Pages:
Author

Topic: 2023'e kadar hangilerine yatırım yapardınız? - page 2. (Read 4935 times)

jr. member
Activity: 406
Merit: 1
soru forumda sorulduğu için diğer alternatiflere fazla eğim olmaması normal.forumdan bağımsız da baksak en mantıklısı bitcoin.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
sağlamcı birisi gider btc alır kenara atar ardına da bakmadan ilerler. biraz risk sevenler ilk beşteki veya ondaki coinlere bakabilirler.
jr. member
Activity: 322
kripto paralar eğer major coinlerse ha deyince gayette satılabilir. gidip de günlük hacmi beş k olan bir coin alınırsa ayrı.
newbie
Activity: 11
Merit: 3
Ben gemi alırdım
jr. member
Activity: 350
Arsa konusuna ben de katılıyorum. Ha deyince satamazsın denmiş de kriptoyu da ha deyince satamıyorsun maalesef. Yine de ben arsa almazdım kripto ve döviz alırdım bir Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak.
jr. member
Activity: 462
sabırlı ve bilinçli olan hemen herkes kazanır kriptodan da bountyden de zaten. sorun kendini dizginleyebilmekte.
jr. member
Activity: 252
Kripto dünyasına girip onu çözebilen her bireyin kesinlikle kriptoya yatırım yapacağını düşünüyorum. Sabredip yatırım yapan herkes zamanla çok ciddi karlar elde edecektir. Ben sadece bounty den 4,5 ay gibi bir sürede 3 bin tl ye yakın para kazandım, daha da fazla kazanabilirdim yanlış stratejiler düşündüm ondan kaynaklandı.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
arsa konusunda şöyle bir problem var ki o da ha deyince satamazsın arsayı, yangın satıcı olursan fiyatı dibe düşer zaten.
member
Activity: 602
Merit: 11
Benim bu konudaki dusuncem  ethereumun tahdindan edecek bir proje cikarsa o olacaktir suan bu konuda bir cok coin falan ortaya suruyorlar fakat daha cikmadi bence.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Altın veya arsa almak diğerlerine göre daha mantıklı gibi. 2023'e kadar ne olur ne yaşanır bilinmez. Bu yüzden bu iki seçenek her zaman geçerlidir.
jr. member
Döviz kripto ve arsa. Bu üçü en mantıklısı geliyor. Döviz ve kripto zaten açıklama gerektirmez. Arsayı da ekleme sebebim etrafımdaki hemen her zenginin veya zenginliğin bir tık altındaki insanın asıl zıplamayı arsa yatırımlarıyla yapması.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
bu forumda ağırlık dolar ve kripto para ağırlıklı olacaktır. altın savunucusu epey düşük seviyede kalıyor forum için.
jr. member
Activity: 476
ben direkt bitcoine yatırım yapmayı düşünüyorum artık. altına yatırım yapmak bana saçma geliyor sebepsizce.
jr. member
Activity: 462
Sadece birini seçebilmek kötü olmuş ama ben değerli madenler dolar ve kripto paralara yapardım. Nasıl kripto yatırımımızda sepet yapıyorsak genel yatırımımızda da sepet yapmalıyız.
member
Activity: 392
Merit: 10
Arsa her zaman favori yatırım aracıdır bence ancak dönemsel olarak döviz ve kripto paralara da yatırım yapılabilir.  Yatırımdaki en önemli şey zamanlama olduğundan; alıp sattığınız şeyin zamanı önemlidir.
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
soru bitcointalkda sorulunca tabi ki anket sonucu da tarafsız olamıyor. Ben de dahil buradaki çoğu yatırımcının aklındaki ve kalbindeki şey kripto paralara yaptıkları yatırımın kendilerine orta vadede güzel getiriler sağlaması.
hero member
Activity: 894
Merit: 501
Büyük şehirler gitgide yaşanılmaz hale geliyor ve doğal yaşamdan iyice uzaklaşıyoruz. Kirli hava ve korkunç beton binalar arasında yaşamak insanı yoruyor. Halen yaşanılası olan bir yerden tarla, arsa alırdım. Param kalırsa Bitcoin Ethereum ve birkaç altcoinle sepet yapardım.
jr. member
Activity: 406
genç nesilin altına çok fazla eğim göstereceğini zannetmiyorum ben. onlar geleneksele baya uzak yaklaşıyorlar.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Neye yatırım yaparsak yapalım, portföye mutlaka altın dahil etmek gerektiğini düşünüyorum. Her şart ve koşulda diğerlerine kıyasla halen tek geçer akçe olduğunu düşünüyorum.
jr. member
vade oldukça uzun olduğu için içerisinde artış oranı en yüksek olma ihtimali olan bitcoin zirveye oynuyor haliyle.
Pages:
Jump to: