Pages:
Author

Topic: ⚡3 GB GTX 1060 Satın almayın 1 Mayıs 2019 ETH Dagsize için Son Gün⚡ (Read 315 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Rigini daha önce kuranlar için değil ama yeni kuracaklar 100-200 tl fazla verip 8 gb ram li almaları her açıdan daha iyi olacaktır..2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç...

2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç... çok ince  Grin Grin Grin Sahibinden. com da kime sorsam ya yeri yok ya askere gidiyor yada evleniyor. Yeni genç nesil çok atılgan Maşallah  Grin
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Rigini daha önce kuranlar için değil ama yeni kuracaklar 100-200 tl fazla verip 8 gb ram li almaları her açıdan daha iyi olacaktır..2-3 ay mining yapıp yerim yok satıyorum diyenler hariç...
full member
Activity: 616
Merit: 118
abi benim umrumda bile değil ki eth nin dag olayı onca coin var eth turevli elimde heribirnden 1000+ yapacagım atacağım köşeyte eth den sonra bunlardan birine kayacak bu ekip...
member
Activity: 564
Merit: 19
miningpoolhub'ın auto switch mantığı ile whattomine en üsttekini kazmak arasında hiç bir fark yok.

Zorluğu düşmüş, fazla değerini kaybetmemiş, yükselme potansiyeli olan paralar kazmak lazım.
full member
Activity: 405
Merit: 104
Neden kayıp oluşsun ki, sen o ödülü almaya hak kazandıysan zaten cüzdanına geçecektir. Bir de kazdığın coin sürekli değiştiğiyor gibi düşünmeyin, yaklaşık 3-4 gündür eth dışında başka birşeye geçmedi sistem.
full member
iyide o durumda da sürekli blok ödülünde kayıp oluşur ki tam ödül alacaksın diğerine geçecek Cheesy pek mantıklı gelmedi dediğiniz...
full member
Demek istediğim şu. Anlık olarak en yüksek whattomine getirisi olan parayı kazdınız diyelim. 1 gün sonra hatta saatler sonra bile o kazancı alamıyorsunuz. Zorluğu %5+ düşmüş ve algoritmasında o anda ilk 5 içerisinde olan paralar daima benim tercihim. Borsacılar nasıl trendleri izliyorsa madencilerde izlemeli. Whattomine trend konusunda bilgi vermiyor.

Bu konuda haklısınız ama ben Miningpoolhub ta otomatik ethash algo kazıyorum. Yani ethash'te o an en karlısı hangisiyse sistem onu kazıyor, ltc ye çeviriyor. Ben ödememi ltc olarak alıyorum, böylece karlı olan coini karlı iken kazıp hemen satıyorum.
member
Demek istediğim şu. Anlık olarak en yüksek whattomine getirisi olan parayı kazdınız diyelim. 1 gün sonra hatta saatler sonra bile o kazancı alamıyorsunuz. Zorluğu %5+ düşmüş ve algoritmasında o anda ilk 5 içerisinde olan paralar daima benim tercihim. Borsacılar nasıl trendleri izliyorsa madencilerde izlemeli. Whattomine trend konusunda bilgi vermiyor.
member
Activity: 602
Merit: 32
Başlık yanıltıcı, çözümü var, ayrıca sadece eth kazılıyor sanki !

Aslında hiçbir kartı almayalım eth pos olunca hiçbiri işe yaramayacak zaten o mantıkla.

Eth pos olduğunda kim uğraşacak?

Uğraşılmayan madene kim ilgi gösterecek?

Öylr bir şeyi yapacaklarına ihtimal vermiyorum, konuşulur, tartışılır ama olmaz gibi..

Uğraşılmayan maden derken? POS nedir tam olarak bilginiz var mı acaba? Zaten mining işlerinde biraz kendini geliştirenler ETH kazmıyor artık.

Valla hocam biz anlamışızda sizin anladığınız meşhur. Posu normal kart posu falan sanıyo gibisiniz.

Yada ben bilmiyorum diyip çıkayım işin içinden Smiley boş muhabbet uzamasın Smiley

Bu arada kayda değer yeni coin yoksa eth kazıyorum. Onun dışındaki kazmıyorum Smiley
Borsada al sat yapıyorum. Al sattada bir kaç coin/token vardırki al sat yapmam. Sadece al yaparım.

Hatta şu kadar söyleyeyim elimde şuandaki eth miktarı 0,5 Smiley

Bundan olur dediğm bir coin daha çıkarsa onu kazar bekletirim. Çok çok elimde patlar.
full member
whattomine ile kazmayı acilen bırakmanızı tavsiye ederim. Zorluğu kayda değer düşmüş bir para kazın. Değeri elbet bir gün yükselecektir ve o zaman da satın.

Değeri elbet bir gün yükseleceği ilüzyonuna inanmıyorum, bazıları yükselecektir bazıları ise değil. Yeni çıkan coin kumarı ise muamma, çoğunda ekip gizli, kendilerini tanıtmıyorlar. POS+POW olan coinleri kazmak mantıklı olmuyor çünkü pos daha karlı oluyor. Genelde de bunların çoğu çöp coin oluyor.
member
Uğraşılmayan maden derken? POS nedir tam olarak bilginiz var mı acaba? Zaten mining işlerinde biraz kendini geliştirenler ETH kazmıyor artık.

kendini geliştirenler ne kazıyorlar bize de söyler misin?

ben kendimi geliştiremediğim için whattomine'a göre en karlı eth görüp onu kazıyorum başından beri.

whattomine ile kazmayı acilen bırakmanızı tavsiye ederim. Zorluğu kayda değer düşmüş bir para kazın. Değeri elbet bir gün yükselecektir ve o zaman da satın.
full member

kendini geliştirenler ne kazıyorlar bize de söyler misin?

ben kendimi geliştiremediğim için whattomine'a göre en karlı eth görüp onu kazıyorum başından beri.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Dag yetersizliğinden ziyade 2019 da 20-30 mh basan kartlar artık fiyat performansın dışında kalmış olacak. Teknoloji ilerledikçe nanometrede küçüldükçe daha az elektrik tütekip daha fazla hash gücü veren kartlar çıkacaktır emin olun. Yani şimdiki gelecekte uyguna ne bulursanız alın. Geleceğe yatırım yapın.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
ETH piyasa da tartışmasız en iyi coinlerden bir tanesidir. Ancak kalkıp da bütün sistemi ETH etrafında şekillendirmek, at gözlüğü takmaktık. Bazen öyle coin oluyor inanılmaz karlı. Kaz onu, sonra ETH'ye çevir ve ETH olarak sakla. Ben çoğu zaman benzer hareketler yapıyorum.
member
Activity: 448
Merit: 88

Aslında hiçbir kartı almayalım eth pos olunca hiçbiri işe yaramayacak zaten o mantıkla.

Öylr bir şeyi yapacaklarına ihtimal vermiyorum, konuşulur, tartışılır ama olmaz gibi..

member
Activity: 602
Merit: 32

copper member
Activity: 56
Merit: 0
Presale is live: BitPenta.com
https://minerpool.net/

buyrun kazın hocam

Dostum sunu söylemek istiyorum kazalım hani ordan ETZ mtz cart coin falanda bu elemanların yarın akıbeti ne olacagı cok belli degil. Sen roi bitirmiş olabilirsin keyfine kazarsın ona bisey diyemem ama halen ödemesi olan insanlar böyle bir riske girmek istemez . Garanti olan xmr etc eth gibi coinleri kazmak ister.

Bu sebeplede bana göre 3 gb kart almanın bu saatten sonra cok bir mantigi olmayacaktır.

ubiq expanse musıc pirl gibi gibi liste gidiyor. Bunların eth yada etc kazmaktan farkı yok. Günlük geleni eth çevir aha eth kazmış oldun. Bunu yapmak için üstün yeteneklere ihtiyaç yok yada olanüstü bir çaba gerekmiyor. hatta btc ye çevir ahaaa btc mining yapmiş oldun.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
https://minerpool.net/

buyrun kazın hocam

Dostum sunu söylemek istiyorum kazalım hani ordan ETZ mtz cart coin falanda bu elemanların yarın akıbeti ne olacagı cok belli degil. Sen roi bitirmiş olabilirsin keyfine kazarsın ona bisey diyemem ama halen ödemesi olan insanlar böyle bir riske girmek istemez . Garanti olan xmr etc eth gibi coinleri kazmak ister.

Bu sebeplede bana göre 3 gb kart almanın bu saatten sonra cok bir mantigi olmayacaktır.
full member
Pages:
Jump to: