Pages:
Author

Topic: 3 hafta kapanıyor muyuz gençlik? - page 3. (Read 327 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
April 26, 2021, 03:06:10 PM
Geçen sefer olduğu gibi bukez de bol bol temizlik yaparız film izleriz artık evde bir süre sonra sıkılıyor insan ne yapacağını şaşırıyor . İse yarasa bari çok gecikildi gibi geliyor bana
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 26, 2021, 02:58:52 PM
Bu süreçte yine netflix parayı kıracak. İnternet belli saatlerde yavaşlayacak. 17 Mayıs sabahına kadar corona dan ölen sayısı sürekli azalacak.
Yazılıların akıbeti yine belli değil.

Parayı hazırlayın beyler. sırada İBAN isteme olacak 😀
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 26, 2021, 02:55:50 PM
Yapılacaktı madem iş bu raddeye gelmeden yapılması daha mantıklı olabilirdi. Yine çıkmak isteyen bir yolunu bulup çıkacak bağı bahçesi olanlar ne yapacak. Mart ayında okulları açtılar durum kontrolden hep çıktı. Çoğunluk kurallara uymuyor zaten maskeler ya çene altında ya kolda yada takılan maske kiminde 1 aylık evrim değiştirmiş.

3 hafta uzun süre bu süre içinde belki korona olmazsınız ama psikolojiniz bozula bilir depresyona girebilirsiniz. Naçizane tavsiyem evde vakit geçirebilecek hobiler edinin bir şeylerle uğraşmazsanız kendinize sarabilirsiniz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
April 26, 2021, 02:55:16 PM
üç hafta bol dinlenmeli ve oyun oynamalı bir süreç olacak sanırım senelik izin alamayan arkadaşlar ve meslek grupları için bulunmaz nimet olacak. inşallah sonuçları da iyi olur.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
April 26, 2021, 02:50:41 PM
Kendime netflix aboneliği açtım. Covid 19 sonrası zaten durum iyi değil. Doğru dürüst dışarı çıkamıyorum. Artık evde geçecek olan süre koridor allahtan uzun evde bir ikide oda ekleyince epey yürüme yolu yaratıyorum. 20 tur epey zaman alıyor. Tur bitince ne yapılacak biraz batık borsa haberleri. Biraz netflix. Epeyce de memleket meseleleri. Aslında bu yazdıklarımız can sıkıntısından. Bu üç hafta gariban ne yapacak ne yiyecek ne içecek. Allahtan hava ısındı.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
April 26, 2021, 02:42:29 PM
Ben şu anda merakla İçişlerinin genelgesini bekliyorum. Acaba hangi kurumları ve iş kollarını açık bırakacaklar.
Zamanlama biraz yanlış da oldu sanki. Mesela Ramazan ayının başında yapılsa daha iyi olmaz mıydı? Şimdi bayram alışverişi için ekonomiye bir tokat daha gelmiş oldu. Esnaf için inanılmaz bir kayıp.
Neyse detayları bir görmeden yorumlamak zor.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 26, 2021, 02:33:38 PM
Bu iş nasıl olacak gerçekten çok merak ediyorum. İçişleri bakanlığının genelgesinde hangi işletmeler muaf hangileri muaf değil. Ayrıca kapanan iş yerlerinde 18 günlük ödemeleri patronlar kesecek doğal olarak, bu kesilen maaşlar da devlet ne kadar destek sağlayacak?

Aslında kapanma gerekliydi ama hafta sonları güya yasak ama herkes dışarlarda geziyordu eğer yine öyle bir kapanma olacaksa hiç olmasın daha iyi. Bekleyip göreceğiz.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
April 26, 2021, 02:09:02 PM
3 hafta da çok uzun ya geçen sene ilk başladığı zamana dönecek. Şu devirde bahçeli ev/villa ne kadar önemliymiş yaşayarak görmüş olduk. Eğer evinizin güzel bir balkonu yoksa ya da küçükse gerçekten çekilir bir süreç olmayacak şu 3 hafta.
Önceki seferler gibi rahat rahat markete gidiyorum ayağına gezmeyi de engelleyecekler anladığım kadarıyla, daha sıkı denetimler olacak. Artık evde ekmek yaparak örgü falan örerek zaman geçirecez Cheesy
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
April 26, 2021, 02:06:59 PM
Günü birlik çalışanlar ne olacak
Kiralar ne olacak.
Aylardır kapalı olanların geliri yok
Kredisi olanlar?
Kredi kartı odemeleri

Hahaha şaka gibi lan.
Cidden ülkenin vatandaşı olmasan eğlenceli bir ülke. Komedi Filmi mi  izlemeyecen ac izle. bakan çıkar deterjan satar bir diğerinin oğlu kacan borsanın ortağı çıkar. Biri bir kereden birşey olmaz der. Bir başkası pudra şekeri çeker

Covid mi? Onu şimdi değil ölen insanlara veya ailesine soracaksın bu tedbirleri erkenden alsaydık olmazmiydi.

Türkçesi biz asi bulamıyoruz başınızın çaresine bakın diyorlar.

Bağ bahçe işleri ne olacak?

Arkadaş hep bı son dakika işi yapiliyir ülkede bir planla programla yok olmaz nasıl olsa yukarıdaki ülkenin yaratıcısı ilahi güç öyle olacak dedi.
Pages:
Jump to: