Pages:
Author

Topic: 31 Mart 2016 Ankara'da bitcoin Etkinliği (Read 4631 times)

hero member
Activity: 519
Merit: 509
Oğuzhan Çetinkaya
Blockchain Teknolojisi
https://www.youtube.com/watch?v=Da00DinxLUE

Levent Kurt
Bitcoin, Blockchain ve Türev Uygulamalar
https://www.youtube.com/watch?v=mQrMeSmFVCo
hero member
video çekip koyabilecekmisinz. Teşekkürler
Haberin altında video var.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
video çekip koyabilecekmisinz. Teşekkürler
hero member
netten linkini atabilecek varsa sevinirim. yüklendiyse tabi.
Toplantıyla ilgili haberi ve sunumların yer aldığı videoyu burada bulabilirsiniz:

http://www.bitcoinhaber.net/2016/04/bitcoin-ankara-ektinlik.html

Edit: Theymos'un 1 nisan şakası yüzünden linkteki bitcoin kelimesi ters çıktığı için yukarıdaki bağlantı çalışmıyor. Bugünlük imzamın altındaki linke tıklayıp habere ulaşabilirsiniz.
Edit: Link düzeldi
full member
Activity: 280
Merit: 103
Umarım yeni organizasyon hafta sonu yapılır
hero member
Activity: 698
Merit: 506
netten linkini atabilecek varsa sevinirim. yüklendiyse tabi.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bızde netten seyrettık gayet guzeldı tebrıklerrr
member
Activity: 105
Merit: 10
Çok güzel bir organizasyondu emeği geçen herkese teşekkür ederim.. Özellikle Levent Kurt un samimiyeti ve sorularımıza verdiği içten cevaplar için şahsına burdan tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim...
full member
Activity: 218
Merit: 100
Flaş haberler var mı? Ya da projeler? Yoksa güncel tartışma havasında mı geçti?
Videoyu bekleyemedim =)
Coin-Türk ve bitcoinadam reklamı başlayınca zapladım, o sıra önemli projeleri kaçırmış olabilirim Smiley

Reklam derken?
hero member
Videoyu bekleyemedim =)
Coin-Türk ve bitcoinadam reklamı başlayınca zapladım, o sıra önemli projeleri kaçırmış olabilirim Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Videoyu bekleyemedim =)
hero member
Sunumlar çok başarılıydı video kaydı yayınlandığında mutlaka izleyin.
full member
Activity: 134
Merit: 101
full member
Activity: 182
Merit: 100
Gerçekten katılmayı çok isterdim ama herkesin ortak sorunu gününün hafta içi olmasından dolayı bende işimden dolayı gelemiyorum umarız böyle etkinlikler çalışanlarıda düşünülerek günleri ayarlanır ve bizlerde katıla biliriz
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Bazı kurumlarda çalışan arkadaşların izin alma şansı malesef yok.  Bitcoin Türkiye topluluğunda bu tür arkadaşlar çok malesef.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Değerli şeyler önümüze altın tepsiler içinde sunulmaz.. Bence biraz emek, biraz fedakarlık gerektirir değerli bir "şeyi" elde etmek..
Bitcoin ve blockchain eko sistemine nasıl baktığınızla ilgili biraz da bu işler.. Yoksa  bilinç altınız zaten öncelikle bahane üretecektir katılmamak için.. Yıllardır takip ederim bu forumu.. Ne zaman bir etkinlik olsa gelememe sebepleri sıralanır ardı ardına.. Hafta içi olur, mesai var.. hafta sonu olur, "yaw bi pazarımız var" denir.. Smiley Türkiye'de zaten ite kaka yılda 2-3 etkinlik düzenleniyor.. Madem çok seviyorsunuz bitcoini, inanıyorsunuz da geleceğin sistemi olduğuna, ee fiyatı artsın diye her gün gözünüz grafiklerde.. Bi zahmet katılım gösterin.. (belki yeni bir şey duymazsınız, her şeyi biliyorsunuzdur da.. Ama kalabalık olmak o sisteme inanan insan sayısını göstermek adına katılım göstermek gerekir en azından..)
Türkiye zaten 2 yıl geride kalmış, daha yeni yeni kıpırdanıyor eko sistem.. Siz de yarım gün izin alın ne olacak? Smiley
Pardon ya unutuyordum; biz ancak "boş zamanlarında" kitap okuyabilen dop dolu ve meşgul bir milletiz.. Bu tür etkinlikler de "boş zamanlarımıza" denk gelmeli.. Pardon Smiley

fedakarlık gerektirir diyorsunuz da herkes çalışıyor iş yerimden izin almaya kalksam vermeyecekler -hangi iş yeri verir ki  Huh- yine de şansımı denerim en azından bölüm yöneticim anlayışlı biri, yalan söyleyerek izin alsam bir yandan vicdanım el vermez bir yandan da başın belaya girer kısacası alsan bir dert almasan bir dert   Undecided bu tür ihtimaller de göz önünde bulundurarak tarih ayarlansa(istisnai durumlar hariç) sıkıntı çıkmaz zaten, imkanı olupta gitmeyenler varsa da  onların zararına yapacak bir şey yok.  Smiley
aynı durum bende de var. isteyen gelir biraz yanlış bir düşünce. Bitcoin hayatımızda önemli birşey.ama onunda bir yeri var.bitcoinle ilgiliyiz diye 7/24 forumu veya bitcoini takip mi etmeliyiz?
sr. member
Activity: 403
Merit: 250
internet aktivist
Değerli şeyler önümüze altın tepsiler içinde sunulmaz.. Bence biraz emek, biraz fedakarlık gerektirir değerli bir "şeyi" elde etmek..
Bitcoin ve blockchain eko sistemine nasıl baktığınızla ilgili biraz da bu işler.. Yoksa  bilinç altınız zaten öncelikle bahane üretecektir katılmamak için.. Yıllardır takip ederim bu forumu.. Ne zaman bir etkinlik olsa gelememe sebepleri sıralanır ardı ardına.. Hafta içi olur, mesai var.. hafta sonu olur, "yaw bi pazarımız var" denir.. Smiley Türkiye'de zaten ite kaka yılda 2-3 etkinlik düzenleniyor.. Madem çok seviyorsunuz bitcoini, inanıyorsunuz da geleceğin sistemi olduğuna, ee fiyatı artsın diye her gün gözünüz grafiklerde.. Bi zahmet katılım gösterin.. (belki yeni bir şey duymazsınız, her şeyi biliyorsunuzdur da.. Ama kalabalık olmak o sisteme inanan insan sayısını göstermek adına katılım göstermek gerekir en azından..)
Türkiye zaten 2 yıl geride kalmış, daha yeni yeni kıpırdanıyor eko sistem.. Siz de yarım gün izin alın ne olacak? Smiley
Pardon ya unutuyordum; biz ancak "boş zamanlarında" kitap okuyabilen dop dolu ve meşgul bir milletiz.. Bu tür etkinlikler de "boş zamanlarımıza" denk gelmeli.. Pardon Smiley

fedakarlık gerektirir diyorsunuz da herkes çalışıyor iş yerimden izin almaya kalksam vermeyecekler -hangi iş yeri verir ki  Huh- yine de şansımı denerim en azından bölüm yöneticim anlayışlı biri, yalan söyleyerek izin alsam bir yandan vicdanım el vermez bir yandan da başın belaya girer kısacası alsan bir dert almasan bir dert   Undecided bu tür ihtimaller de göz önünde bulundurarak tarih ayarlansa(istisnai durumlar hariç) sıkıntı çıkmaz zaten, imkanı olupta gitmeyenler varsa da  onların zararına yapacak bir şey yok.  Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 502
duzenleyenler harbıden neden haftasonu yapmamıslar katılım 2 3 katı muhakkak fazla olurdu azıcık ince dusunmeyı ogrenemedık hala mıllet olarak
full member
Activity: 134
Merit: 101
Bitcoin ve blockchain eko sistemine nasıl baktığınızla ilgili biraz da bu işler.. Yoksa  bilinç altınız zaten öncelikle bahane üretecektir katılmamak için.. Yıllardır takip ederim bu forumu.. Ne zaman bir etkinlik olsa gelememe sebepleri sıralanır ardı ardına.. Hafta içi olur, mesai var.. hafta sonu olur, "yaw bi pazarımız var" denir.. Smiley Türkiye'de zaten ite kaka yılda 2-3 etkinlik düzenleniyor.. Madem çok seviyorsunuz bitcoini, inanıyorsunuz da geleceğin sistemi olduğuna, ee fiyatı artsın diye her gün gözünüz grafiklerde.. Bi zahmet katılım gösterin.. (belki yeni bir şey duymazsınız, her şeyi biliyorsunuzdur da.. Ama kalabalık olmak o sisteme inanan insan sayısını göstermek adına katılım göstermek gerekir en azından..)
hero member
Activity: 784
Merit: 500
ben de katılmak istiyordum ama haftasonu olması işi bozuyor. Herkesin işi gücü var , bunun hafta içi yapılma sebebi ne olabilir ki?
Pages:
Jump to: