Pages:
Author

Topic: 2023 Yeni Yıl Sepetleri (Read 371 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 442
January 21, 2023, 06:04:05 AM
Shit coinler alacağınıza binancede listeli coinleri toplayın en azından 3-5 birşey kazanırsınız.

Katılıyorum. Ve sepetin de en az %50'si bitcoin olmalı.

Mutlaka bitcoin sepette olmalı en önemli noktalardan birisi bu bence. Bitcoin ile diğer altcoinleri rahatlıkla alabildiğimiz için bitcoin kenarda durmalı. Bir kırış olursa diye de mutlaka fiyat para da bulundurmak lazım. Fiyat paralar büyük bir kırıştan korur. Ayrıca tüm yumurtalar aynı sepete konulursa kırılır. Yumurtaları kırmamak için çok çabalamak lazım. Ayrı ayrı sepetlere koymak lazım. Binance örneğine de katılıyorum en azından kendini kanıtlamış projeler orada yer alıyor genellikle.
member
Activity: 662
Merit: 48
January 16, 2023, 06:09:42 AM
Shit coinler alacağınıza binancede listeli coinleri toplayın en azından 3-5 birşey kazanırsınız.

Katılıyorum. Ve sepetin de en az %50'si bitcoin olmalı.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
January 16, 2023, 04:50:32 AM
newbie
Activity: 9
Merit: 0
January 16, 2023, 04:43:34 AM
2023 yılında sepet olarak;

1-Pancake
2-Ethereum
3-Brc (BabyRichCoin)
4-RadioCaca

Yeni yıl umarım herkese sağlık mutluluk şans kariyer getiririr.
Iyi forumlar

Sepetime hatırı sayılır Genesis Wink ekledim. Gwink

Hocam selamlar,

Gwink yeni bir proje olmalı. Zahmet olmazsa bizi biraz aydınlatabilir misiniz

Web sitesini paylaşıyorum arkadaş buradan inceleyebilirsin

https://winks.finance/

Hocam selamlar,

Çok teşekkürler. Sayende boğa öncesi heybeti toparlıyorum:)
full member
Activity: 938
Merit: 140
January 16, 2023, 12:25:10 AM

1-Pancake
2-Ethereum
3-Brc (BabyRichCoin)
4-RadioCaca

Iyi forumlar

Hocam selamlar,

Web sitesini paylaşıyorum arkadaş buradan inceleyebilirsin

https://winks.finance/
newbie
Activity: 9
Merit: 0
January 15, 2023, 07:33:21 PM

1-Pancake
2-Ethereum
3-Brc (BabyRichCoin)
4-RadioCaca

Iyi forumlar

Hocam selamlar,

full member
January 15, 2023, 04:41:08 PM

1-Pancake
2-Ethereum
3-Brc (BabyRichCoin)
4-RadioCaca

Iyi forumlar

legendary
Activity: 2282
Merit: 1028
January 14, 2023, 02:53:30 PM
Bence Ltc yi de sepete atabilirsiniz. Haziranda halvingi var bence şans tanımanızda fayda var.
full member
Activity: 154
Merit: 115
January 06, 2023, 10:07:42 AM
Btc,Eth ve Xrp sepetim böyle
Kimse sepetine xrp koymamış kriptoda havası inen coinlerden, herkesin sepetinde olurdu. Kazandırmayınca tercih edilmemiş, herkesi şaşırtacak gibi hissim var hisss.
member
Activity: 755
Merit: 39
January 06, 2023, 09:59:50 AM
ben parayı xch ye basıyorum .

Tek projeye gömmeni önermem. Zaten içinde btc olmayan sepette olmamalı. Kişisel fikrim. ytd.
aynı zamanda madencisiyim. parayı donanım alarak bastığım için minimum risk aldığımı düşünüyorum. en kötü donanımı satarımzaten bu enflasyonla aldığım paraya okuturum 6 aya
member
Activity: 662
Merit: 48
January 06, 2023, 03:32:14 AM

Tek projeye gömmeni önermem. Zaten içinde btc olmayan sepette olmamalı. Kişisel fikrim. ytd.
member
January 05, 2023, 05:19:07 AM
btc 5k - 7 k çığlıkları kesildi  artık . btc nisana kadar posizyonunu korursa buralar dip diyebiliriz. ftx fiyaskosu insanları ürküttü ama unutulması çok sürmez.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
January 05, 2023, 02:59:43 AM
Öyle bir dönemdeyiz ki şu dediğimiz hiç bir şey güven vermiyor bana, 2023 için mesela neler öngörüyoruz, Bitcoin uçar mı, kaçar mı hiç bilmiyoruz, sadece forumda gördüğüm tokenler ile birlikte klasikçi bakışla baktığımız altcoinler var, bana göre 2023 metaverse yılı olabilir bu yüzden mana, sand gibi tokenlerde yükseliş göreceğimizi düşünüyorum,
hero member
Merit: 524
January 03, 2023, 01:15:26 AM
Daha sepet belirleyemedim açıkçası işten güçten fırsat bulamıyorum. Sizlerin sepetlerine bir göz atıp inceleyerek bir yol çizmeyi planlıyorum bakalom. Umarım güzel projeler gelir.
member
Activity: 1246
Merit: 41
January 02, 2023, 06:13:10 PM
boğa başladığında sadece "yepis yeni" projeler uçacak ve kaçacak.. diğerleri normal ve az artacak.. bırakın ayının dibindeyken şu sepet yapma goygoyunu artık..

Boğa başladığında sadece yepis yeni dediğiniz projelerin uçma kaçma durumu olmayacaktır. Keza ayı sezonunun piyasaya girişiyle ortaya çıkan fudla birlikte bir çok yatırımcı güvenli limanlara çekilmeye başlamış bu da altcoinlerde fiyatların geriye çekilmesine neden olmuştur. Bu fiyatların çekilmesi projelere karşı olan güvensizlikten değil piyasaya olan güvensizliktendir. Boğa sezonuna kadar roadmapindeki hedeflerini tutturan projelere karşı yatırımcıların güveni ve beklentisi artacaktır ve daha önceki sezonlara nazaran daha iyi bir performans sergileyecektir. Bu bahsettiğim durum belki de toplamın %10'u bile etmeyecektir ancak doğru analiz ile yepis yeni coinlerden daha güvenli ve mantıklı bir yatırım stratejisi olacaktır.

Herkes kendi yatırımdan mesuldür isteyen istediği gibi sepet yapabilir ancak goygoy diye nitelendirmek pek güzel bir davranış değil hocam kişilerin tercihlerine ve kararlarına daha saygılı olmanız dileğiyle  Wink Smiley

son 2 boğada olanı yazdım ben; isteyen kale alır açar bakar, isteyen almaz dalgasına bakar. saygı cart curt ile alakalı da bir durum da yok ortada.
hero member
Activity: 1232
Merit: 953
January 02, 2023, 04:09:26 PM
boğa başladığında sadece "yepis yeni" projeler uçacak ve kaçacak.. diğerleri normal ve az artacak.. bırakın ayının dibindeyken şu sepet yapma goygoyunu artık..

Boğa başladığında sadece yepis yeni dediğiniz projelerin uçma kaçma durumu olmayacaktır. Keza ayı sezonunun piyasaya girişiyle ortaya çıkan fudla birlikte bir çok yatırımcı güvenli limanlara çekilmeye başlamış bu da altcoinlerde fiyatların geriye çekilmesine neden olmuştur. Bu fiyatların çekilmesi projelere karşı olan güvensizlikten değil piyasaya olan güvensizliktendir. Boğa sezonuna kadar roadmapindeki hedeflerini tutturan projelere karşı yatırımcıların güveni ve beklentisi artacaktır ve daha önceki sezonlara nazaran daha iyi bir performans sergileyecektir. Bu bahsettiğim durum belki de toplamın %10'u bile etmeyecektir ancak doğru analiz ile yepis yeni coinlerden daha güvenli ve mantıklı bir yatırım stratejisi olacaktır.

Herkes kendi yatırımdan mesuldür isteyen istediği gibi sepet yapabilir ancak goygoy diye nitelendirmek pek güzel bir davranış değil hocam kişilerin tercihlerine ve kararlarına daha saygılı olmanız dileğiyle  Wink Smiley
member
Activity: 1246
Merit: 41
January 02, 2023, 03:30:18 PM
legendary
Merit: 1229
January 02, 2023, 01:44:36 PM
Param olsada ben alsam. Param olsada ben alsam

2023 sepeti düşüncem

%40 eth
%30 btc
%20 matic ve bnb
%10 bol sıfırlı türevleri.
%10 launchpedlere bırakılacak usdt.
member
January 02, 2023, 01:40:27 PM
full member
January 01, 2023, 04:54:01 AM

1-Pancake
2-Ethereum
3-Brc (BabyRichCoin)
4-RadioCaca

Iyi forumlar
Pages:
Jump to: