Pages:
Author

Topic: 3 WALLSTREET Uzmanı HANGI COINLERI ÖNERİYOR (Read 244 times)

jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Ben buraya özetleyeyim 29 tane coin önermişler, büyük kısmı bildiğiniz major coinler, bunlar dışında

Ontology
Enigma
Genesis Vision
Odyssey
POA Network (favorim)
Peepcoin/Daps
Idealcash

yer alıyor.

Güzel özetlemişsin bu listeyi inceliycem, Ontology ve Enigma önemli seçimler olmuş bunların arasından.

POA (Proof of Authority) network üzerinde niye bu kadar duruyosun merak ettim, o da ilgimi çeken özgün bir proje.

Hocam genel olarak platform coinlerine ilgim var.
POA networkü Ethereumun Posa geçmiş hali gibi düşünebiliriz. Madenciliği yok. Daha fazla hız sunacağı söyleniyor.
Geçen sene başarılı sayılabilecek bir ico süreci geçirdi.

member
Activity: 406
Merit: 10
Bugün pdf belgesindeki coinlerde peepcoin shilleniyor. %40 civarı artış yakalamış. Bleutrade ve CoinExchange de var.
member
Activity: 728
Trphy.io
Birçok coin ismi geçiyor ve öylesine söylenmemiş oldukları da belli. Her coini ayrı ayrı inceleyip bu yorumları da göz önünde tutarak sağlıklı kararlar verebiliriz.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi diyorum kardeşim. Herkesin alanı farklı , uzmanlığı farklı , bilgisi farklı.  İnsanları yanlış yönlendirmeye gerek yok.   
full member
Activity: 686
Merit: 111
güzel paylaşım olmuş dikkate almak gerek enigma bu hareketi ile gayet başarılı bi grafik çizdi.   Darısı diğerlerinin başına
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Bence çok saçma bir liste ve acayip saçma coinler var hiç güvenilir bir bilgi ve yatırım olarak gelmedi bana.Pumplatmak için araya kendi coinlerini serpmişler gibi.
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
ENİGMA Koskoca INTEL ile ORTAKLIK DUYURDU DÜN
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
ontology sessiz sedasız cmc ye girip hissettirmeden kazandırdı şimdi gas benzeri bir yapıyı da aktif edecekler deniyordu daha da prim yapacak gibi duruyor.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
Ben buraya özetleyeyim 29 tane coin önermişler, büyük kısmı bildiğiniz major coinler, bunlar dışında

Ontology
Enigma
Genesis Vision
Odyssey
POA Network (favorim)
Peepcoin/Daps
Idealcash

yer alıyor.

Güzel özetlemişsin bu listeyi inceliycem, Ontology ve Enigma önemli seçimler olmuş bunların arasından.

POA (Proof of Authority) network üzerinde niye bu kadar duruyosun merak ettim, o da ilgimi çeken özgün bir proje.
full member
Activity: 420
Merit: 100
böyle yorumlar insanları beklenti içerisine sokup, bu coinleri almalarına iteliyorlar. İlk 30 daki tokenleri söylemişler yani belki bi kaç tanesi dışarıda kalır belki ama genel itibariyle öyle. Ayrıca böyle yapmaları insanlar hodl yapmalarını arttırıyor. Bunu görenler 5 yıl bu tokenleri kesinlikle ellemez. Trade olmalı arkadaşlar hodl değil
member
Activity: 448
weallstreet uzmanı olabilirler ama crypto uzmanı olmadıkları aşikar. Yada farklı olayların peşindeler. Majorların dışında kilere bakınca neden se bir kıvılcım bile göremiyorum. Yarın bull sezonunda X2 yaparsa bu koinlerden 1-2 tanesi kendileri ile gurur duyarlar. Wallstreet te %10 talimken X2 büyük rakam. Ama görmezler ki diğer koinler x5 -x10 yapıyo .
member
Activity: 238
Merit: 14
Twitterdeki şaklabanları rütbesi ırkı cinsiyeti ne olursa olsun takip etmek yarardan çok zarar veriyor. Tecrübe eden çok arkadaşımız var. Elinde çok coin patlayanlar oldu. Bu tür öneriler verirken kendi yorumunuz daha değerli olacaktır.
newbie
Activity: 168
tüm dünya bu piyasayı ciddiye almaya başladı o yüzden habire çelme takıyorlar piyasayı indiriyorlar ama nereye kadar. enigma ve ontology benim favorim
member
Activity: 182
Wallstreet demekki bu piyasayı artık ciddiye alması gerektiğini anladı. Hisse senedi önerisi gibi coin önerisi yapmaya başladılar. Bu gelişmeler gayet güzel. 2018 ve 2023 tahminlerine bakacak olursak bu piyasada daha çok ekmek yenir.
member
Activity: 336
Metahash
Dünya Altın borsası hacmı 16 trılyon dolar
(Ve halkanın en küçüğünün bir büyüğü )

En küçüğü ise btc piyasası
Gelecek yazılımdaysa
Bir Thy , Telegram uygulamasından daha az değerliyse

Bu piyasa altın piyasasını 5 e katlar.
20 yıl içinde

Bence de yaklaşımız çok doğru. Dünyanın yüksek teknolojiye gitti zamanda bu piyasanında hergün üzerine koyup daha stabil hale gelmesi çok normal. Şu anda risk içeriyor olabilir fakat, risk ve kazanç doğru orantılıdır
newbie
Activity: 84
Verge için ölür diyende var. Genel oalrak incelediklerine yada fikir belirttiklerine X10 yapar gibi birşey demişler
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Dünya Altın borsası hacmı 16 trılyon dolar
(Ve halkanın en küçüğünün bir büyüğü )

En küçüğü ise btc piyasası
Gelecek yazılımdaysa
Bir Thy , Telegram uygulamasından daha az değerliyse

Bu piyasa altın piyasasını 5 e katlar.
20 yıl içinde
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
ters algı yapıyorlar bazen de dümdüz gidiyorlar  Cheesy http://www.bloomberght.com/kripto/haber/2131654-kripto-para-hirsizliklari-zaman-cizelgesi burda da "güvensiz" imajı çiziyorlar. Şu kadar hacklenme olmuş falan sanki banka hesapları hacklenmiyor pishing falan yok onlarda! Ama adamlar müthiş kafa karışıklığına neden oldular, şimdi şu yazılan rakamları görsek "bak biz demiştik" olacak öte yandan piyasa debelenip duruyor tam bir "bul karayı al parayı" dönüyor. Ama benim oyum yükselişten yana! Düş düş nereye kadar!
member
Activity: 448
Merit: 33
ben bu tür açıklamalara güvenmiyorum. Sonuçta kimin eli kimin cebinde belli değil. Adamlar açıklama yapmak için bile para alabiliyorlar. O yuzden herkesin dediğine kanmamak lazım.
newbie
Activity: 196
başkalarının aklıyla hareket edecek olsam en son sıraya bile wallstreet uzmanıyım diyenleri koymam. Zaten çok da olası rakamlar değiller bunlar biraz gerçekçi olmak da gerekiyor
Pages:
Jump to: