Pages:
Author

Topic: 5 bin liralık yatırımlık coin önerlerileri 6 aylık (Read 351 times)

member
Activity: 546
Merit: 10
Waves kısa-uzun vadede güzel kar ettirebilir bana göre.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Yok hocam kısa sürede o kar olmadı bir haftada % 30 kar verdi sepetim. stratisten iyi kazandım şimdi düşüyr niye anlamadım Smiley

monetha takibimde bakıyorum ama almadım.

benim niyetim anlık yükselme düşme değil uzun vadeli düzenli ilerleyen coinler almak yoksa resmen pc başında takip yapmaktan gözlerim yoruldu Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
nereyi takip ediyorsan söyle de biz de takip edelim, hatta biz san değil sen bize tavsiye ver Smiley 2-3 günde x3 yaptıysan bende senin sepeti yapayım bari Smiley .

Koinlerin güzel hele bir de düşük seviyelerden girdiysen. Şu anda kısa ölçekli bir çıkış yaşıyoruz tahminim bu durumda zarar ettirecek çok fazla koin yok. Ancak bu durum değişti değişecek kendine dikkat et.
newbie
Activity: 6
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için .

xvg konusunda dipten girmiştim o yüzden söyledim.

sizlerin değerli yorumları ile sepeti ynlenirmeyi düşündüm.

Totalde 15 bin tl lik yatırım oldu.

Elimde Stratis, Waves ,ICX, ZRX ve bnb var

bu şekilde bir sepet dağılımı nasıl sizce...

full member
Activity: 1018
Merit: 146
Waves, stratis alabilirsin daha çok paranı NEO'da değerlendirirsen üzüleceğini sanmıyorum ethereumda alınabilir tabi.
katılıyorum arkadaşa.neo strat wave ağırlıklı dağıtabilrsin yanınada bir miktar mth ve oax sen bilirsin :d
member
Activity: 224
Benim umutlu olduğum coinlerin başında neo geliyor. onun haricinde ethereum ve waves e de güveniyorum. bir araştırabilirsin bu üçünü.
Bence gözlemlerini kısa süreli tutmamalısın uzun süre gözlemleyip öyle karar vermen daha sağlıklı olabilir. iyi şanslar şimdiden.
member
Activity: 294
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
Waves waves diyenlerden biri de benim hiç bir zaman kaybettirmedi . 6 ay uzun bir süre 5 bin liralık yatırımı parçalama sakın tek bir şeyi araştır ona yatır. Monetha veya stratis e de bak derim.Ama gönüllerin kahramanı waves Smiley
full member
Activity: 504
Merit: 103
Waves, stratis alabilirsin daha çok paranı NEO'da değerlendirirsen üzüleceğini sanmıyorum ethereumda alınabilir tabi.
member
Activity: 182
Merit: 22
kimseyi dinleme derim kendin araştır karar ver.tavsiye veren bilse zaten kendisi kazanır.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşım kim ne kadar profesyonel olursa olsun bu senin paran ve kararı sen vermen gerekiyor 5 bin tl az bir para değil ben sana burada yazarım 6 coin sanki ne olacak ben bir şey kaybetmem. Ama sen tutmaması durumunda kendin baya zarar edersin.
member
Activity: 336
Merit: 11
Buradaki yorumları iyi analiz et dostum. Daha sonrasında aklına yatan coinleri araştır, ekibi kontrol et. Grafiklerine bak sonrasında yatırımını yap.
sr. member
Merit: 261
Arkadaşım bura da elbette güzel tavsiyeler çıkacaktır, ama benim tavsiyem bunu kendin araştırmalısın öncelikle bu form u okuyup yutmalısın. İyi niyetle verilmiş olsa bile tavsiyeler seni yanıltabilir. Elinde ki yatırımın bir bakmışsın ki eriyip gitmiş. Bende vermek isterim oldukça iyi takip etmeye çlışıyorum ama bende terste kalıyorum.
member
Activity: 336
Buradaki arkadaşlara danışman burada konu açman güzel. Fakat, sen yine de araştırmanı yap, projeyi iyice öğren. Sonrasında yatırım yap dostum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Mart sonunda monethanin guzel haberlerini görücez, 6 ay vadede iyi kazandiracaktir, ama 1 yil elinizde tutarsaniz daha iyi kazandirir orasi ayri.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Yatırdığın meblağ oranında kar / zarar edeceksin. 5000 tl az para degil. Onu biriktirebilmek için aylarca çalışan insanlar var. Benim vereceğim tek tavsiye sepet yap ancak sepetine çok çeşit koyma ilk etapta 2 veya 3 altcoinle gidebilirsin. Sepeti yayınca takibi zorlaşıyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Dovu al baya düşük market cap'ı var ileride çok yükselebilir. Bir de qtum al bu da baya çıkacaktır. Kesinlikle digibyte al hatta 1 yıl tut.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
"Aslında forumdaki öneriler yüzünden verge de fırsatı kaçırdım"
öneriler yüzünden kaçırdım demişsin, yinede gelip öneri istemişsin. Kendine bu kadar güveniyorsan verge tespitini yaptıysan neden başkalarından yatırım alma ihtiyacı duyuyorsun
full member
Activity: 224
Merit: 100
ETH ,NEO, Waves ve Stratis 5 bin liranı bu 4 coine bölüştürüp kendine bir sepet yapıp bu sepetide unutman en iyisi olacaktır. Takibini yap ama heyecana kapılıp atıyorum 5$ yükseliş sağladıysa satam sonra düşünce geri alam yapma birden bi fırlar alamazsında. SAbır ile bekle.
full member
Merit: 101
BAT , NEO , MTH , ETH , IOTA hepsinde 1000TL lik al köşeye at araya waves de koyabilirsin tam köşelik olma sepeti ama bu piyasada hiçbirşey garanti değildir
newbie
Activity: 28
netbirşey söylemek seni yanıltmak olur. 6 ay sonra ne olacağını net görebilsek evi arabayı satar yatırırız
Pages:
Jump to: