar içinde milyon adetlik yatırımı olanlar var. Bu nedenlerle potansiyeli yüksek.

Monetha
Saplantılı yatırımcıları var. ico fiyatının 2 katını verip borsaya açılmadan toplamaya çalışanlar oldu. Neden bu kadar beklenti var bilmiyorum.
Baya hakkında okudum ama  dolar olarak fiyatını koruyor bir şekilde. Herkes 2018 sonlarında olacaklar var deyip duruyor.

Unify Coin
Çok ucuz, stake yapılabiliyor. Ekip salak ama pr'ı iyi. Bu bağlamda potansiyeli var. Ana konusunu takip etmenizi tavsiye ederim.
Ocak ayında güzel bir gelişme bekliyoruz.
full member
Activity: 602
Merit: 118
monaco bi ara kart muhabbetini duyurdu iyiyerlere de geldi. sonra btc nin hareketlerinden o da nasibini aldı.

bat içinse hiç pum yemedi hatta bi aralar 5000 den alıp 7500 leri görünce bile satmamıştım. ama o da ciddi bir kroşe yedi.

benim gözüm şuan için nxt de işin açıkçası 25 aralıkta yeni bir coin çıkartıyor. ayrıca nexy axchange diye bi borsa var yeni kuruluyor nxt ile alakalı mı bilmiyorum eğer alakası varsa çok faydalı olur kanaatindeyim
newbie
Activity: 109
Merit: 0
31 martta vadettikleri ürünü ortaya koyabilirlerse monetha diyebilirim. ekibin iletişimi çok iyi
member
Activity: 360
Merit: 18
Selamlar,

Böyle bir yazı var;

https://kriptokoin.in/2018-yilinda-yatirim-yapilacak-6-kripto-para/

6. Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin oyun içi eşya transferine yeni bir boyut kazandırıyor. Hali hazırda oyun içi eşyaları takaslamak için bir sürü web sitesi varken Enjin Coin bu işe yepyeni bir soluk getirerek Enjin Coin karşılığında eşya satışına veya takasına izin veriyor. Henüz geliştirilme aşamasında olan bu koin 2018 ortalarına doğru büyük ilgi göreceğe benziyor. Şimdiden Unturned, ARK Survival, Minecraft gibi oyunlar ile anlaşma içerisinde olan bu koin, ilerleyen zamanlarda daha farklı oyunlar için de destek sunacak ve bu da koinin değerini arttıracak gibi gözüküyor. Yatırım yapacakların Enjin Coin’e bir göz atmasında fayda var.

5. Monaco (MCO)

“İstediğin zaman, istediğin yerde!” sloganıyla ortaya çıkan Monaco da yine 2018 yılı için değerlendirilmesi gereken bir diğer para birimi. Esas kullanım amacı para ve kripto koin transferlerini komisyonsuz bir şekilde ve hızlıca gerçekleştirmek olan bu para birimi yalnızca mobil cüzdanla kalmıyor ve kart olarak da karşımıza çıkıyor. Kredi kartı gibi paranızı Monaco’nun size verdiği kartlara atarak anlaşmalı iş yerlerinde rahatça harcama yapabiliyorsunuz. Özellikle seyahat edenlerin ödediği yüksek komisyonları göz önünde bulundurunca gerçekten güzel bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. 2018 yılı için bu koini aklınızın bir köşesine yazmakta fayda var.

4. Basic Attention Token (BAT)

Reklamcılık dünyasına yepyeni bir soluk getiren Basic Attention Token belki de 2018 yılında patlama yapabilecek diğer koinlerden bir tanesi. Mevcut internet reklamlarında aracı kurumun komisyon oranlarının çok yüksek olmasından ve reklamların doğru hedef kitleye ulaşamamasından yola çıkan ekip bu koini geliştirdi ve bence iyi ki geliştirdi. Basic Attention Token ile reklam verenler istediği hedef kitleye çok düşük maliyetlerle ulaşabilirken yalnızca reklamı gerekli ilgiyi çekerse para ödüyor. Ayrıca reklamlara ilgi gösteren kullanıcılar ve reklamları barındıran site/uygulama sahipleri de aracı kuruma yüksek komisyon ödemeden direk reklam verenden ödemesini alıyor. Proje geliştirilmeye devam ediyor ve böyle giderse Google, Yandex, Amazon gibi reklam servislerini yakın gelecekte silip süpürecek gibi duruyor.

İlk 3'te de Steem, Bitcoin ve SiaCoin var.

Sizin favorileriniz hangi koinler, 2018'de hangi kripto paralara yatırım yapmalı?

Pages:
Jump to: