Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 31. (Read 6645 times)

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
https://twitter.com/buzzspor/status/1409598109743734786

Habere göre, Ali Koç Andrea Pirlo için girişimlerini sürdürüyor.

Fenerbahçe'nin teknik direktörünün kim olacağına dair bir açıklama bekleniyordu ama hala netleşmiş gözükmüyor. Sanırım bundan 2 hafta kadar önce Andrea Pirlo gelen teklifi reddetmiş. Acaba bu girişimler olumlu sonuçlanacak mı merak ediyorum. Pirlo geçen sene Juventus'un başındaydı ve ilk büyük takım tecrübesi olmuştu. Pek parlak bir sezon geçirmediler ne yazık ki. Fakat Fenerbahçe için belki de iyi bir seçenek olabilir.

Hocam ben Andrea Pirlo'nun iyi bir aday olduğu konusunda kararsızım açıkçası. Çünkü daha doğru düzgün bir tecrübesi yok. Yılların oyuncusu tabi saygım sonsuz. Fakat teknik direktörlük namına adam gibi bir tecrübesi yok. Juventus'ta zaten bekleneni veremedi. Fenerbahçe'ye ben olsam tecrübeli bir teknik direktör getirirdim.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
fenerbahçe'nin yeni hocası bence sümük reis olacak. ne de olsa euro 2020'de dandik kadro ve oyunla elendi sümükyo  artık yapacak bir şeyi de yok. türkiye'ye gelip kendisini kanıtlaması gerekiyor yoksa ülkemizce adı hep sümüklü olarak kalacak. hani aziz yıldırım diyordu ya "ne hocası ula takımı ben yönetiyorum." aha ali koç ile yıllardır yaşadığımız bu olayın tam anlamıyla gerçeği. adam başa geçtikten beri takım hocasız takılıyor.
bek, forvet transferi yapıp takımın başına ersun hocayı getir sayın başkan!
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
https://twitter.com/buzzspor/status/1409598109743734786

Habere göre, Ali Koç Andrea Pirlo için girişimlerini sürdürüyor.

Fenerbahçe'nin teknik direktörünün kim olacağına dair bir açıklama bekleniyordu ama hala netleşmiş gözükmüyor. Sanırım bundan 2 hafta kadar önce Andrea Pirlo gelen teklifi reddetmiş. Acaba bu girişimler olumlu sonuçlanacak mı merak ediyorum. Pirlo geçen sene Juventus'un başındaydı ve ilk büyük takım tecrübesi olmuştu. Pek parlak bir sezon geçirmediler ne yazık ki. Fakat Fenerbahçe için belki de iyi bir seçenek olabilir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Genç oyuncu, Beşiktaş işe prensip anlaşmasına vardığını açıkladı.

"Transfer sürecimde Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un ilgisi oldu." diyen Salih Uçan, "Bu onur verici. Beşiktaş ile prensip anlaşmasına vardım. Menajerim yönetiyor, %100 bitti diyemiyorum. Son işlemler kaldı." dedi.

Sergen Yalçın ile çalışmak istediğini söyleyen başarılı oyuncu, "Alanya'da herkes iyi bahsetti. İnşallah fikirlerimiz uyuşur ve güzel birliktelik olur. Beni en çok Beşiktaş istedi. 'Salih'e ihtiyacımız var' dediler. Transfer sürecini iyi yönettiler. Sergen Hoca ve Şampiyonlar Ligi de büyük etken." şeklinde konuştu.
https://www.ntvspor.net/futbol/besiktas-ile-prensip-anlasmasina-vardim-60d9f07de68420d4c8e3764d

yabancı sınırlaması kuralı nedeniyle yerli isimlere ağırlık vermek orta ve uzun vadede iyi/faydalı olacaktır. Smiley

Yabancı kontenjanını sınırlayanlara sövmek lazım yerli oyuncularda yetenek artar diye saçma sapan bir şey uydurmuşlar önce bir Altınordu’ya bakıp altyapıya önem versinler sonra yerli oyuncuları yabancılar yerine biz tercih ederiz tıpkı İspanya Hollanda Fransa ligi gibi ama bizde siyaset futbola karışırsa daha çok işe yaramaz yerli futbolcuları fahiş fiyata satarlar
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
Genç oyuncu, Beşiktaş işe prensip anlaşmasına vardığını açıkladı.

"Transfer sürecimde Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un ilgisi oldu." diyen Salih Uçan, "Bu onur verici. Beşiktaş ile prensip anlaşmasına vardım. Menajerim yönetiyor, %100 bitti diyemiyorum. Son işlemler kaldı." dedi.

Sergen Yalçın ile çalışmak istediğini söyleyen başarılı oyuncu, "Alanya'da herkes iyi bahsetti. İnşallah fikirlerimiz uyuşur ve güzel birliktelik olur. Beni en çok Beşiktaş istedi. 'Salih'e ihtiyacımız var' dediler. Transfer sürecini iyi yönettiler. Sergen Hoca ve Şampiyonlar Ligi de büyük etken." şeklinde konuştu.
https://www.ntvspor.net/futbol/besiktas-ile-prensip-anlasmasina-vardim-60d9f07de68420d4c8e3764d

yabancı sınırlaması kuralı nedeniyle yerli isimlere ağırlık vermek orta ve uzun vadede iyi/faydalı olacaktır. :)
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Alex Teixeira Beşiktaş'tan 3.5 milyon Euro imza parası ve yıllık 3.5 milyon Euro maaş istemiş. Beşiktaş Llajic'ten yüksek maaşı yüzünden kurtulmaya çalışırken kimseye gidip 3.5 milyon Euro maaş veremez. Vida'nın da maaşında indirim isteniyor, yönetim yeni bir maaş tavanı yapmaya çalışıyor. Kur sürekli artarken Türk kulüpleri bu yüksek maliyetlerin altına girmemeli, artık garanti Şampiyonlar Ligi geliri de yok. Şampiyon olan takım için bile eskisi gibi maddi olarak rahatlama olmayacak.

beşiktaşın transfer politikalarını beğeniyorum. muhtemelen yeni sezonda beşiktaş forması giyen daha çok alt yapı oyuncusu görürüz. yüksek maliyetler sebebiyle el yakan transferler yapmayacaklar gibi görünüyorlar.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Alex Teixeira Beşiktaş'tan 3.5 milyon Euro imza parası ve yıllık 3.5 milyon Euro maaş istemiş. Beşiktaş Llajic'ten yüksek maaşı yüzünden kurtulmaya çalışırken kimseye gidip 3.5 milyon Euro maaş veremez. Vida'nın da maaşında indirim isteniyor, yönetim yeni bir maaş tavanı yapmaya çalışıyor. Kur sürekli artarken Türk kulüpleri bu yüksek maliyetlerin altına girmemeli, artık garanti Şampiyonlar Ligi geliri de yok. Şampiyon olan takım için bile eskisi gibi maddi olarak rahatlama olmayacak.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Teknik direktör bugün açıklanacaktı sözde ama yine ertelenmiş.Bir an önce açıklansa da artık hoca hangi oyuncuyu istiyorsa alınsa bir an önce de hazırlıklarına başlasa artık ne kadar geç açıklayıp başa getirirlerse fenerbahçe için hep zaman kaybı.
Teknik direktör açıklaması için daha zaman var galiba, eğer anlaşmış olsaydılar çoktan şimdi açıklamış olurlardı, bakalım Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü kim olacak, getirsinler Rıdvan dilmeni,
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Teknik direktör bugün açıklanacaktı sözde ama yine ertelenmiş.Bir an önce açıklansa da artık hoca hangi oyuncuyu istiyorsa alınsa bir an önce de hazırlıklarına başlasa artık ne kadar geç açıklayıp başa getirirlerse fenerbahçe için hep zaman kaybı.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
https://www.sporx.com/fenerbahce-de-baskanlik-secimi-SXHBQ931577SXQ

Ali Koç tek aday olduğu başkanlık seçiminde 6459 oyla yeniden başkan seçilmiş. Sadece kendisinin aday olmasına çok şaşırdım açıkçası. Acaba neden başka bir aday girmedi seçime. Aziz Yıldırım dışında kazanabilecek birisi olabilir miydi o da şüpheli de. Bakalım bundan sonraki transfer politikaları nasıl olacak. Baya ağır eleştiriler aldı çünkü Ali Koç.

Başkanlık açıklandığına göre, artık önce teknik direktör, daha sonra transfer haberleri gelir Fenerbahçeden, gereksiz yaşlı transfer yapmazlar inşallah, geçen gün yaşlı oyuncu alınması yasaklansın diyen  de Ali koçtu bu arada,
legendary
büyük bütçeli takımlar ihtiyaç duydukları transferleri gerçekleştirmeden, kadro planlamalarını tamamlayıp sezon hazırlığına girmeden doğru düzgün transfer yapma ihtimalimiz yok gibi gözüküyor. kontratı olmayan, boşa düşmüş yerli futbolcuların dışında yazılan çizilen bütün isimler spekülasyon olarak kalıyor. :)
member
Activity: 756
Merit: 17
https://www.sporx.com/fenerbahce-de-baskanlik-secimi-SXHBQ931577SXQ

Ali Koç tek aday olduğu başkanlık seçiminde 6459 oyla yeniden başkan seçilmiş. Sadece kendisinin aday olmasına çok şaşırdım açıkçası. Acaba neden başka bir aday girmedi seçime. Aziz Yıldırım dışında kazanabilecek birisi olabilir miydi o da şüpheli de. Bakalım bundan sonraki transfer politikaları nasıl olacak. Baya ağır eleştiriler aldı çünkü Ali Koç.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Fenerbahçe başkanlık seçiminden sonra transferleri teker teker patlacağını düşünüyorum.Herhangi bir açıklama yapılmasının tek nedeni başkanlık seçimi olsa gerek sadece serdar dursunla anlaşma yapıldı benim bildiğim bakalım önümüzdeki hafta fenerbahçe için hareketli oalcaktır artık.
zaten tek aday olmuş ali koç. neden kesinleşen transferler varsa açıklamıyorlar ki? serdar dursunu açıklamışlardı sonuçta. bu arada serdar dursun da kendisine la liga serie a premier lig takımlarından teklif geldiğini ancak kendisinin fenerbahçeyi seçtiğini duyurmuş.

Serdar dursunu açıkladılar yerden yere vuruldu daha hoca yok transfer yapıyorlar diye başkanlık seçimleri olmadan açıklama yapılırsa Ali Koç başkanlıktan bile çekilebilir önce işini garantiye alıyor bence iyi bir adım
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Fenerbahçe başkanlık seçiminden sonra transferleri teker teker patlacağını düşünüyorum.Herhangi bir açıklama yapılmasının tek nedeni başkanlık seçimi olsa gerek sadece serdar dursunla anlaşma yapıldı benim bildiğim bakalım önümüzdeki hafta fenerbahçe için hareketli oalcaktır artık.
zaten tek aday olmuş ali koç. neden kesinleşen transferler varsa açıklamıyorlar ki? serdar dursunu açıklamışlardı sonuçta. bu arada serdar dursun da kendisine la liga serie a premier lig takımlarından teklif geldiğini ancak kendisinin fenerbahçeyi seçtiğini duyurmuş.

Seçilmeden açılarsa eğer belki de yaptığı transferler beğenilmeyecek ve daha seçim bile olmadan yıpranmaya başlayacak. Daha önce de siz benim hayalimi anlayamamışsınız dedi ama 3 yıl da kimler geldi. Bir sürü çöp hocadan tutta comolliye kadar..
Tek aday evet ama yüksek oy ile gelmez ise muhalefet yıl içinde Ali Koç'u ciddi yıpratır.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
full member
Activity: 1400
Merit: 161
https://www.ntvspor.net/futbol/peter-zulj-basaksehir-de-60d331b3e68420d4c8e35863

Başakşehir, Anderlecht ortasahası Peter Zulj'i kadrosuna katmış. Kendisi hakkında detaylı bir bilgim yok açıkçası ama istatistikleri gayet iyi duruyor. Şu ana kadar 249 maçta 40 gol atıp 46 asist yapmış. Avusturyalı oyuncu şu an 28 yaşında. Bana iyi bir katkı verebilir gibi geliyor takıma.

Başakşehir'de 30 yaş üstü çok sayıda oyuncu bulunmakta. Yaş ortalamasını hesaplamaya üşendim açıkçası ama en az 30 olabilir belki de. Zulj hem yaş ortalamasını düşürür biraz hem de gücüne güç katar takımın. Belirttiğiniz istatistikler hiç de fena değil bir orta saha oyuncusu için.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Bjk kadrosu iyi değil.

Mevcut kadro kalite olarak iyi ama eksik çok. 11 kişilik takım oluştursan yedeğe oturtacak adam kalmıyor. Sayısal olarak sıkıntı var bunu da aşacaklardır.

Salih Uçan, Kenan Karaman, yeni sağ bek, yeni kanat ve yeni forvetler gelecek.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256

Sanki anlaşmadan önce şöyle bir şey hatırlıyorum. Beşiktaş yıllık 20 milyon TL + sağlam bonus tekliflerinde bulunmuştu. Fakat Sergen 30 milyon TL civarı bir para istediği için iş çıkmaza girmişti. İşin içinden çıkıp kulüp adına da iyi denilebilecek bir anlaşma yapılması sevindirici. Beşiktaş, Sergen ile güzel bir ivme yakalamışken başka bir teknik direktör ile yeniden başlamak istemezdi sonuçta.

en önemlisi, 1 yıllık anlaşma sağlanıyor. herhangi bir başarısızlık durumu yaşanırsa, yolun sonunda ya da köprünün ortasında yollar kolayca ayrılabiliyor. ayrıca, teknik direktör için bir yıllık anlaşma demek, başarı endeksli bir sözleşme olduğu için "baştan aşağıya kendine güven" demek oluyor. hayırlı olsun, bjk küçük de olsa bir krizi atlatmış bulunuyor. Smiley

Bence krizi ertelediler. Özellikle yönetim taraftar baskısından kurtulmak için bu işe mecburen evet dedi..
Zaten olası bir başarısızlık durumunda. Şampiyonlar ligi ve süper ligi aynı anda mevcut kadro götüremez. Sağlam transferler yapılmaz ise Ekim Kasım gibi takim çok geri giderse Sergen bırakmak zorunda kalır. Bence asil anlaşamadıkları nokta takim kurgusu nasıl olacak. Sergen boş takim kurmak istemez. Bakalım Ghezzal'ı alabilecekler mi? Bjk kadrosu iyi değil.
legendary

Sanki anlaşmadan önce şöyle bir şey hatırlıyorum. Beşiktaş yıllık 20 milyon TL + sağlam bonus tekliflerinde bulunmuştu. Fakat Sergen 30 milyon TL civarı bir para istediği için iş çıkmaza girmişti. İşin içinden çıkıp kulüp adına da iyi denilebilecek bir anlaşma yapılması sevindirici. Beşiktaş, Sergen ile güzel bir ivme yakalamışken başka bir teknik direktör ile yeniden başlamak istemezdi sonuçta.

en önemlisi, 1 yıllık anlaşma sağlanıyor. herhangi bir başarısızlık durumu yaşanırsa, yolun sonunda ya da köprünün ortasında yollar kolayca ayrılabiliyor. ayrıca, teknik direktör için bir yıllık anlaşma demek, başarı endeksli bir sözleşme olduğu için "baştan aşağıya kendine güven" demek oluyor. hayırlı olsun, bjk küçük de olsa bir krizi atlatmış bulunuyor. :)
Pages:
Jump to: