Pages:
Author

Topic: 25 Aralik 2017'de Hesabında ETH olanlar için Alvalor Airdrop'u Kaçırmayın (Read 295 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
İlgi çekici bir airdrop olduğu için adımları yerine getirdim 195 adet verdiler. Hesapta 5 ether civarı vardı ortalama olarak. Binance wallette binlerce ether olmasına rağmen 400 token kazandığını yazdı neyse orasını karıştırmayalım.
https://www.myetherwallet.com/signmsg.html  şuraya sitedeki verdikleri kodu yazın adresinizle birlikte airdrop yazan kısım.
İmzalamak içinde mew hesabınıza neyle giriş yapıyorsanız girin. Sign dedikten sonra verdikleri kodu siteye yapıştırın otomatik gönderiliyor.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Signature için yapılması gerekenler:

1) https://drop.alvalor.org/ adresinde claim yaparken çıkan kodu kopyalıyorsunuz,
2) MEW'a girip (başka bir imza servisi de olabilir ama bu favorimdir) send signature bölümüne tıklayıp kopyaladığınız kodu yapıştırıyosunuz,
3) MEW'a kendi hesabınızı doğrulayarak normal giriş yapıyorsunuz,
4) Hesabınıza girdikten sonra çıkan full kodu (bu size özel digital imza olmuş oluyor) tekrar kopyalayıp Alvalor claim sayfasına yapıştırıyosunuz. Artık Alvalor tokenlarınızı alabilirsiniz.

İmza olayı budur arkadaşlar.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Ben Signature olayını anlamadım 152 tane gözüküyor benim cüzdanda fakat claim yapamadım .
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Güzel airdrop ama bunlara katılırken dikkat edin bir çok insan adres vereyim diye private key verebiliyor, özellikle yeni başlayanlar dikkatli olsun
legendary
bilgilendirme için teşekkürler 127.2 tane aldım

rica ederim, sağlam bir meblağ olmuş Smiley bol kazançlar
newbie
Activity: 224
Merit: 0
ilk defa airdroptan kazanıldığını duyuyorum ama onun da şartı varmış, hesabınız da en az 1 eth olması Smiley
full member
Activity: 770
Merit: 103
o tarihte cüzdanımda eth olduğundan emin olamama rağmen siteye girdiğimde herhangi bir şey göstermiyor Smiley bir alt sınır falan mı var acaba ? çünkü en kötğ 0.3 eth bile olur her zaman cüzdanda
member
Activity: 252
Merit: 13
bilgilendirme için teşekkürler 127.2 tane aldım
newbie
Activity: 70
Merit: 0
25 Aralıktan sonra açılan cüzdan'lar kabul edilmiyor galiba. Denedim şansımızı ama kabul edilmedi. Artık başka fırsatlara bakacağız.
member
Activity: 210
Merit: 10
Baktim ama kabul etmedi asagida okudugum kadariyla 1 ethereum olmasi gerekiyormus gondermeleri icin
legendary
Airdrop hala devam ediyor günceldir beyler bayanlar, Alvalor çok enteresan yerlere gidebilir, 10 % luk dilimin içine girin, airdrop'u ıskalamayın (geçen Aralık ayında hesabınızda ETH var ise tabiki)
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
bakıyorum da son zamanda ilginç bir şekilde forumda ciddi olarak airdrop konuları paylaşılır oldu. işin garibi yığınla proje var ve hepsi bir şekilde bir zamanda değerleniyor. tek tek giriyorum bunu düşünerek.

bu paylaşım için de teşekkürler.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Alvalor gerçekten de güzel bir proje.Reklamlarını bu şekilde yapıyorlar.Bilgilendirme için teşekkürler.Umarım güzel bir şey tuttururuz.Tekrardan teşekkürler.Bu tarz projeleri kaçırmamak adına teşvik amacıyla merit'i hakettin dostum.Kolay gelsin.
legendary
Airdrop devam ediyor arkadaşlar, koşulları tutturuyorsanız 10 %'luk barajı kaçırmayın, selamlar
legendary
Bir başka konu daha vardı arkadaş yazmış zaten ama yinede teşekkürler. Benim anlamadığım olay şu 25 aralık tarihinde adresimizde 1 eth olması yetiyor muydu yani başka birşey yapmaya gerek yokmuydu

başka birşey yapmaya gerek yoktu doğru ama şimdi https://drop.alvalor.org/ adresine gidip mutlaka claim token yapmanız lazım. Çünkü ilk başvuran 10 %'luk kesim tokenları alıyor, ondan sonra gelenlere ödül yok...
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Bir başka konu daha vardı arkadaş yazmış zaten ama yinede teşekkürler. Benim anlamadığım olay şu 25 aralık tarihinde adresimizde 1 eth olması yetiyor muydu yani başka birşey yapmaya gerek yokmuydu
member
Activity: 1256
Merit: 43
Kibarlığınızı gerçekten takdir ettim. İyi kazançlar dilerim..
legendary
o zaman varmıydı hatırlamıyorum ama o zamanmı katılmış olmak gerekiyordu airdrop olayına, off hep kaçırıyorum bu trenleri

hayır şu anda katılım gerekiyor, ama sadece 25 Aralık tarihinde ETH cüzdanında Ethereum olanlar Alvalor token almaya hak kazanmış oluyor, bunu gönderdiğim linke ETH adresini yazarak hemen kontrol edebilirsiniz...
member
Activity: 378
Merit: 11
o zaman varmıydı hatırlamıyorum ama o zamanmı katılmış olmak gerekiyordu airdrop olayına, off hep kaçırıyorum bu trenleri
Pages:
Jump to: