Pages:
Author

Topic: 38.CHP Olağan Kurultayı - page 2. (Read 257 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 05, 2023, 08:18:57 AM
Sevgili Özgür Özel’e yeni görevinde başarılar dilerim, onu zor bir dönem bekliyor, 49 yaşında CHP’nin başına geçti, kimileri hülleci olacak, başkanlığı İmamoğlu’na veya başkasına bırakacak diyor ama ben inanmıyorum, parti başında başarılı bir siyaset yapmasını dilerim, chp’yi gerçekten isminde geçen gibi halkın partisi olarak yapmasını istiyorum, terör ile arasına mesafe koyarsa partiye %4-5 oy kazandırabilir bence, anti Kılıçdaroğlu durumu da artık sona eriyor,
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
November 05, 2023, 06:53:34 AM
Kemal Kılıçdaroğlu tam bir looser oldu. Bir insan her girdiği seçimi kaybeder mi? Cumhurbaşkanlığı seçimine girdin hem de çok iddialı girdi hatta RT için ortam epey olumsuz iken girdi yine kaybetti.
Tamam de çekil kenara. Milletim beni istemedi gençlere yol açıyorum de çekil abi çok mu zor. Dün kaybetti ve kaybederek gitti milletin gözünde koltuk sevdalısı olarak kaldı.
Değdi mi bu duruma? Bence değmedi.
Yolu bahtı açık olsun. Ben iyi bir insan olarak hatırlayacağım her zaman.
Koltuk sevdalısı olmayan siyasi mi var ülkede? Devlet bahçeli kaç yıldır MHP başında? Tayyip Erdoğan kaç yıldır akp başında? Her partide var bu ve Türkiye’de siyaset diye bir şey yok. Bizde partizanlık var siyasette ise babadan oğula geçer gibi milletvekilliği devrediliyor. Yeni birileri geliyorsa onlar da 7-8 dönem milletvekilliği yapıyor ki bu çok yanlış bir şey. Partilerin özeleştiri yaparak Türkiye’ye katkı vermek için bazı şeyleri değiştirmesi lazım. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapması gereken istifa ederek gitmesiydi, onu da beceremedi.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 05, 2023, 06:46:28 AM
Kemal Kılıçdaroğlu tam bir looser oldu. Bir insan her girdiği seçimi kaybeder mi? Cumhurbaşkanlığı seçimine girdin hem de çok iddialı girdi hatta RT için ortam epey olumsuz iken girdi yine kaybetti.
Tamam de çekil kenara. Milletim beni istemedi gençlere yol açıyorum de çekil abi çok mu zor. Dün kaybetti ve kaybederek gitti milletin gözünde koltuk sevdalısı olarak kaldı.
Değdi mi bu duruma? Bence değmedi.
Yolu bahtı açık olsun. Ben iyi bir insan olarak hatırlayacağım her zaman.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
November 05, 2023, 06:28:10 AM
İstikrarlı dedemiz bu yarışı da kaybederek bizleri yine şaşırtmadı https://www.youtube.com/shorts/5GWUrCsIm_I  Cheesy Zamanında bu adam kazansın diye 2 turda da toplamda 2 gün yolda geçirdim harcadığım parayı saymıyorum bile. Darısı artık kökleşmiş bir işe yaramayan siyasetçilerin başına. Gerçekten de tek düze olan bu sistem değişsin hanemize artılar yazsın eksiler değil...
Kendini aday göstererek zaten kaybetmişti o seçimde de. Bu seçimde İmamoğlu aday olsaydı herhalde o da alırdı. İmamoğlu açıktan Özgür Özel’i desteklemişti. Sanırım kazanan o oldu. Kendi atadığı delegeler bile KK’yı kurtaramadı. Artık CHP için daha iyi bir dönem olmasını bekliyordum ki Özgür Özel konuşmasında Kavala’ya, Demirtaş’a selam göndererek daha şimdiden rengini belli etti. CHP başında birisinin böyle açıklamalar yapmaması gerekiyor. Böyle oy toplayamaz.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 04, 2023, 08:57:57 PM
İstikrarlı dedemiz bu yarışı da kaybederek bizleri yine şaşırtmadı https://www.youtube.com/shorts/5GWUrCsIm_I  Cheesy Zamanında bu adam kazansın diye 2 turda da toplamda 2 gün yolda geçirdim harcadığım parayı saymıyorum bile. Darısı artık kökleşmiş bir işe yaramayan siyasetçilerin başına. Gerçekten de tek düze olan bu sistem değişsin hanemize artılar yazsın eksiler değil...
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
November 04, 2023, 06:25:06 PM
Bugün Cumhuriyet Halk Partisi seçimli olağan genel kurultaya gitti açıkcası bundan 2-3 ay önce Atatürk aday olsa kazanamaz mevcut delege sistemi çok sıkıntılı deniliyordu ancak bugün yapılan ilk oylamada değişimciler olarak nitelendirilen grubun adayı Özgür Özel 682 Kılıçdaroğlu 664 oy aldı ve seçim ikinci tura kaldı.

Kemal Kılıçdaroğlu bu seçimi de kaybederse tarihin gördüğü en büyük loser olacak.Kazandığı savaş yok galiba bir tek Muharrem İnce'ye karşı seçim kazandı.  Cheesy

Pages:
Jump to: