Pages:
Author

Topic: 2019 Ocak ayında Coinmarketcap (Geleceğe dair bir tahmin) - page 2. (Read 3530 times)

full member
Activity: 266
Merit: 190
geleceğin tahmini hep çok güzel oluyor  herkes kendi için ve olmasını istediğini öngörmeye çalışıyor ve yazılanlar ellerinde beklettikleri coinlar gayet mantıklı olarak.
ilk 10 dan bakarsınız btc bile olmayacak o yıllarda forkla 3e bölünecek zamanla ilk 10da yer bulamayacak yada yeni çıkacak 3 -4 coin girecektir. örneğin appel kendi coinini çıkarak ve girektir.
steve jobs rahmetli olsa şimdiyer girmiş olurdu ... appel blokzinciri iphoneler kendilerini buradan günceleyecek ve kişisel verirleri saklacayacak falan Cheesy iyi fikir haa Cheesy telifi bana aittir 27/07/2017

Markada (appel) fikirde orjinal olmus hayirli olsun hocam nezaman cikiyor telefonlar?
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
geleceğin tahmini hep çok güzel oluyor  herkes kendi için ve olmasını istediğini öngörmeye çalışıyor ve yazılanlar ellerinde beklettikleri coinlar gayet mantıklı olarak.
ilk 10 dan bakarsınız btc bile olmayacak o yıllarda forkla 3e bölünecek zamanla ilk 10da yer bulamayacak yada yeni çıkacak 3 -4 coin girecektir. örneğin appel kendi coinini çıkarak ve girektir.
steve jobs rahmetli olsa şimdiyer girmiş olurdu ... appel blokzinciri iphoneler kendilerini buradan günceleyecek ve kişisel verirleri saklacayacak falan Cheesy iyi fikir haa Cheesy telifi bana aittir 27/07/2017
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Herkese yorumları için teşekkür ederim. Bir arkadaşımız sormuş, Görsel bir yerden alıntı değildir. Ben oluşturdum.

Genel olarak Tezos, ETC' den bahsedilmiş. .ve XRP. Listede olmamaları eleştiriliyor ve haklısınız. İlk 10' da bulunmuyor olmaları belki de saçma fakat ben bunlara güvenmiyorum. O sebeple bilinçli olarak koymadım.

Amaç tatlı bir tartışma yaratmaktı, görüyorum ki başarmışım.  Grin
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
Yeni çıkan ve coinleri daha dolaşıma çıkmamış coinleri eklememişsin listeye  Smiley  ben Tezos icosuna girmiştim. 2 sene sonra bir ethereum olabilir ve ilk 10a da girebilir
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
ılk 10 da etc de olur. waves ılk 5 hatta ılk 3 te olur. eger genel fıyat hacmı o kadar olursa. 250 mılyar dolar fılan yanı. btc 10k doları gecer. ether 1k doları gecer. ardından waves gelır dıye dusunuyorum. dahs ve lıte sonrası. onların ardından yada onlardan once etc.

ınsallah olur bunlar tabı Cheesy

Ağzından bal damlıyor hocam inşallah dediğin gibi olurda zengin oluruz.Benim tahminimde seninle aynı yönde hocam
full member
Activity: 196
Merit: 117
ılk 10 da etc de olur. waves ılk 5 hatta ılk 3 te olur. eger genel fıyat hacmı o kadar olursa. 250 mılyar dolar fılan yanı. btc 10k doları gecer. ether 1k doları gecer. ardından waves gelır dıye dusunuyorum. dahs ve lıte sonrası. onların ardından yada onlardan once etc.

Wavesten bende çok umutluyum ama okadarda değil hocam. Waves daha yeni sayılır eth yi geçecekse bile bu 2-3 sene sonra anca olur ki o bile kesin değil. Ben dediğim gibi waves 5. 6. sıralarda olur gibime geliyo. Öyle olursada tadınmaz yenmez tabi  Grin
hero member
Activity: 1288
Merit: 645

full member
Activity: 490
Merit: 193
Önceki mesaj da aklıma gelmedi ama ecomdan da umitliyim ilk 10 a girer mi bilmem ama sağlam projeye benziyor takipteyim
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
EOS, kesinlikle ilk üçe girer. Tezos ilk 10 sıralamasında mutlaka olur.

Şu anda adını duymadığımız en az 2 tane coin bu listeye girmiş olur.

NEO, Zcash, Steem, Gnosis gibi projelerinde bu listeye girme şansları var. Gnosis ne alaka diyebilirsiniz. Toplam 10 milyon Gnosis olduğunu unutmamak lazım. Tanesi 100 dolardan, 1 milyar dolar pazar değeri yapar.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Listede yüksek ihtimalle tezos ta olacak veya şu an olmayan başka coinler, btc biraz fazla değerli olmuş bence 4k usd falan olabilir waves te biraz daha yüksek olabilir
full member
Activity: 196
Merit: 117
Stratisin 6. sıraya kadar yükseleceğini sanmıyorum. Daha aşşağılarda olur. Waves 5. yada 6. olabilir. İlk üç sıra değişmez büyük bir süpriz olmazsa. 9. 10. sıra hiç bellli olmaz.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Monero yerine etc olur bana göre. Waves'in değerinide 100 dolar belki daha fazla olarak görüyorum 2 yıl sonra umarım yanılmam bu konuda.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
bence güzel ve mantıklı bir tahmin olmuş. bitcoin ve ethereum bu fiyatlara gelmesi mantıklı Wink ama o listedeki eos falan ilk 10da yerini alamaz 2 yıl sonra için Cheesy
member
Activity: 90
Merit: 10
O liste için benim tahminim ise Monero out ETC in  Cool bir de LTC daha yüksek olur diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Ben korelilerden destek gelirse BOS coin in bile listeye girebilecegi inanıyorum. Sonyçda en yüksek hacimli borsa.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Güzel liste olmuş. Bence IOTA ve ETC de ilk 10 a girme ihtimali olan cryptocurrencylerden. Monero liste dışı kalabilir. yatırımcıların güvenini kaybetmek üzere.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Eos ve xmr bence eriyip gidecek coinler arasında ilk 15 e giremez + suanki marketcap 80milyar$ hacminde sizin verilerinize göre marketcap 400 milyar$ hacmine gelmesi lazım. O kadar bir yükseliş yapabilirmi bu borsa orası mechul bana kalırsa hersey 4 gün sonra belli olacak borsa koyun borsası gibi bir yükseliş yakalarsa tamamdır.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Tabloya genel olarak katılıyorum.Bitcoin alır başını gider, ether arkasından gelir. Diğer coinler değerli olmak için birbiriyle yarışmaya çalışır.

Yalnız sanal para piyasası bu ne olacağı belli olmaz. O gün geldiğinde görelim piyasa ne olacak.
sr. member
Activity: 420
liteconin kaderi sanırım 100$  Grin
bence gelecekte litecoinde değerlenecektir.
full member
Activity: 215
Merit: 101
Listenin 3 numarası yok. Herhalde orası Ripple'a ayrılmış ama fiyat tahmini yapılamamış. Doğru mudur?
Pages:
Jump to: