Pages:
Author

Topic: 4 YAZILIMCI FİKİRLERİNİZİ BEKLİYOR (Read 582 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
August 07, 2018, 03:47:52 PM
Bence iyi fikirlerini gelipte kimse böyle ulu orta söylemez. şahsen ben söylemezdim. Emek hırsızlığı almış başını gidiyor malumunuz. bunları sizi tenzih ederek söylüyorum. Ama gerçek bu.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
August 07, 2018, 05:51:35 AM
Yeni projelere katılmak isteyenler yazılım konusunda ve fikir konusunda açık ortaklık şeklinde çalışabilecek olanlar yeni bir ekip kurduk şuan 5 kişi. Eline dahil olup proje geliştirmek isteyen olursa mesaj atabilir mi? Blockchain ve kripto piyasası dışında proje geliştiriyoruz
newbie
Activity: 294
Merit: 0
elinize sağlık hocam, gençlerde bu tip fikirler olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor, bizden geçti artık
newbie
Activity: 55
trade botu yerine forum ve merak edenler için private key cretator gibi bir uygulama yapabilirsiniz yıllardır buna benzer çalışmalar var ama hepsi eskidi.
jr. member
Activity: 38
Merit: 1
yurttan eve çıkan yeni üniversiteliler gibi heyecanlı arkadaşlar.4 yazılımcı biraraya gelip fikir geliştiremiyorsanız

birşeyleri göremiyorsunuz demektir,algoritma oluştururken sıkıntı yaşarsınız.bence dağılın Cheesy
jr. member
Activity: 67
Hayır başlık komple fiyasko. bu başlık şu şekilde olmalıydı "4 yazılımcı arkadaşız ve bir trade botu yazıyoruz. Botun çalışma mantığıyla alakalı yardıma ihtiyacımız var. bize yardımcı olabilir misiniz?
full member
Activity: 322
Merit: 100
Bu devirde bir birine yatırım yapcak bir şekilde fikrini söylemez bence çünkü bunun için güvenmek lazım oda zor gibi hatta imkansız gibi gözüküyor en azından şimdilik:)
member
Activity: 154
botların savaşı var borsada bot olmaması gerekir bence sistemi tıkıyor bunlar
newbie
Selam beyler , Java .NET Php Mysqli konusunda destek sağlarım ,mesaj atmanız yeterli Wink
member
Activity: 196
Pro Translation Agency, Istanbul
Fikrim vardi, yaptim... https://moneva.co
Uygulama marketlerde, bedava indirip kullanabilirsiniz.

Su an baska fikrim yok, belki uygulamayi daha iyilestirmek icin ugrasacagim.
Fikrim olsa da sorunsuz paylasirim; hele ki ben yapamayacaksam hayli hayli paylasirim.

Coinmarketcap sitesinin daha modern, daha kapsamli bir halini düsünüyorum mesela. Ama zaman bulup ince ince ayrintilari cikartmam lazim. Buna da bu aralar vaktim yok. Coinmarketcap sitesi güzel, herkes kullaniyor ama artik yeni birsey istiyor piyasa; yeniden kastim sadece tasarim degistir degil, ICO, Airdrop, Masternodes ve bir sürü bilgiyi tek bir siteden takip etmek güzel olurdu mesela. Ama ekip ister, öyle kolay degil tüm verileri hizli bir sekilde bulup islemek.

tebrikler kardeşim eline sağlık.
2. fikrin ile ilgili ben de biraz aşama kaydettim. ekip kurmak için doğru yer burası aslında
newbie
Activity: 16
February 27, 2018, 06:47:02 AM
Kaliteli bir robot yapmak için sermaye gerekecek, Gimmer Trading Robot projesi $2M+ civarında para topladı, para yeterli gelmediği için ico'yu erteledi.
Umarım başarılı olursunuz.
jr. member
Activity: 252
February 19, 2018, 01:40:36 PM
öyle istiyorlar ediyorlar iyi güzel de yani, öyle istemekle olmuyor, bence çok daha güzel bir üslupla bu istek dile getirilebilirdi.
member
Activity: 203
Merit: 15
February 19, 2018, 07:28:10 AM

Fikrim olsa da sorunsuz paylasirim; hele ki ben yapamayacaksam hayli hayli paylasirim.

Coinmarketcap sitesinin daha modern, daha kapsamli bir halini düsünüyorum mesela. Ama zaman bulup ince ince ayrintilari cikartmam lazim. Buna da bu aralar vaktim yok. Coinmarketcap sitesi güzel, herkes kullaniyor ama artik yeni birsey istiyor piyasa; yeniden kastim sadece tasarim degistir degil, ICO, Airdrop, Masternodes ve bir sürü bilgiyi tek bir siteden takip etmek güzel olurdu mesela. Ama ekip ister, öyle kolay degil tüm verileri hizli bir sekilde bulup islemek.
Yeni bi coin çıkarır gibi site yapmışsın bilader helal olsun.
Bi coin çıkarsan tutar bu sitede Smiley

Valla bende aynı şeyi düşündüm. sadece bu web tasarımıyla ico ya çıksan güzel destek alırsın... bi whitepaper bir de ekip oluştur, güzel de bir yol haritası çizdinmi sisteme yeni coinleri monevacoin ile eklersin..
hero member
Activity: 546
Merit: 501
February 17, 2018, 05:25:23 PM
trading ile ilgiliyse yapay zeka kodlamasını bilmiyorsan iş çok riskli. bu botları yapanlarda var piyasada zaten. kullanan kullanıyor. bot kendi stratejisini kendisi iyileştiriyor aksi halde zarar kaçınılmaz.
full member
Activity: 784
Merit: 120
February 17, 2018, 09:27:56 AM
Blockchain ve blockchain yazılımı bilen yazılımcılar bulursam. Bende bir sürü proje ve ICO projesi var.
full member
Activity: 448
Merit: 107
February 13, 2018, 07:28:29 PM

Yeni bi coin çıkarır gibi site yapmışsın bilader helal olsun.
Bi coin çıkarsan tutar bu sitede Smiley
member
Activity: 714
Merit: 82
February 13, 2018, 05:08:21 PM
benim bir fikrim var, tüm forumlar için bir para birimi çıkaracaksınız.

vbulletin smf ve diğer tüm scriptlerde eklentisi olacak.

gelir paylaşım modeline geçmek isteyenler eklentiyi indirip ayar yapacak.

üyelerine gelir dağıtmak isteyen forumlar aynı zamanda forum içi ticaret için kullanılacak.

r10 ve wmaraci misal bu para birimini kabul edebilir.  tüm dünyadaki forumları işin içine katıp büyük düşünürseniz güzel bir proje olur.

forumcoin yada forumtoken yapın adınıda. tüm scriptilere uygun eklenti yazın. forum sahibi forumtokenleri kendi alıp kredi olarak yükler. daha sonra üyeler arası bölüşüm başlar. gelecekte oyster gibi projelerle ortak geliştirmeler yapılıp reklam gelirini otomatik forumtoken'e çevirir ve belli bir kısmını otomatik üyelere dağıtım başlar.

projeyi yapmaya kalkarsanız benide ekibe dahil etmeyi unutmayın. Smiley

newbie
Activity: 28
February 12, 2018, 04:36:27 PM
yaratıcı bişey olmalı hiç sistemde açık olmamalı
member
Merit: 28
diwtoken.com
February 12, 2018, 07:00:47 AM

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
February 11, 2018, 07:14:21 PM

dediğinde haklısın. ben yazılımcı olarak  bana teknikleri öğretirsen yaptığım yazılımı seninde kullanmana izin veririm teklifi yapabilirim.
ama sözüme uyacağımın garantisi yok ve güvence veremem. bu durumda herkesin kendi tekniğini kendi öğrenmesi noktasına geliyoruz.
aşağıdaki 4 kitabın siparişini vercem. başka türkçe teknik analiz öğrenebileceğim kaynak öneriniz varmıdır

http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-1-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000111566
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-2-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128507
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-3-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000128348
   http://www.dr.com.tr/Kitap/Teknik-Analiz-mi-Dedin-Hadi-Canim-Sen-de!-4-Kitap-/Ali-Persembe/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Borsa/urunno=0000000170091

teknik analiz için kitap okumana gerek yok yani e-kitap falan bulursun herhalde ayrıca yabancı kaynakta çoktur hatta trading formasyon scriptleri kütüphanesi bile var bildiğim kadarıyla ama bunları kullanman öyle ahım şahım bir durum oluşturmuyor yani bunlarla yazılmışı bir sürü trading bot var, ücretli ücretsiz open closed source falan bunların ötesine geçebilmek lazım machine learning ile belki bilmiyorum ama bunlar ağır konular bu konuya emek harcayacağına başka konulara vakit ayırmak daha iyi olur sonuçta bir sürü yapılmış örneğin ötesine geçmeyecek bir iş yapmaktansa yapılması büyük ihtimal getiri demek olan işlere yoğunlaşmak lazım. Daha önce sırtıma çok bıçak yediğimden herhangi bir özel önerim yardımım yok sadece yormayın kendinizi diyorum
Pages:
Jump to: