Pages:
Author

Topic: 30 Gun Sureli USDT FONU - Hedef 30 Gunde min. %10 (Read 1014 times)

member
Activity: 392
Merit: 24
Bu fona katılmak istemiştim fakat konuyu başlatan arkadaşın pek uğradığı yok bu aralarda.
Biraz daha bekleyeceğim eğer yılbaşından sonraki hafta başlamazsa benim başka bir fonum var.
Yüzyüze görüştüğüm arkadaşlarla başlatacağım.
Onun durumundan sizi haberdar ederim ve güzel tepkiler görürsem burada açmayı düşünebilirim
member
Activity: 280
Merit: 10
Bu konuyu bende takip ediyorum, fon açılırsa çok minik miktar katkı sağlayabilirim, fakat, fon patladığında, cüzdan çalındığında ne olacak, arkadaş ödeyecek mi ? bunu bir arkadaş netleştirsin.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Hocam ben yatırmayı düşünüyordum 50-100 USD gibi , hatta pm'leştik diye hatırlıyorum,  sizin yapmanız gerek şuydu, fonun başladığını ilan edip, USD leri toplamakdı, o zaman yatırım gelirdi, siz sözle vs ile toplarsanız millet gelmez.

Aynısını düşünüyorum hocam konuyu takip ediyorum yatırım toplamaya başladığı sırada kenara 3-5 bir şey koyabilirsem katılmayı düşündüğüm bir fon olacak.Bence yeni bir konu açıp yatırım taleplerini toplamaya başlayabilirsiniz.
full member
Merit: 101
Hocam ben yatırmayı düşünüyordum 50-100 USD gibi , hatta pm'leştik diye hatırlıyorum,  sizin yapmanız gerek şuydu, fonun başladığını ilan edip, USD leri toplamakdı, o zaman yatırım gelirdi, siz sözle vs ile toplarsanız millet gelmez.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
Arkadaslar merhaba
Olusturmaya calistigim fona ilgi bekledigimden az oldu. sadece bir arkadas 100usdt ile katilim sozu verdi. bu swurecte btc alt paritelerindeki dalgalanma, benim tasinmam ve bitcointalk erisim engeli yasaninca foruma da vakit ayiramadim.
Fon simdilik ertelenmis olsun.
Twitterda biraz daha aktifim orada bana https://twitter.com/atlmakdnz uzerinden ulasabilirsiniz.
full member
bu fon başladı mı yoksa ek süre mi verildi, şu an katılabiliyor muyuz ufak bir meblağ ile?  ayrıca paralar komple batarsa vs durumunda ne olacak, bir arkadaş sormuş ama cevap gelmemiş.
newbie
En son 2016 sonlarına doğru fonlar patlama yapmıştı herkes fon başlatıyordu. Uzun zamandır fon başlığı görmemiştim. Ana para koruması var mı yazınızda göremedim ?

Koruma vs yok. Escrow kullanalım deyince adam ortalıkdan kayboldu foruma girmiyor aman dikkat. Ayda %10 geliri kimse vaat etmez kazanan gider kendisine kazanır %10 kazanan adam sizden 5-10$ neden istesin ? bulur bir yerden 10bintl gider kendisine kasar.

Arkadaşlar bari tepki vermeden önce önceki yazışmaları okusaydınızç tabiki escrow kullanıcaz hatta forumun deneyimli uyelerinden guwera fona escrow olabileceğini belirtti. Fonda para toplanabilirse ben hiç bir şekilde o paraya elimi sürmeyeceğim bunu da daha once cok konustuk. fon escrowun hesabında toplanacak. escrowun api keyi ile bota işlem yaptıracağım.
Yine daha once de belirttiğim gibi ben herhangi bir komisyon almadığım için herhangi bir şekilde ana para garantisi vermiyorum fona.
Son bıkac gunumu tasınarak gecdırdıgım ıcın foruma gırmeye vakıt bulamadım. Ben forumdan bir çok kişiyle ticaret yapmış, forumda kurulan whatsapp gruplarında  aylardır bulunan, iş yeri evi barkı belli ve bir çok kişi tarafından bilinen birisiyim. Zahmet edip bir başlıkta link verilen konuyu okumuş olsaydınız fonu bot kullanmak isteyen ve yeterli sermayesi bulunmayan ufak yatırımcılar için açtığımı da görürdünüz.
aylık %10 kripto dunyasında cok ufak bir rakam. Bunu son 3 gunluk ticaretimde %50den fazla kazanmış birisi olarak rahatlıkla soyleyebilirim.
member
Activity: 70
En son 2016 sonlarına doğru fonlar patlama yapmıştı herkes fon başlatıyordu. Uzun zamandır fon başlığı görmemiştim. Ana para koruması var mı yazınızda göremedim ?

Edit izlemede.
full member
Activity: 350
full member
Activity: 308
diğer fonlar gibi değil de,  botun tüm loglarını paylaşırsanız bu fon mantıklı olur. millet %10 kazansın, siz %40 kazanın, kimsenin buna bir itirazı olmaz. yeter ki şeffaf olsun. yani siz karı zararı diğer fonlarda yaptıkları gibi törpülemeyin, adam o ay %20 kazanıyor, %10 diyor, diğer ay %5 kazanıyor bu sefer diyor %12 kazandık diyor.  dışardan istikrarlı gözüküyor, millet güveniyor. ama yalan,

siz öyle yapmayın karı zararı şeffaf ortaya koyun.

+ ana para garantisi ne kadar veriyorsunuz? bütün para diyelim gitti, çaldırdınız, ya da botta çöp oldu gitti. ne olacak ?
newbie

Bobmarley yi de övmüş durmuş rol model alıyor heralde, o konuya hiç girmiyorum, dikkat ederseniz.

Ne sizi ne fon sahibini tanırım ama nerede "övmüş durmuş" Bob'u? Ben bulamadımda.

Ben de onu çözemedim  Grin Heralde altcoinlerin yükseldiği zamanda yüksek getirisi vardı bobmarley'in fonları lafını övgü olarak anlamış ama piyasanın şuanki haline baktığımızda bob 100 kez daha batardı tahminimce.

Bence ustad dedigim icin boyle dusundu kendisi  Grin
member
Activity: 308

Bobmarley yi de övmüş durmuş rol model alıyor heralde, o konuya hiç girmiyorum, dikkat ederseniz.

Ne sizi ne fon sahibini tanırım ama nerede "övmüş durmuş" Bob'u? Ben bulamadımda.

Ben de onu çözemedim  Grin Heralde altcoinlerin yükseldiği zamanda yüksek getirisi vardı bobmarley'in fonları lafını övgü olarak anlamış ama piyasanın şuanki haline baktığımızda bob 100 kez daha batardı tahminimce.
newbie
Activity: 34

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
tabi burada ki var sayım Bitcoinin fiyatının USD ye göre yükselişinin devamı. cunku eğer ters bir hareketlilik olursa fon yine başarılı olamayabilir.
full member
Konuya sadece, escrow (aracı emanetçi güvenilir kişi demek) ' la işlem yapmakta fayda vardır, yazdım arkadaş direk konuda bana tepki göstermiş, çok tecrübeli vs. diye. Tekrar ediyorum arada güvenilir kişi koyup öyle işlem yapın, kimseye zararı olmaz escrow kullanmanın.
Ayrıca diyelim ki arkadaş parayı kaybetti. sonucunda ne olacak?  Bu da net değil.

newbie
Şu senaryoda çok avantajlı kullanımı. Coin X+y ve X+z arasında dolanıp duruyorsa ki USD paritelerinde daha sık rastlanır bir durum bu, gunbot genelde X+y de alıyor ve X+z de satıyor. Ama fiyat X'e inerse elle alınan coin -gaini arttırarak işlem yaparsanız- karlılığı çok arttırıyor. Benzer durumlar programlanabiliyor olsa güzel bir özellik olur gunbot için.

Olumsuz senaryoları da var tabi. Düşüş devam ederse bu sever elde tutulan coin miktarı artıyor da artıyor. Bu da ticaret hacmini sürekli küçültüyor.

BU tür sezavantajlı durumları minimize etmek için COINUSD trade güzel bir hareket olmuş  Wink

bahsettiginiz durumlar ozellikle btc-altcoin ticareti icin gecerli. insanlar bu yuzden cok para kaybetti. bu forumda da `merak etmeyin yukselecek, duserken alin` falan diye insanlarin btclerinin dusmesine sebep olan cok akilli adam gordum. mevzuyu yanlis anladik. btc bazinda yaptigimiz ticaretler artik kar getirmiyor. Btc miktarini yukseltebilen insan bir elin parmaklarini gecmez. zarardan sata sata btc si kalmadi milletin. Usdt fonu bu yonden basarili. Usdt ile satilan coinlerin grafiklerini incelediginiz zaman uzun zuredir bot icin ideal paritenin de bu oldugunu goruyorsunuz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Şu senaryoda çok avantajlı kullanımı. Coin X+y ve X+z arasında dolanıp duruyorsa ki USD paritelerinde daha sık rastlanır bir durum bu, gunbot genelde X+y de alıyor ve X+z de satıyor. Ama fiyat X'e inerse elle alınan coin -gaini arttırarak işlem yaparsanız- karlılığı çok arttırıyor. Benzer durumlar programlanabiliyor olsa güzel bir özellik olur gunbot için. Özellikle Bollinger girişin dezavantajları bunlar.

Olumsuz senaryoları da var tabi. Düşüş devam ederse bu sever elde tutulan coin miktarı artıyor da artıyor. Bu da ticaret hacmini sürekli küçültüyor.

BU tür sezavantajlı durumları minimize etmek için COINUSD trade güzel bir hareket olmuş  Wink

Bir dip not daha BTC artışında USD olarak değerini koruyon coinleri yakalarsanız ki bunu bu aralar deneyimlemiş olduğunuzu düşünüyorum, iyice safe mode gider.
newbie
~snip

Eğe elle bir alış yaparsanız kriteri karşıladığı zaman satıyor diye hatırlıyorum gunbot. En güzel manuel müdehale bu oluyor zaten. Güzelden öte gerekli oluyor çoğu zaman.

evet manuel alisdiginiz coine gain stratejisinden %kac kar koyarsaniz o kardan satiyor. ben alimlari da bot ile yapmayi uygun buluyorum. pumplar haricinde baya bir ise yariyor. zaten usdt bolumunde pump yilda iki kez falan oluyor Smiley
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip

Eğe elle bir alış yaparsanız kriteri karşıladığı zaman satıyor diye hatırlıyorum gunbot. En güzel manuel müdehale bu oluyor zaten. Güzelden öte gerekli oluyor çoğu zaman.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
takipteyim kardeşim,açıkçası fonlardan biraz ağzımız yandı ama,senin oluşturacağın yapı gayet şeffaf ve güzel görünüyor.İlgimi çekti açıkçası.

Pages:
Jump to: