Pages:
Author

Topic: 300 Milyon Tether Basılmış Büyük Yükseliş Başlıyor ? - page 2. (Read 374 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Dün 20 mart 300 milyon tether basıldı söylentileri ortaya cıktı tx adresi https://omniexplorer.info/search/1NTMakcgVwQpMdGxRQnFKyb3G1FAJysSfz
söylentilere göre boğa sezonu gelecek diyorlar siz ne düşünüyorsunuz ?

Haber zamanı market 340 milyar$ dır. Takip edelim.

yalan dolan haberler.

itibar etmeyin. öyle bir basım olsa, anında duymak imkansız. en erken 5 6 ay sonra duyarsın. ama böyle piyasayı yükseltecek haberlerin gelmesi hoş tabi
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Ya kardeşim hala tether'in kafasına göre para basıp bitcoin'i yükselttiğini mi düşünüyorsunuz? Adamlar geçmişte öyle bir şey yapmış olsa bile bugün üstünü kapatmaya çalışırlar.
jr. member
Activity: 72
Merit: 2
Mart yada Mayistan simdi sonra crypto paralarda yukselis bekleniyor Zaten Bakalim m gorecegiz
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Piyasa büyük ölçüde bitfinexin elinde eğer bitfinex bunu öngördüyse hazırlanın demektir piyasa boğaya giriş yapıyor ufak ufak. Nisan altcoinlerin ayı olacak diye düşünüyorum ben. Bountylere gelicek olursak dağıtımı nisan ayına denk gelecek bountyleri seçmede yarar var.
member
Activity: 574
Merit: 14
bitcoinin 20k yı bulduğu süreçlerde de karşılıksız tether basılmıştı ve sonucunu görüyorsunuz. bu yeni rekor kırmaya yardımcı olur mu? ben pek öyle düşünmüyorum. daha doğrusu ihtiyatlı davranılmalı. baktınız bir, iki gün sonra dumpa geçti ona göre işlemleri dikkatli yönetmeli. yoksa pahalıdan cüzdanda bekliyor.
member
Activity: 210
Merit: 10
Fazla bir etkisi olacagini dusunmuyorum ama birkac gundur bazi altcoinlerde hareketlilik gordum ethereum dususten geri dondu.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
bu piyasada  ne tether ne spekülasyon bitmez. en son 300 milyon tether basıldığında 40 k geliyo denişlerdi. yani artık btc deki büyük yatırımcılar bilinçli en ufak bi spekülasyonda kaçıyor fiyata sen istediğin kadar tether bas 🤷‍♂️
full member
Activity: 490
Merit: 193
Bitfinex bastığı tether kadar bankada para bulunduruyor diye biliyorum, yani yeni basılan USDT'ler için yine bankaya para konması gerekiyor öyle değil mi? buda piyasaya bu kadar paranın gireceğ anlamına geliyor.eğer yanılıyorsam düzeltin.bu kadar para girmesi piysayı canlandırabilir arkadaşlar özellikle altcoinleri günlük bikaç milyon hacimle bile çok iyi yükseliyorlar çünkü
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
bu haberden mi bilmiyorum ama bugünde altcoinlerde güzel artışlar yaşandı, eğer bu hızla giderse nisan ayında marketcap tekrar 500 milyar dolar üzerine çıkabilir arkadaşlar.sindire sindire nasıl düşürdülerse şimdi de sindire sindire yükselecek sanıyorum.böylesi daha iyi yükselişler yavaş ama stabil oldukça hacimli olarak yükseliyor.takip ettiğim bikaç altcoinde özellikle bugün 1 hafta öncesine kadar ciddi hacim artışı var
full member
Activity: 434
Merit: 109
300 Milyon Tether ve bununla birlikte oluşacak olan FOMO etkisiyle umarım artık karanlık günleri geride bırakarak boğa sezonuna giriş yapmış oluruz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Umarım baştıkları 300 milyon tetherin dolar olarak karşılığı vardır . Geçen yükselişte bu şekilde olması umutlarımızı yeşertti .
full member
Activity: 210
Merit: 100
kısa bir süre yükseliş gelebilir. en azından bir 11.5 gibi bir şey bekliyorum. bu tether düşerken hiç basılmadı mı ya. hep yükselirken basılıyor. cidden bir alakası var mı yoksa sırf basıldı diye artması için insanlkar bahane mi arıyor anlamış değilim.
member
Activity: 364
Haber spekülasyondan ibaret dahi olsa piyasayı tetikler buda bizim işimize gelir. Ben haberden ziyade bu yükselişin artık geldiğini düşünüyorum ani bir fırlama göremeyiz belki fakat kademeli ve sürekli bir artış geldi gibi gözüküyor.
full member
Activity: 532
Merit: 102
pumo dönemi geliyor artık ne zamandır ayı piyasası sürüyordu az yükselsin şişsin piyasa yeter artık.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Tether basıldığı zaman genelde yükseliş olmusta. Şuanda marketcap çok dusuk btc nin bunu ikiye katlamasi lazım. Yükseliş gelsin artik. Bitsin su kizilliklar gelsin yesillikler. Bahar geldi ortalık yesillendi artık bi kripto paralar yesillenmedi
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Bir gün bu Tether muhabbeti tüm piyasayı devletlerle yüzgöz edip, ciddi problemler yaşatacak ama ne zaman bilmiyorum. Belki şu an piyasanın güzelleşmesi için bu habere olumlu tepkiler veriyoruz fakat var olmayan bir parayı ABD dolarıyla eş tutarak insanlara sunmaları ileride bu piyasaya ciddi yaptırımlar getirebilir.
full member
Activity: 742
Merit: 112
348 milyar dolarda şu anda az bir yükseliş var. 300 milyon tetheri bitcoine yatırsalar bu alış dalgası ile gelecek olanların da fiyatı yükseltmesi sebebiyle iş daha kolay olabilir. öbür taraftan unutmayalım ki tek bir kredi kartı yasağı ile dump yaptıran karşımızda amerika var. sanıldığı kadar basit şekilde yükseliş oluşmayabilir.
member
Activity: 448
Tether ne zaman basılsa Btc yukarı yönlü hareket ediyor. Ancak tether ile ilgili de ciddi sıkıntılar var. Bu kısa vadede iyi de olsa uzun vadede zararımıza oluyor.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Yok ya tether basılması neden iyi haber olarak alğılandı ben çözemedim, piyasaya para sürmek her zaman kötü haber değilmidir.

Saka yaptın sanırım. Piyasaya para sürmek nasıl kötü olarak algıladın  Cool
member
Activity: 378
Merit: 11
Yok ya tether basılması neden iyi haber olarak alğılandı ben çözemedim, piyasaya para sürmek her zaman kötü haber değilmidir.
Pages:
Jump to: