Pages:
Author

Topic: 2021-05-29 Coinkolik: Robert Breedlove’dan 2031 Yılı İçin Bitcoin Tahmini - page 2. (Read 208 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
işsiz olan kardeşlerime rica ediyorum: haberlere konu olan bütün tahminleri not etsinler ve bir liste hazırlasınlar. :) esen gürleyen, arada kayışı koparan kim varsa bir şeyler söylüyor, sonra hepsi unutulup gidiyor, hatta tutturamayanlar karşımıza bir daha çıkıyorlar ve -yine- yeni tahminleri ile sallamaya devam ediyorlar. :) kimin eli kimin cebinde belli değil, liste istiyoruz! :)
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
Parallax Digital’in CEO’sunu yakindan tanirim, babasini da tanirdim cok guvenilir bir insandir, 2031 yilina kadar 0.1 bitcoin bulundurun ki 2030 araligin yilbasinda hepimiz dolar milyarderi olarak san marinoda bulusalim,  iki el rulet atalim, unutmayin.
full member
Activity: 322
Merit: 101
Kripto danışmanlık firması Parallax Digital’in CEO’su, önümüzdeki on yıl içerisinde, ABD dolar arzının devasa oranda genişleyeceğini düşünüyor. Bunun da Bitcoin’in meteorik bir şekilde yükselmesiyle sonuçlanacağını ve 12.5 milyon dolara yükselebileceğini söylüyor.

Robert Breedlove, Kitco NEWS ile yaptığı yeni bir röportajda, lider kripto paranın %50 oranında düşmesini ve Bitcoin’in oynak yapısını ele ladı.

“Oynaklık, fiyat keşfinin doğal bir işlevidir. Piyasa değeri arttıkça, daralma eğilimi gösterir. Bu sebeple piyasa değeri ile ters orantılıdır. Bu sebeple aslında Bitcoin oynaklığının da daraldığını gördük. Bir değer deposu olarak nasıl tanımladığınıza bağlıdır. Yani Bitcoibn gerçek zamanlı olarak değer kazanan bir varlık. Küresel bir değer deposu olan 250 trilyon dolarlık bir pazar için rekabet ediyor.

Tarihsel olarak altın, bir değeri temsil eden en önemli şeydi. Bitcoin bize radikal olarak yeni bir şey sunuyor. Bitcoin mükemmel bilgiye dayalı bir paradır. Arzın esnek olmaması, piyasa aktörlerinin bir değer deposunda aradığı en önemli özelliktir.”
https://www.coinkolik.com/robert-breedlovedan-2031-yili-icin-bitcoin-btc-tahmini-geldi/

Dogru actim mi bilmiyom. Admin kontrol yapar. Haber gordugum en yuksek Bitcoin tahmini. Daha yuksek tahmin gormedim.
Pages:
Jump to: