Pages:
Author

Topic: 2019 yılında kripto paraları uçuracak 7 büyük gelişme! - page 2. (Read 11861 times)

member
Activity: 280
Merit: 10
2019 kesinlikle kripto yılı olacak. bu tarz olumlu gelişlemeler yaşanırsa eğer kimse tutamaz bu piyasayı. yeni yatırımları girmesi ile birden yükselişe geçecektir.

jr. member
Activity: 119
Merit: 2
Kriptopara piyasalarında önemli bir yükseliş ve hareketlilik kaçınılmaz olarak yaşanacak ama bunun ne zaman olacağını bizde merakla bekliyoruz
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Şu an btc 3.800 usd civarında. 3.100 ler görüldü. Max 2.000 dolarlara düşebilir gibi görünüyor. Buralardan sonra sonraki ATH başlamış olacak bence. En üst seviye neresi olur bilinmez ama haberler olumlu. Hepimiz için hayırlısı olsun.
jr. member
Activity: 546
2019 yılı g20'si büyük olaylara gebe. piyasayı dibe de çekebilir kanat takıp uçura da bilir. devletlerin ılımlı olması şart bu teknolojinin geleceği için.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Olumlu gelişmelerin faydası olması için piyasanın daha stabil olması gerekiyor. Çünkü eskiden en ufak bir haber bile piyasayı uçururken şuan Bakkt gibi önemli gelişmeler bile etki etmiyor. Bu arada G20 zirvesindeki düzenlemeler piyasaya olumsuz da yansıyabilir.
jr. member
Activity: 420
Çin'in kripto paralar karşı olan düzenleme olasılığı tüm her şeye olumlu bakmamı sağlıyor. Hatta düşüşe bile olumlu bakıyorum. Çünkü Çin pozitif bir adım atarsa Bitcoin uçar gider. Smiley
jr. member
Activity: 406
bakkt o kadar önemli olmasına rağmen forumda dahi fazla ilgi görmemiş olması beni şaşırtıyor. zaten bir etf bir bakkt uçurur piyasayı normalde.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Şu sıralar yatırımcıların çoğu olumlu gelişmeler olacağına dair yorumlar yapıyor, yine uzmanlar da aynı fikirde az çok yukarı doğru kıpırdama olacağını varsayıyorlar. Bana kalırsa da olumlu gelişmeler olacak elbette ama bunun yakın bir zamanda gerçekleşmesini beklemiyorum. Aylar da sürebilir bu durum. 2019 yılının ortasını bulması bile muhtemel. Tabi süpriz bir gelişme olur birden artar o da belli olmaz
jr. member
Activity: 448
yaşanan olumlu gelişmelerin bu piyasada fiyata direkt etkisi daha sınırlı oluyor. piyasa ancak birileri yükseltmek istediğinde yükselir.
jr. member
Activity: 34
Merit: 3
Arkadaş yazının aynısını kopyala yapıştır yapmış ama bir referans vermeyi bile çok görmüş.
İletilerin tamamı copy-paste aşağıdaki linkten teyit edilebilir.
https://twitter.com/dsncszdusunceli/status/1069587545435054085
jr. member
Activity: 560
Çok değil bundan bir sene önce şu çıkan haberlerin ikisi olsa bu haberler piyasayı uçururdu, ama şimdi yaprak bile kıpırdatmıyor maalesef ekonomik durumlar çok kötü, 2019 da bu şekilde devam edecek gibi..
full member
Activity: 630
Merit: 104
2019 veya 2020 ne farkeder canım bu piyasa uzun vadeli bir piyasa o yüzden sabırlı olanlar bence her zaman kazanacaktır o yüzden beklemek gerek
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Mevcut haberler içinde en önemlisi 2 numaralı haber yani Bakkt'ın faaliyete geçecek olması. Fakat buna rağmen ben şahsen Mart ayına kadar ciddi bir yükseliş beklemiyorum. Mart sonrası ise bir yükseliş gelebilir ama yine de geçen seneki rakamlar için henüz erken olacak.
jr. member
Güzel haberler var konu içerisinde. Hatta hepsi çok iyi haber niteliğinde. Ancak bazen borsa çok büyük gelişmelere ters tepki verebiliyor.
full member
Merit: 100
Ha bugün ha yarın, eft açıklandı bakkt işlemlere başladı, bu ay ertelendi bi dahaki aya yeni boğa geliyor derken elimizde ne var ne yok verdik. bundan sonra artık daha dibin nerelere varabileceğinin pek bir önemi de kalmadı altcoinlerde yakalananlar için.
jr. member
olumlu gelişme konusunda zaten sıfır sıkıntımız var. esas mesele bu yaşanan gelişmelerin piyasaya olan etkisi. yoksa 2018 yılında da berbat şeyler yaşanmadı.
member
Activity: 713
Merit: 31
Çalışmaları paylaşmanız güzel ama piyasa öyle bir bunalımda ki, hiç bir şey ibreyi yukarıya çeviremez gibi duruyor bu noktada.
jr. member
Activity: 316
Aslında bu haberlerle bile piyasaya bir hareket gelmesi gerek ama farklı bir problem var gibi piyasada, güvensizlik üzerine baya bir problem yaşıyor piyasa, ve kriptoların aktif olarak teknolojilerini kullanamadığımız sürece de bence bu sıkıntılar devam edecek gibi görünüyor... Birde şu piyasadaki gereksiz çöp tokenler temizlenirse tamam olabilir...
jr. member
Activity: 462
İstisnasız hepsi çok güzel haberler fakat öyle geçen sene yaptığımız gibi çok büyük beklentilere sokmayalım kendimizi.
jr. member
Activity: 630
Son birkac ayda yasananlardan sonra pek oyle ucacak kacacak gibi haberlere bakmamak gerekir. Kripto para piyasalarinin oyle teknikle haberle isi olmuyor. Ama umarim hakli cikarsiniz.
Pages:
Jump to: