Pages:
Author

Topic: 3 Aylık Ticaret Fonu Ödeme Alanı (Read 9390 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
August 30, 2017, 01:26:04 PM
Satılık paylar:

Yusufmet 0.54 btc
Udonmez: 0.24 btc
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
August 27, 2017, 02:55:32 PM
Acil ihtiyaçtan kişisel fon'dan alacağım 0,84 btc payımı satıyorum, 0,8 btc düşünüyorum. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.
legendary
August 21, 2017, 05:48:36 AM
Selamlar,

otto_diesel'in tavsiyesiyle fon miktarlarını haftalık olarak buradan duyurarak hedef miktara ulaşacağım süreci daha şeffaf hale getirmiş olacağım.

Böylece haftalık ilerleme de gözükecek, üç aşağı beş yukarı da bir vade tahmini yapabileceğiz.

Hesaplamaları yapıp konuyu güncelleyeceğim.

Saygılarla.

güzel bir düşünce bob,

ama benim naçizane tavsiyem,alakasız ve saçma postları engellemen adına, konuyu kilitlemen, güncelleme yaptıkça açarsın.

kişisel merakı olan zaten pm ile ulaşabiliyor sana,

Teşkkürler

Hesaplamak da zormuş zaten, birebir yatırımlar da var.

Tamamdır hocam.

Arkadaşlar pay ticaretini tekrardan tavsiye ediyorum, böylece acil ihtiyacı olan çıkabilir.

Saygılarla.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
August 21, 2017, 03:39:41 AM
Selamlar,

otto_diesel'in tavsiyesiyle fon miktarlarını haftalık olarak buradan duyurarak hedef miktara ulaşacağım süreci daha şeffaf hale getirmiş olacağım.

Böylece haftalık ilerleme de gözükecek, üç aşağı beş yukarı da bir vade tahmini yapabileceğiz.

Saygılarla.

güzel bir düşünce bob,

ama benim naçizane tavsiyem,alakasız ve saçma postları engellemen adına, konuyu kilitlemen, güncelleme yaptıkça açarsın.

kişisel merakı olan zaten pm ile ulaşabiliyor sana,

Teşkkürler
hero member
Activity: 953
Merit: 504
August 19, 2017, 02:30:07 AM
Böyle olması çok daha güzel oldu. Herkesin aklında türlü türlü sorular olmaktansa girip buraya durumla ilgili bilgi alır. Teşekkürler
full member
Activity: 171
Merit: 100
August 18, 2017, 05:23:00 PM
Selamlar,

Saygılarla.
böyle daha iyi olur dostum.en azından fona katılmamış arkadaşların merakı giderilir. kolay gelsin .iyi tradeler
legendary
August 18, 2017, 12:13:15 PM
Selamlar,

Saygılarla.
legendary
August 06, 2017, 05:40:35 PM
Moderator'e birisi haber verebilir mi? Alakasız postlar atılıyor.

Fon ile ilgili de bir güncelleme bekliyorum bob hocam, en azından tahmini bir vade iletebilirseniz önümüzü görelim.

Emre hocam ve diğer arkadaşlar, konuyu self-moderated olarak açmadım maalesef bir süreliğine kilitliyorum, isterseniz birkaç gün sonra geri açarım.

Dediğim gibi her zaman özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz, gününde geri dönüş yapıyorum.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
August 06, 2017, 09:58:27 AM
Moderator'e birisi haber verebilir mi? Alakasız postlar atılıyor.

Fon ile ilgili de bir güncelleme bekliyorum bob hocam, en azından tahmini bir vade iletebilirseniz önümüzü görelim.
full member
Activity: 190
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
August 06, 2017, 08:29:30 AM
internet uzerinden tanimadiginiz, hicbir yasal guvencenizin olmadigi, yaptigi tradeleri bile ispatlayamayan bir adama para gonderin.

adam size karli karli gonderdikce agziniz sulansin, daha cok gonderin.

adam bir gun cikip battim ama odeyecegim desin. hala da alamiyorum diye aglayin.

burada hala gondermedin, acliyet var diye aglayanlar... ne kadar gerizekali gozuktugunuzun farkinda misiniz?
Sen ilk önce hack hesap satın almamayı bir öğren ondan sonra milletin zekasıyla dalga geçmeye başla fona yatırım yapmadım ama bildiğim kadarıyla trade geçmişini zaten paylaştı bob. Bilmeden konuşma lütfen.

yav ne kadar krosunuz. calinti hesaplar 2014 oncesi hackinden olan hesaplar. 2016'da acilmis, sifresi veya eposta adresi degistirilmemis bir hesap nasil olur da calinti olabilir?

Merhaba;

Kimin yan hesabını kullanıyorsunuz bilmiyorum, açılış tarihi "December 05, 2015, 02:44:56" görünüyor ve bir kaç yıl bir kaç ingilizce kelimelerden oluşan postlardan birden cümle kurabilecek vasfa haiz olup Türkçe konuşmaya karar vermişisiniz, tebrik ederim. Bir de anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmayınız, ergen görünümü çiziyor. Kirletecek başka başlık bulup oralarda post kasmanız dilerim.

İyi dileklerimle

can kardeşim. madem mesajlara baktın, ne yazıldığına da baksaydın.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.13390286

hesap açılır. arada post atılarak activity dönemlerinde potansiyel aktivite arttırılır. bence siz bilmediğiniz konularda yorum yapmayın, önceki sayfadaki arkadaşlar gibi.

İyi dileklerimle.

bu arada, önceki sayfada yazdığım şey üzerinden ad hominem yapıyorsunuz. internette tanımadığınız adama paranızı atıp üzerine bir de burada ağlıyorsanız, tekrar ediyorum, malsınız.

sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
August 05, 2017, 06:31:19 PM
Can Bey hesabınızın durumu hakkında gerekli açıklamayı yapmış.Sizin asıl hesabınızın da kim olduğunu tahmin ediyorum ama bu konuda yorum yapmıycam yanılma payım olabilir.Bu arada kro değil kıro Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 541
August 05, 2017, 02:30:54 PM
internet uzerinden tanimadiginiz, hicbir yasal guvencenizin olmadigi, yaptigi tradeleri bile ispatlayamayan bir adama para gonderin.

adam bir gun cikip battim ama odeyecegim desin. hala da alamiyorum diye aglayin.

burada hala gondermedin, acliyet var diye aglayanlar... ne kadar gerizekali gozuktugunuzun farkinda misiniz?
Sen ilk önce hack hesap satın almamayı bir öğren ondan sonra milletin zekasıyla dalga geçmeye başla fona yatırım yapmadım ama bildiğim kadarıyla trade geçmişini zaten paylaştı bob. Bilmeden konuşma lütfen.

yav ne kadar krosunuz. calinti hesaplar 2014 oncesi hackinden olan hesaplar. 2016'da acilmis, sifresi veya eposta adresi degistirilmemis bir hesap nasil olur da calinti olabilir?

Merhaba;

Kimin yan hesabını kullanıyorsunuz bilmiyorum, açılış tarihi "December 05, 2015, 02:44:56" görünüyor ve bir kaç yıl bir kaç ingilizce kelimelerden oluşan postlardan birden cümle kurabilecek vasfa haiz olup Türkçe konuşmaya karar vermişisiniz, tebrik ederim. Bir de anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmayınız, ergen görünümü çiziyor. Kirletecek başka başlık bulup oralarda post kasmanız dilerim.

İyi dileklerimle
full member
August 05, 2017, 01:23:49 PM

legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
August 05, 2017, 08:12:30 AM
Bob,
post kasmak için tartışma başlatmaya çalışanları kale almadan, risk almaksızın çalışmalarına devam et. Bu forumda kimin ne olduğunu bilen biliyor.
legendary
August 05, 2017, 06:02:55 AM
zamanında bende cok yazdım vazgeçirmeye çalıştım insanları bu adamın fonuna katılmalarını engellemek için.
açın bakın bu adamın açtıgı fon başlıgındaki yazılarıma.
herkes farkındayız risk bizim riskimiz boba guveniyoruz filan dediler.
baştan başa hata zaten kazanaiblen bir adam neden sizin paranıza ihtiyaç duysun ki.

herneyse olan oldu.
en azından forumda fon olayı bitmiş oldu tamamen.

umarım en yakın zamanda paralarınızı alırsınız.
yalnız arkadaş halen trade devam ediyorum filan yazıyor,ben olsam buna izin vermem.
toplanın aranızda konuşun.elinde ne varsa odesin.zararın neresinden donseniz kardır.
çünkü gidişat iyi gozukmuyor.kalan meblağıda kaybedicek gibi gozukuyor.

Olan oldu, ödemeleri geçmek için çalışıyorum. Şu anki tradeler ile ilgili bir paylaşımım olmadı, nasıl böyle gözüküyor diyorsunuz anlamıyorum.
sr. member
Merit: 418
August 05, 2017, 04:44:39 AM
zamanında bende cok yazdım vazgeçirmeye çalıştım insanları bu adamın fonuna katılmalarını engellemek için.
açın bakın bu adamın açtıgı fon başlıgındaki yazılarıma.
herkes farkındayız risk bizim riskimiz boba guveniyoruz filan dediler.
baştan başa hata zaten kazanaiblen bir adam neden sizin paranıza ihtiyaç duysun ki.

herneyse olan oldu.
en azından forumda fon olayı bitmiş oldu tamamen.

umarım en yakın zamanda paralarınızı alırsınız.
yalnız arkadaş halen trade devam ediyorum filan yazıyor,ben olsam buna izin vermem.
toplanın aranızda konuşun.elinde ne varsa odesin.zararın neresinden donseniz kardır.
çünkü gidişat iyi gozukmuyor.kalan meblağıda kaybedicek gibi gozukuyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
August 04, 2017, 04:51:53 PM
Hocam hack hesap olduğunu iyi yakalamışsınız tebrikler fona para yatıranlara gerizekalı demesi zaten ayrı bir olay, o konuda söz etmiycem bile.
sr. member
Merit: 413
August 04, 2017, 04:47:12 PM

full member
August 04, 2017, 01:14:57 PM

newbie
Activity: 35
Merit: 0
August 02, 2017, 05:18:13 PM
0.9 BTC

Net tutarı 0.9 btc olan beş adet fon payı, 0.8 btc ye devredilecektir.
Pages:
Jump to: