Pages:
Author

Topic: 21 Ağustos öncesi ICO hakkında atılan Retweetler silinmiş (Read 1354 times)

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Takip ettiğiniz kişi sayısı, sizi takip edenlerden epeyce fazlaysa belli limitlerde yeni kişi takip etmeniz engellenebiliyor.
Bunun çözümü, bazı kişileri takipten çıkın, yeni hesapları o zaman takip edebilirsiniz. Bu anlık yansımayabilir (emin değilim) Yani birisini siler silmez yeni birisini takip edemeyebilirsiniz, birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Teşekkür ederim hocam. Bir kaç düzine kişiyi takipten çıkartıp 1-2 saat bekleyip tekrar deneyeceğim.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Takip ettiğiniz kişi sayısı, sizi takip edenlerden epeyce fazlaysa belli limitlerde yeni kişi takip etmeniz engellenebiliyor.
Bunun çözümü, bazı kişileri takipten çıkın, yeni hesapları o zaman takip edebilirsiniz. Bu anlık yansımayabilir (emin değilim) Yani birisini siler silmez yeni birisini takip edemeyebilirsiniz, birkaç saat sonra yeniden deneyin.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Konu dışı ama twitter hesabımda sayfaları takip edemiyorum. "Takip sınıra takıldınız" gibi bir hata alıyorum. Bunun hakkında bilgisi olan var mı ?
sr. member
Eskileri kontrol ediyorlarsa, haftada bir not almıyorlarsa kötü, evet.
Ben de BitDice yöneticisine yazdım böyle böyle diye. Eğer daha önce saymadıysanız Eylül öncesi silindi, bilginiz olsun filan dedim ama cevap gelmedi.
Evet, Pillar ve bitquence miydi adı, onlar iyi vermişti, stox da baya iyiydi. Ama en iyi parayı nebilio dan aldım sosyal medya için. Ya da onu satarken kazandım. Sonuçta en çok onun bountysi kazandırdı yani.
hero member
Activity: 504
Merit: 500
bende baya rt yapıyorum ama kontrol etmedim hiç , siliniyorsa stakeler eksik gelecek demektir Smiley sağlık olsun yapacak bişey yok pillar dışında güzel veren kampanyada olmadı zaten çerez parası en fazla
sr. member
Hocam ben anlatamadım sanırım Smiley
O bahsettiğim limit günlük değil.
Son 2000 gönderiniz durur anasayfanızda.
Siz yeni gönderi yaptıkça, eskileri silinir. Ama hep 2000 tane en fazla.
Siz 21 Ağustostan sonra 2000 gönderi yapmışsınızdır, o yüzden 21 Ağustos'u göremezsiniz.
Ben daha çok yapmışım sanırım size göre, ben de şu an 2 Eylül ve öncesini göremiyorum mesela.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Sayfanızda göremiyorsunuzdur. rt yaptığınız yerdeki paylaşımda duruyordur beğeniniz.
Eğer öyleyse dediğim gibi, günlük değil toplam limitten bahsediyorum ben. Kendi sayfanızda son 2000 paylaşımı görebiliyorsunuz.
Benim de öyle.
Ve dediğim gibi yeni bir şey değil.
Bu bounty olaylarına girmeden önce bu kadar yoğun paylaşım yapmıyordum. Ama mesela 6 ay önce rt yaptığım şeyler görünmüyordu. Şimdi bountyler yüzünden benim de 20 gün civarı anca duruyor paylaştıklarım.

Anladım hocam teşekkürler ama dediğim gibi 2000 limitini aşmamın mümkünatı yok, 1 gün sonra rtler siliniyor. Günde 2000 rt nasıl yapabilirimki?
full member
Activity: 196
Merit: 100
Bilgilendirme için teşekkürler.
sr. member
Sayfanızda göremiyorsunuzdur. rt yaptığınız yerdeki paylaşımda duruyordur beğeniniz.
Eğer öyleyse dediğim gibi, günlük değil toplam limitten bahsediyorum ben. Kendi sayfanızda son 2000 paylaşımı görebiliyorsunuz.
Benim de öyle.
Ve dediğim gibi yeni bir şey değil.
Bu bounty olaylarına girmeden önce bu kadar yoğun paylaşım yapmıyordum. Ama mesela 6 ay önce rt yaptığım şeyler görünmüyordu. Şimdi bountyler yüzünden benim de 20 gün civarı anca duruyor paylaştıklarım.
sr. member
Bunun çözümü yok, aslında yeni bir şey de değil.
(Limit rakamı değişmiştir belki son birkaç aydır, bundan tam emin değilim)
Belli bir tarih değil, son attığınız 2000 tweet görünüyor sayfanızda. Bu ister sizin tweetiniz olsun ister retweet. Sadece son 2000 paylaşım.
Benzer bir durum beğeniler için de var. Onun da sayısından tam emin değilim ama muhtemelen o da 2000 olabilir.
Dediğim gibi bu yeni bir şey değil...

Gunluk Tweet limini 1000 olmasina ragmen her iki gunde bir retweetlerim siliniyor, begeniler duruyor. Gozukmeme degil tam olarak
sr. member
Bunun çözümü yok, aslında yeni bir şey de değil.
(Limit rakamı değişmiştir belki son birkaç aydır, bundan tam emin değilim)
Belli bir tarih değil, son attığınız 2000 tweet görünüyor sayfanızda. Bu ister sizin tweetiniz olsun ister retweet. Sadece son 2000 paylaşım.
Benzer bir durum beğeniler için de var. Onun da sayısından tam emin değilim ama muhtemelen o da 2000 olabilir.
Dediğim gibi bu yeni bir şey değil...
sr. member
Bu sorun hala devam ediyor, çözebilen? Yoksa hesapları değişeceğim.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
aynı dertten bende muzdaripim.
enigma ve coss un butun tweetlerini tekrarladım ama rapor verince bi çok attıgım re-tweet kaybolmuş.farrkedebildiklerim sadece bu 2si oldu.buyuk bir ihtimalle diger ödülüne katıldıklarımdada aynı sorun var(bitdice,spheris vs)

ödül menejerlerine konuyla ilgili mesaj attım herbirine bi tek saolsun miralllas hemen geri dönüş yaptı digerleri pek sallamıyor gibi duruyor.

Yazık olmuş onca emek var. Ağustos ayı için aynı vahim olayı yaşadım bende. Siz  bütün tweetleri tekrarladınız da Peki ödülünüzü alabildiniz mi. Tweetleri  tekrarlasanız bile geçmiş zaman eski tweetler sayılmıyor  diye biliyorum ben, yanlış mı biliyorum.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
aynı dertten bende muzdaripim.
enigma ve coss un butun tweetlerini tekrarladım ama rapor verince bi çok attıgım re-tweet kaybolmuş.farrkedebildiklerim sadece bu 2si oldu.buyuk bir ihtimalle diger ödülüne katıldıklarımdada aynı sorun var(bitdice,spheris vs)

ödül menejerlerine konuyla ilgili mesaj attım herbirine bi tek saolsun miralllas hemen geri dönüş yaptı digerleri pek sallamıyor gibi duruyor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bunu bende farkettim ama sanırım ben yanlış görüyorum bulamıyorum diye düşündüm ama dediğiniz gibi benimde başıma geldi.
sr. member
Merit: 250
Twitter'ı aktif olarak kullanmadığım için bu sorunu yaşamadım ancak ilginç bir sorunmuş. Retweetleri spam olarak algılıyor olabilir.
sr. member
Hiç bir şey anlamadım hocam. Attığım retweetler derken bounty için haftalık raporları mı kastediyorsunuz? Eğer kastınız oysa Temmuz'un sonlarında forum kuralları gereği bir çok başlık silindi forumda atılan raporlarda silindi doğal olarak.

Herhangi bir raporlamadan bahsetmiyorum, her şey açık.
Twitter tarafından, 21 Ağustos öncesinde atılan Retweetler silinmiş.

Bu 21 Ağustosluk bir durum değil ben bunu kaç aydır yaşıyorum. Bir çok iconun tweetini her gün rt yapınca belli bir sayıdan önceki rtler gözükmüyor ya da siliniyor. Bunun sebebini Twitter'a sormak lazım.

Allah allah var mı bu sorunu cozen?
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Hiç bir şey anlamadım hocam. Attığım retweetler derken bounty için haftalık raporları mı kastediyorsunuz? Eğer kastınız oysa Temmuz'un sonlarında forum kuralları gereği bir çok başlık silindi forumda atılan raporlarda silindi doğal olarak.

Bu 21 Ağustosluk bir durum değil ben bunu kaç aydır yaşıyorum. Bir çok iconun tweetini her gün rt yapınca belli bir sayıdan önceki rtler gözükmüyor ya da siliniyor. Bunun sebebini Twitter'a sormak lazım.
sr. member

sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Pages:
Jump to: