Pages:
Author

Topic: 22.10.2017 Galatasaray - Fenerbahçe derbisi nasıl sonuçlanır. (Read 656 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 630
sırf yukarıdaki sataşmalardan dolayı yakın çevrem dışında kimseyle futbol konuşamaz oldum.
maça gelince, berbat bir maçtı!
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
klasik bir derbi oldu ve fener gene kaybetmedi.
sanırım son 8 derbi maçında fenerbahçe galatasaraya ve beşiktaşa kaybetmedi.bununla birlikte 9 oldu.
full member
Activity: 672
Merit: 110
amk salagı sen yazmısın fetoculer dıye malll.beyın yokkı bak dalgana muhatap olmaya degmezsınız

Beyin yoksunu görkem MAÇTA fetö koreografisi yapılıyor bunu yazıyoruz sen gelmiş bakan diyorsun oğlum kafan çalışmıyor mu senin? Gerçi çalışsa hesabını çaldırmazdın kodumun gerizekalısı.
ulan salak beyınsızzz feto dedgın pankartı 1 sene once bursa macında acmıslardı ozamanlarda da feto bole bısey dememıstı allahın salagıııııı
full member
Activity: 322
Merit: 100
amk salagı sen yazmısın fetoculer dıye malll.beyın yokkı bak dalgana muhatap olmaya degmezsınız

Beyin yoksunu görkem MAÇTA fetö koreografisi yapılıyor bunu yazıyoruz sen gelmiş bakan diyorsun oğlum kafan çalışmıyor mu senin? Gerçi çalışsa hesabını çaldırmazdın kodumun gerizekalısı.
full member
full member
Koreografiye bakın fetöcüler yine işbaşında.
azıcık beyın yoksunu olma aynı pankartın bursa macında acıldıgı ogren mk salagı.azıcık ılgılı olsan acıklamyı dınlerdın ama nerde beyın yok kı mk salaklarında  

Embesil görkem gsnin fetö bağını ne kadar inkar etsen de bu bir gerçek.
siktir git şimdi buradan şerefsiz ibne seni.
  basbakan cumhurbaskanı da o yıllarda muhterem hocam dıolardı .goötun yıyosa fetocu desene onlara da .dersen eger gel ole konus

Onların fetöcü olduğunu bilmeyen mi var? Saçma sapan alakasız mesaj yazıyorsun. Maçla bunun ne alakası var?
full member
azıcık beyın yoksunu olma aynı pankartın bursa macında acıldıgı ogren mk salagı.azıcık ılgılı olsan acıklamyı dınlerdın ama nerde beyın yok kı mk salaklarında  

basbakan cumhurbaskanı da o yıllarda muhterem hocam dıolardı .goötun yıyosa fetocu desene onlara da .dersen eger gel ole konus
full member

full member

tagını kım acmıs ogren sonra havlaaa
full member
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Cüneyt Çakır 1
Galatasaray ve Fenerbahçe 0

Hakem maçın önüne geçti. Kararlar arasında eski hakemler bile kararsız kaldı ama , gerçekten kötü bir yönetim sergilemiş oldu bu maçta.
member
Activity: 1256
Merit: 43
Sırf 3A gitsin diye yenilmeyi bile göze alıyorum ama nafile...
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Kararların hepsi bir kenara da o Hasan Ali'nin elini nasıl görmezsin ya. Adam Beşiktaş maçında Cenk'i indirmişti ona da penaltı çalınmamıştı  Angry
full member
Activity: 378
Merit: 102
Fıfa kokartlı hakem derler bıde, su Çakır'a nasıl mac verıyorlar anlamış degılım
full member
Activity: 168
hakem maçın içine etti
full member
Kimsenin ilgilenmediği el sikko sarışın kız kardeşlerin zevksiz kapışması bugün oynanıyor. Beklendiği gibi 0-0. Smiley
full member
fenerin golü sayılmadı faul var mı yok mu tam göremedim ama var gibiydi.
full member
Activity: 238
galatasaray alır diye düşünüyorum ama belli de olmaz berabere de biter. uzun zamandır güzel bi maç gecesi yapmamıştım iki takıma da başarılar dilerim. skor tahminim gs 2 fb 1
full member
tahminimce galatassarayın üstünlüğü ile sonuçlanır.
member
Activity: 84
Merit: 10
bu sezon çok fazla takip edemedim hala bi gelişme yoksa ve sadece mynette gördüğümüz şişirme kazançlarla liderse galatasaray yine fener kazanır fakat eğer gerçekten galatasaray artık liderlikte bi pay hakediyorsa kazanma ihtimali var dostluk kazansın demiycem iki takıma da başarılar iyi olan gerçekten iyi olan liderliği hakeden kimse o kazansın ama tahminimce berabere biticek
Pages:
Jump to: