Pages:
Author

Topic: 31 Aralık 2019 Bitcoin Tahminlerini Alalım - page 2. (Read 936 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
November 01, 2019, 03:59:54 PM
10 15 bin dolar hala en mantıklı seçenek gibi görünüyor aslında. ufak bir atılımla o skalanın içinde olacak zaten.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 01, 2019, 03:36:36 PM
Ben dahil çoğu kimse 10-15 bin arasını bekliyor galiba. Eğer 11&12 binleri geçerse zaten yeni bur ath gelir ama aralık ayında belki 10 bin civarı geçilir. Malum Mart ayında halving var o vakte kadar fiyatlanır gibime geliyor.
jr. member
Activity: 476
benim de aslında içimden geçen çılgın atacak olması ama beklenti yaratmamak adına kendimi dizginliyorum  Grin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
ben "çılgın atacak" şıkkını işaretledim. evrene olumlu enerji yayalım ki bitcoin reyiz bir zahmet kıçını kaldırsın yoksa 2 sene daha buralarda bu soruları soracağız.
jr. member
beklenenden daha da yavaş bir artış olacak bence 2020 yılında. o yüzden de yıl sonuna bu fiyatlarla girse şaşırtmaz.
jr. member
düşüşe rağmen hala 10 bin dolar civarlarını görebileceğini umuyorum bitcoinin. umarım ters köşe olmam.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gönül isterdi ki yeni ath seçeneğini işaretleyelim ama pek de olası gelmiyor Cheesy bence 6000-6500 dolar civarında bir fiyatla seneyi kapatırız. İyimser olmak istiyorum ama olumlu havayı yakalayabileceğimiz bir durum yok şu an için.
Altcoinler de şu anki seviyelerinde olur. Hacimi fazla olanlarda %15-20lik bir kayıp görürüz
full member
Activity: 490
Merit: 104
Ben daha çok altcoinlere neler olacak onu merak ediyorum. BTC öyle ya da böyle yukarı doğru gider. Bu aralik ayi olmasa bile bir başka Aralık'ta mutlaka yeni ath yapacaktır. Önemli olan yerin dibine inen altcoinlerin neler yapacağı?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Anketteki aralıklar çok açık en mantıklısı 5-10k arası gözüküyor. ŞAhsen ben 9-10k arası bir rakam bekliyorum. 11k da olmaz 9k altıda olmaz diye düşünüyorum. Artık halving heyecanı başlayacak halvinge kadarda çok aşırı hareketler şahsen beklemiyorum.
jr. member
10 12 bin dolar civarlarında 2020 yıla gireceğimizi düşünüyorum ben artık. 4 haneleri geride bırakırız.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Bitcoin yerine ethereum tutuyorum.Ama ikisi içinde tahminimi söyleyeceğim bonus olarakta xrp Cheesy Ethereum için 31 aralık 2019 tahminim 350-600 dolar arasında bir yer.Bitcoin için inse 8500-14000  arasında.Bu değerlerin arası neden açık.Çünkü grafiğe baktığımızda kısa ve orta vadede çok keskin aşağı düşüş ve yukarılar öngörülüyor.Yani bitcoin önce 5500 e düşüp daha sonra tekrar yükselecek ama aralık sonunda tam olarak nereye denk gelir bilemeyiz ama yükselişe geçeceği aşikar ..halvigng yaklaşıyor.xrp için ise 0.48 cent hedefim  var
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Benim tahminim 10k dolar üstünde kalıcagıdır yeni yılda 10.000,15.000 bin dolar arası bir fiyat görür diye tahmin ediyorum genellikle bitcoin sene sonlarında güzel hacimlenir insanlar yatırım yaparlar şuan zaten sınırlı para olması insanların gün geçtikçe fazla ilgisini çekiyor.2020 de ne olacak gerçekten merakla bekliyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Her yıl sonunda bitcoinde bir hareketlenme olur ama bunu 2018 sonunda göremedik malesef belki de bu yıl sonunda görebiliriz. Geçtiğimiz yıl marketcap neredeyse 100 milyarın altına düşecekti. Şuan bence iyi seviyelerde ve 10k-15k arasında olacağını düşünüyorum
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
5000$ - 10000$ aralığı seçenekler arasında en olabilecek gibi duranı. Senenin sona ermesine çok süre kalmadı, şu anki seviyeden aşağıya doğru gitse de yukarı da çıksa bu aralıkta kalacak gibi görünüyor. Sürpriz bir gelişme olmadığı sürece sert bir hareket görmek zor.
8300 dolar olacak diyerek aklımdaki fiyatı da yazmış olayım.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Geçtiğimiz 2 ayda 14bine kadar yükseldi ben genel bir ath olmasa da bu yılın en yüksek seviyesinde olacağını düşünüyorum önümüzde kısa bir vakit kaldı ama bitcoin anlık yükselişleriyle meşhur zaten. Yıl sonunda yurtdışındaki vergi kaçırmalarına bakıcaz birazda
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
5000$ - 10000$ arasında oluru işaretledim. İlginçtir ki daha önce kimse bu aralığı seçmemiş. Yıl sonuna kadar anormal bir artış ya da azalış beklemiyorum. Verilen aralık zaten oldukça geniş.
Forum genelinde beklenmedik bir olumlu hava var. Bunun nedenini merak ediyorum. Kasımda yükseliş beklentisi mi bu? Gelecek sene olacak yarılanma mı yoksa?
jr. member
şaka maka 2019 yılının da son çeyreğine geldik. genel olarak 2018 yılından çok daha iyi geçti 2019 ama tatmin edici değildi. yıl sonunda da fiyatın tatmin edici seviyede olacağını sanmıyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Rakam vermek tahmin değil, beklenti veya hayal kırıklığını sayılara yansıtmak olur, o nedenle ben kendimi şartlandırıp mantık çizgisinden uzaklaşmamak için aklımdan bile rakam geçirmiyorum ancak bitcoinin 2020 için bu yıldan makul bir olumlu zemin hazırlayacağını düşünüyorum.

Beklentiye girmemek hayal kırıklığının da önüne geçiyordur. Mantıklı bir davranış. Genelde toplu olarak piyasada da aşırı bir beklenti oluşturulduğunda ve o beklenen şey beklentileri karşılamadığında aşırı fiyat düşüşleri de beraberinde geliyor. Bitcoinde de bu durum böyle normal piyasalarda böyle.

Bitcoindeki aşırı beklentiler malesef altcoinleri de çökertiyor. Altcoinler için en iyisi proje ve road map odaklı bakmak coinlere
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
Rakam vermek tahmin değil, beklenti veya hayal kırıklığını sayılara yansıtmak olur, o nedenle ben kendimi şartlandırıp mantık çizgisinden uzaklaşmamak için aklımdan bile rakam geçirmiyorum ancak bitcoinin 2020 için bu yıldan makul bir olumlu zemin hazırlayacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
ben q4 trendine inanıyorum ya. sene sonu 19k görürüz. cümbür cemaat gitmese de ağır toplar trende uyar
Pages:
Jump to: