Pages:
Author

Topic: 309 Dolar Yatirdim 270 Dolar Yansidi [25 Dolarım Daha Kayboldu] (Read 538 times)

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Malesef bu piyasaya girerken parayı oynattıkça kayıp da artıyor. Şimdi BTC alsan ayrı dert ETH alsan ayrı. Param abuk ulaşsın amacıyla ne kadar daha hızlı olan sistemleri yada alternatifleri kullanırsak komisyonlar da o kadar artıyor. Bu sıkıcı bir durum ama kar odaklı düşünen biri aldırmaz buna.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Fee ücreti kesilmiştir hocam borsalarımız ne yazıkkı gerektiğinde daha fazla ücret kesiyor ordan raya derken gidern feeye inanmak gerçekten zor oluyor. ZAmanla alışırsın sende Smiley. Sıkma canını sakla IOTANI Smiley

3,98 oldu cakiliyor resmen yav Cheesy acaba yarin bir gorusme var diyorlardi, ondan dolayi balinalar manipüle mi ediyorlar.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Hem elinizdekini farklı bir coine döndürüyorsunuz hem de başka bir borsaya aktarıyorsunuz. Bence kayboldu dediğiniz miktar çok normal, bütün bu işlemlerin olması için siteler su yakmıyor ki komisyon almasın sizden.
Olabildiğince az çevrim yapmak lazım (:
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Borsalarda btc çekim ücretleri çok fazla.Kontrol edin bir de btc değeri düşmüş olabilir usd bazında.Yoksa 25 dolar çok fazla geldi.
full member
Activity: 490
Merit: 105
para kaybolmamaıştır tl oalrak hesaplicaksın kaç dolara denk geldiğini mesela btc 16 bin dolar iken paribuda 17 bin oalbiliyor geçmiş olsun diyelim
full member
Activity: 196
Merit: 100
Fee ücreti kesilmiştir hocam borsalarımız ne yazıkkı gerektiğinde daha fazla ücret kesiyor ordan raya derken gidern feeye inanmak gerçekten zor oluyor. ZAmanla alışırsın sende Smiley. Sıkma canını sakla IOTANI Smiley
newbie
Bugün bi 25 dolarim daha gitti  Sad
newbie
Hocam gerçekleştirdiğiniz işlem borsa fiyatlarını kontrol ettiğimde oldukça normal gözüküyor, şansınıza küsün. Keşke kredi kartıyla alım yapsaydınız sizin için daha rahat ve daha az komisyonlu bir işlem olurdu  Cry

Merhabalar, kredi karti ile nasil alim uapabilirim ? Zaten ben havale geciyordum  online bankaciliktan.
newbie
Bitcoinin Fee'leri baya yüksek transferlerde falan git lite kullan yada ethereum daha az masraflı olur ben öyle yapıyorum.

Konuyu iyice okudunuzmu ? Asil sorun burada zaten banada biri boyle dedi ve eth kullandim sonuc ortada.

Oysa ki 1 hafta once btcn ile yapmistim ve 1 dolar kesmisti.
member
Activity: 448
Merit: 10
Bitcoinin Fee'leri baya yüksek transferlerde falan git lite kullan yada ethereum daha az masraflı olur ben öyle yapıyorum.
member
Activity: 742
Merit: 19
Bence ya vergi ya komisyon yani anlıyamadım niye bu kadar kesinti havale ücreti gibi bu ne ya hu??
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Bir borsadan diğer borsaya kripto paraların Usd karşılığı değişkenlik gösteriyor. ETH yi gönderdiğiniz borsada IOta alırken ETH fiyatı düşmüş olabilir. Sorun doğrudan ETH kaynaklı olmayabilir.
newbie
şuan normal hocam ne yazik ki çünkü borsalarimiz pahali. efsane pahali hemde öyle böyle değil. yüzde 10 ile iyi kurtarmişsin diyebilirim. şimdi şöyle bir örnek vereyim mesela şuan da 1 bitcoin usd karşiligi 17.010 . çevir bunu tl ye 65 bin 160 tl. normal tl değeri bu olmali mesela. peki paribu da diyelim 1 btc kaçtan işlem de şuanda anlık olarak 68930 tl. aradaki fark 3770 tl. olayı böyle anlatirsak daha iyi anlarsin.ee zaten bunun fee'si var parayi attin kesinti emri girdin gerçekleşti kesinti sonra onu orada oraya vs derken baya bi kesintin olmuş ne yazik ki. şu digilira olayi halledilsede artık gerçekten rahatlasak şu komisyonlardan kur farklarından.

Digilirayi okudum ama anlayamadim. Ne ise yarayacak bu ?
newbie
Hocam gerçekleştirdiğiniz işlem borsa fiyatlarını kontrol ettiğimde oldukça normal gözüküyor, şansınıza küsün. Keşke kredi kartıyla alım yapsaydınız sizin için daha rahat ve daha az komisyonlu bir işlem olurdu  Cry

Oylede yapabilirim, o nasil oluyor ? Ben zaten online bankacilik ile havale geciyorum. Direkt bitfinexe kartimdan para yatirabiliyormuyum ?
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
hero member
Activity: 560
Merit: 501
şuan normal hocam ne yazik ki çünkü borsalarimiz pahali. efsane pahali hemde öyle böyle değil. yüzde 10 ile iyi kurtarmişsin diyebilirim. şimdi şöyle bir örnek vereyim mesela şuan da 1 bitcoin usd karşiligi 17.010 . çevir bunu tl ye 65 bin 160 tl. normal tl değeri bu olmali mesela. peki paribu da diyelim 1 btc kaçtan işlem de şuanda anlık olarak 68930 tl. aradaki fark 3770 tl. olayı böyle anlatirsak daha iyi anlarsin.ee zaten bunun fee'si var parayi attin kesinti emri girdin gerçekleşti kesinti sonra onu orada oraya vs derken baya bi kesintin olmuş ne yazik ki. şu digilira olayi halledilsede artık gerçekten rahatlasak şu komisyonlardan kur farklarından.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
Kur farkı ve fee lerden dolayı olabilir ama rakamda biraz bana fazla geldi.
member
Activity: 224
Merit: 12
Kur farkından ve feelerden dolayı bu zararı etmişsiniz anladığım kadarı ile.
member
Activity: 1263
Merit: 43
valla ne  olmuş nasıl olmuş ben de anlamadım.  Bu kadar kesinti olmamalı ya. %10  Çok fazla geldi bana bu işlem için.  Ben daha önce bu kadar ücret ödememiştim hiç.  ya farklı bir işlem yaptınız hocam ya da normal ama ne olduğunu ben tam anlayamadım

Ya hatta bende 309 dolar varmis, yani 40 dolar ya.

Duzgunce anlatiyorum ve siteleride vericem.

Bugun elimdeki 1185tl ile iota almak istedim, bundan dolayi koineks.cok sitesinden 1185tllik eth aldim. Ardindan bitfinex.com sitesine transfer ettim. Ardindan iotaya cevirmek istedim ce elimdekilerin tumunu cevirdigimde birde ne goreyim sadece 270 dolar yansitilmis. 39 dolarim arada kaybadi gitti.

Oysa ki bundan 1,5 hafta önce 3,30 dan iota almak icin paribu.com sitesinden 80 dolarlik bir bitcoin aldim, bitfinex.com a iota almak icin transder ettim. Ve ardindan 79 dolar yansidigini gordum yani 1 dolarlik kesinti.

Ya bu normal mi ? Bir arkadasin tavsiyesi uzerineyeth ile aldim. Güya daha az fee ücreti kesilecekti daha hızlı transfer olacakti, oysa ki bitcoin daha hizli tansfer olmustu.

Şu an Türk borsalarından alınan coinler, yabancı borsalara göre çok daha pahalı oluyor. Buradan aldığınız ETH'yi Bitfinex'e gönderdiğinizde otomatik olarak zarar etmiş oldunuz zaten. Fee ücretleri de var, normal yani bence.
full member
Activity: 406
Merit: 158
Bu borsalar şerefsiz ya paranın yarısını bunlar atıyor cebe resmen, bundan sonraki işlemlerde daha toplu olarak almaya çalışıcam her işlemi ayrı ayrı yapmak kötü oluyor. Wavesin yeni dexi ve digilira kullamaya başladığımda çoğundan kurtulmuş olucam sanırım, ne paribu ne diğerlerine girmem aldığım çoğu coin waves dexte olursa.
Pages:
Jump to: