Pages:
Author

Topic: 5 coinli bitcoin borsa yazılımı satılık - page 2. (Read 1429 times)

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
December 19, 2018, 02:25:20 PM
Bende yazılımcı değilim ama sağlam yazılımcı arkadaşlarım var  Cheesy
Java konusunda uzmanlar kendileri ve dünyanın en hızlı sunucu altyapısında memory data grid geliştiriyorlar, kendisine btc den bahsettiğimde bir bitcoin borsası kurmak için en iyi dilin Java olacağını çünkü sunucu ölçekleme ve veri işleme de dünyada en hızlı çözümlerin bu dille geliştirildiğini söylemişti. Dolayısıyla imkanı olan varsa Java borsa için en iyi dildir diyebiliriz ama mimari tasarımı ciddi bir iş.
Borsa yapmak için nasıl php-mysql tavsiye edilmiyorsa java-nosql bir o kadar tavsiye ediliyor. Günümüzde borsaların yoğunluk anında nasıl sıkıntı verdiklerini bildiğimizden java gerçekten bu tarz bir iş için iyi bir seçim olacaktır. 

1995 yılının teknolojisi olan java ya nasıl iyi dersiniz ya. Taş devrinde mi yaşıyorsunuz.
Her halükarda öküz gibi ağır çalışan bir sisteme iyi demek için ciddi deli olmak gerek.
ben yazılımcı değilim ama sen hiç değilsin Smiley
trilyon dolarlık dünyanın en büyük teknoloji firmaları java kullanıyor arkaplanında onlara da gidip eski bu yea diyebilirmisin
javascript misal o da eski ona da kötü gözle bakıyor musun ?
Borsa konusuna gelirsek ölçeklenebilir olmak ve hız önemli burda php ile high end çözüm üretmek hayal gibi birşey, orta ve küçük ölçekte millet kullanıyor ama inan büyük ölçekte esprisi yok, fb bile php arka planında java-c++ seviyesinde bir çözümü beraber kullanıyor.
Hızlı işlemlerin olduğu bir ortamda browser üzerinden anlık işlemleri serverinde iyi karşılayabilecek en iyi sistemler java ve onun muadili dillerle yapılıyor hepsi eski diller yalnız seni üzmesin,elbette diğer diller de kendini geliştirdi ama high end solution olarak java dan iyi durumda değiller,dünyada bilinen en hızlı anlık işlemleri yapan dile öküz gibi yavaş diyecek cahil olduğunu sanmıyorum sadece kötü kodlamanın suçunun dile atılmayacağını bilmediğini umuyorum yine javayı merak edersen google dan bakabilirsin güzel açıklayan videolar var, yalnız google de 1998 de falan kuruldu sıkıntı çıkarmaz sana umarım  Kiss

lan beyin özürlü velet , zaten anlaşılıyor yazılımcı olmadığın, bir boku bilmiyorsan otur aşağı ses kes
seni üzecek ama ben yazılımcıyım, bu da ne kadar görüşünün çok kötü olduğunun göstergesi
daha sistemlerin nasıl çalıştığından anlamaz, mal mal konuşan tiplerdensin
java direkt makina diline çevrilmez, bytecode çevrilir , o yüzden yavaştır, bir sanal makina üzerinde çalışır, JVM ( java virtual machine ).
hızlı demen için gerçekten kafadan kontak olman lazım, bildiğin delisin sen
fb php ile yazılan kodu native çevirmek için proje yaptı, senin dünyadan haberin yok
eski siteler fb gibi büyük yapıları hemen değiştiremezler, çok büyük bir uğraş bu, onları bana gösteripte söylemen çok ahmakça
sözün özü geri zekalısın, işin olmayan şeylerde ahkam kesmeye çalışma küçük düşüyorsun
senin gibi embesillerin forumdan atılması lazım ,kullandığın dil hitap etme şeklin falan psikolojik tedavi görmen lazım, bütün dünya bilmiyor javayı bi sen biliyorsun , bir insanın salak olmasının en kötü tarafı salaklığının farkında olmamasıdır.

varsayımlarla hareket eden bir beynin var görmüyor musun hala
teknik bilgin sıfır, ama embesillikte üst seviyedesin
bilmiyorsan bilmiyorum diyeceksin, körü körüne savunan ahmak seni
ne varsayımı dingil, Apple ibm java kullanıyor bunlar bilmiyor da kıçı kırık sen mi biliyorsun Java yı, binance bile Java ile çalışıyor gelmiş buraya javayla iş mi olur diyor, varsayımla hareket eden sensin, jvm dediğin şey native koda çevirip kullanılmayan kodu bile optimize ediyor şu an , bunu bilmediğin belli, Java dan ancak teori de daha hızlı olabilirsin Hazelcast e bak bütün bankalar kullanıyor anlık işlemleri daha hızlı yapabildiği için , borsa da Java ağır bir dil olabilir ama kullanabilirsen iyi bir dildir, piyasa da java kullanacak kullanabilecek adam pek yok, millet php-mysql ile borsa yapıyor java-nosql çok daha iyi bir çözüm ama Dev olmadığından yada senin gibi bildiğini sananlar olduğundan javayla proje geliştirmek nadir bir iş , Node.js- nosql şu an en optimal çözüm gibi duruyor, bilmiyorsan öğren sağa sola boş yapacağına...
legendary
December 19, 2018, 10:46:05 AM
Java konusunda uzmanlar kendileri ve dünyanın en hızlı sunucu altyapısında memory data grid geliştiriyorlar, kendisine btc den bahsettiğimde bir bitcoin borsası kurmak için en iyi dilin Java olacağını çünkü sunucu ölçekleme ve veri işleme de dünyada en hızlı çözümlerin bu dille geliştirildiğini söylemişti. Dolayısıyla imkanı olan varsa Java borsa için en iyi dildir diyebiliriz ama mimari tasarımı ciddi bir iş.
Borsa yapmak için nasıl php-mysql tavsiye edilmiyorsa java-nosql bir o kadar tavsiye ediliyor. Günümüzde borsaların yoğunluk anında nasıl sıkıntı verdiklerini bildiğimizden java gerçekten bu tarz bir iş için iyi bir seçim olacaktır. 

1995 yılının teknolojisi olan java ya nasıl iyi dersiniz ya. Taş devrinde mi yaşıyorsunuz.
Her halükarda öküz gibi ağır çalışan bir sisteme iyi demek için ciddi deli olmak gerek.
trilyon dolarlık dünyanın en büyük teknoloji firmaları java kullanıyor arkaplanında onlara da gidip eski bu yea diyebilirmisin
Borsa konusuna gelirsek ölçeklenebilir olmak ve hız önemli burda php ile high end çözüm üretmek hayal gibi birşey, orta ve küçük ölçekte millet kullanıyor ama inan büyük ölçekte esprisi yok, fb bile php arka planında java-c++ seviyesinde bir çözümü beraber kullanıyor.
Hızlı işlemlerin olduğu bir ortamda browser üzerinden anlık işlemleri serverinde iyi karşılayabilecek en iyi sistemler java ve onun muadili dillerle yapılıyor hepsi eski diller yalnız seni üzmesin,elbette diğer diller de kendini geliştirdi ama high end solution olarak java dan iyi durumda değiller,dünyada bilinen en hızlı anlık işlemleri yapan dile öküz gibi yavaş diyecek cahil olduğunu sanmıyorum sadece kötü kodlamanın suçunun dile atılmayacağını bilmediğini umuyorum yine javayı merak edersen google dan bakabilirsin güzel açıklayan videolar var, yalnız google de 1998 de falan kuruldu sıkıntı çıkarmaz sana umarım  Kiss

lan beyin özürlü velet , zaten anlaşılıyor yazılımcı olmadığın, bir boku bilmiyorsan otur aşağı ses kes
seni üzecek ama ben yazılımcıyım, bu da ne kadar görüşünün çok kötü olduğunun göstergesi
daha sistemlerin nasıl çalıştığından anlamaz, mal mal konuşan tiplerdensin
java direkt makina diline çevrilmez, bytecode çevrilir , o yüzden yavaştır, bir sanal makina üzerinde çalışır, JVM ( java virtual machine ).
hızlı demen için gerçekten kafadan kontak olman lazım, bildiğin delisin sen
fb php ile yazılan kodu native çevirmek için proje yaptı, senin dünyadan haberin yok
eski siteler fb gibi büyük yapıları hemen değiştiremezler, çok büyük bir uğraş bu, onları bana gösteripte söylemen çok ahmakça
sözün özü geri zekalısın, işin olmayan şeylerde ahkam kesmeye çalışma küçük düşüyorsun
senin gibi embesillerin forumdan atılması lazım ,kullandığın dil hitap etme şeklin falan psikolojik tedavi görmen lazım, bütün dünya bilmiyor javayı bi sen biliyorsun , bir insanın salak olmasının en kötü tarafı salaklığının farkında olmamasıdır.
legendary
December 18, 2018, 06:42:52 PM

member
Activity: 73
Merit: 17
November 19, 2018, 03:32:25 PM
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Yazılımı yurtdışından bir müşteriye, cüzdan özelliğini de başka bir müşteriye sattım. Bir müşteri de ay sonuna doğru dönüş yapacağını söyledi. Projeler bitince referans olarak web siteme yazacağım.
member
Activity: 112
Merit: 31
November 13, 2018, 03:38:58 AM
Yazılım açısından naçizane ben de kendi fikirlerimi paylaşmak isterim.

Maalesef ülkemizde yazılım alanında çok kabiliyetli insanlar olmasına karşın, dünyadaki gelişmeleri takip konusunda tam tersine biraz geride kalıyoruz.
Ve yazılımcılarımızın birçoğu da, buradaki bazı coinlere gözü kapalı inanan/seven arkadaşlar gibi davranıyorlar. İnanın ODTU teknokentte, koca firmalarda bile şu dil daha iyi bu dil daha iyi diye atışıyor arkadaşlar.

Yazılım dillerinin temel prensibi zaten hepsinin kendine göre pros ve consları var. Önemli olan optimum olşanı seçip doğru uygulamak.
Örneğin hesaplama gücünde python iyi ama kötü bir coder elinde PHP'den beter hâle gelebilir.

Bu yüzden hybrid kodlama şarttır benim nazarımda bu derecede bir proje için.
API'si, front-end'i, back-end'i illa aynı dille kodlanacak diye bir şart yok.
Güvenlik, stabilite, hesaplama gücü, algoritma çözümü vs vs bir ton değişkenin hepsi bir dilde güçlü değil maalesef. Zaten olması da yazılımın doğasına aykırı.

Şimdi bu iş için bir inceleme yaparsak, evet java bence de dillerin babasıdır, hiç itirazım yok. Ama eksileri de vardır.

Python'un hesaplama gücü tüm dillerin üzerinde olduğundan, portföy ölçeklendirme ve paralel işlemlerde avantaj sağlar.
Dinamik algoritmalarda epey öne geçer C++ ve javaya göre. Ama bu noktada bu hızlı işlem aynı zamanda güvenilirlik konusunda problem yaratacaktır. Bu noktada, işlem süresi biraz daha uzun olan ama güvenliği daha fazla olan C++/ java daha iyi bir seçim. İşlem konfirmasyonu ve güvenliğinin kontrolü başka bir algoritma ile tercih edilecekse durum yine değişecektir tabii ki.

Hız kısmında ise C++ daha önde. İşin içinde o kadar değişken var ki, ve sonsuz çözüm var ki, burada programcının algoritma geliştirme becerisini ve dillerin avantaj ve dezavantajlarını birlikte düşünmezsek bir sonuç çıkaramayız.

Ve sonunda, "Coding from Stratch" meraklısı biri olarak, arkadaşı tebrik ederim ve ufak geliştirmelerden sonra ben de tipini beğendiğine istediğin fiyata sat fikrine 100% katılıyorum.

EDIT: Şimdi aklıma geldi, kim derdi ki bundan birkaç sene önce js populer olacak Smiley Crypto yazılım dünyasında ne kadar avantaj sağladı mesela o bizim beğenmediğimiz js Smiley

member
Activity: 71
Merit: 10
November 12, 2018, 06:35:39 AM
Her ne kadar satın alacak olmasamda şu konu başlığından ve altına gelen yorumlardan bir çok çıkarımlar yaptım bilmediğim bir sürü yeni bilgi öğrendim bu tarz konu başlıklarının artmasını temenni ederim ve umarım kısa zamanda alıcı bulursunuz
full member
Activity: 158
Merit: 102
November 10, 2018, 06:41:39 AM
KYC/AML, ticket management, full-kontrol admin panel eksik.

"Cüzdan yazılımları"ndan kastınız nedir?
member
Scriptin reklamını yapamam googledan aratırsanız bulursunuz. "codecanyon 59 usd trade market" falan yazınca çıkıyo. Evet 59 dolara satılıyor büyük bir uçurum ama adamların amacı gerçekten bir borsa satmak değil. tasarım acayip dandik. kurulumu zor ve stabil çalıştırmak neredeyse imkansız. bunu geliştirmek ve desteğini sağlamak için mecbur tecrübeli bir programcıya ihtiyaç var. zaten tecrübeli programcı böyle dandik yazılımlarla uğraşmaz. o yüzden 59 dolarını sokağa atmak isteyenler bunu alabilir.

bazıları borsa işine macera olarak bakıyor galiba. büyük paraların döndüğü bir sistem kurmak istiyorsun, hem güvenli hem stabil hem hızlı olsun istiyorsun hem de bunları 59 dolarlık scriptin yapmasını istiyorsun. bazı insanların doğru yolu bulması çok zor gibi görünüyor.
member
Activity: 274
Merit: 88
Arkadaşlar lütfen ucuzcu şahıslar aramasın. Piyasada 59 dolarlık yazılımlar da var. Yeterli parası olmayıp borsa açmak isteyenler bu tarz yazılımları tercih etsin benim vaktimi çalmasın. İşi iyice ayağa düşürdüler zaten.

Rica etsem 59 dolarlık yazılım a örnek olarak bir URL paylaşabilir misiniz? Millet 59$ a düz html yazmıyor. Ben anlamadım bu nasıl bir bir uçurum. 59 dolar nere 50.000 euro nere?
Yani birileri ortaya sıkıyor gibi ama böyle de uçurum olmaz.
member
Arkadaşlar lütfen ucuzcu şahıslar aramasın. Piyasada 59 dolarlık yazılımlar da var. Yeterli parası olmayıp borsa açmak isteyenler bu tarz yazılımları tercih etsin benim vaktimi çalmasın. İşi iyice ayağa düşürdüler zaten.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Selamlar,

Yarın müsait bir zamanda tanışmak ve konuşmak için sizi arayacağım.

Saygılar.
member
Tabiki. Çok memnun olurum. Saygılar.
member
Merak etmeyin proje tamamıyla bitince yine buraya yazacağım. Şuan alman-türk ortaklı bir müşterim aldı projeyi. Bitmesini bekliyorlar. Bu hafta içinde biter.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Selamlar,
demo sisteme üye oldum inceledim biraz.
tasarım sade. hız güzel. deposit için adres üretiyor mu cüzdan entegrasyonu yapılmış mı diye baktım. geliştirme aşamasındaymış.
java bu tür sistemler için doğru bir seçenek değildir. İllaki eni sonu patlar. Zaten sizde sistem olgunlaştığında bir yerden sonra bunu değiştirmek istersiniz diye düşünüyorum.

siz önce yapmayı planladıklarınızı bir yapın. cüzdan entegrasyonları çalışsın. akabinde kodlara bir güvenlik kontrolü ve sızma testi yapılır.
bunlarda olduktan sonra tipini beğendiğiniz girişimciye 50.000 EUR yani 9 BTC ye satarsınız. genel olarak bu piyasada yazılımın satın alınma bedelinin 1/10 u yani 5000 EUR / yıl şeklinde yazılım bakım sözleşmesi yapılıyor.
bu bağlamda yazılımın yeni özelliklerini ve bug fixlerini  vermeniz gerekmektedir.

Bizdeki yatırımcılar ve çevresine topladıkları elemanlar konudan bir haber oldukları için her boku size soracaklarından 4000 TL / ay  destek ücreti de bence çok değil ancak size tavsiyem bu desteğin çerçevesini baştan çiziniz.
coinler için node kurmak, linux sunucuları işletmek, performans optimizasyonu ve bunun gibi işler için sizi darlama ihtimallerini minimize etmeye çalışın.

Danışmanlığını yürüttüğüm projelerde yazılım şirketleri ile yatırımcı şirket arasında yazılım bakım ve devamlılık sözleşmesi imzalatıyorum.
Yatırımcı yazılım bakım sözleşmesini yaptığı firmada ekip ister. Allah korusun, Buğra ya araba çarptığında yerine Ahmet, Mehmet veya Ayşe destek vermeye devam edebilmeli.
250 TL lik web sitesi müşterisi, 100 TL lik toplu sms müşterisi veya süperonline bayisi sitesinin sağı solu patladığında üstünde durmaz ama para akan bir sistemde öncelikler çok ama çok farklıdır.

Başarılar diliyorum.

Üstad gerçekten güzel açıklama yapmışsın eline ve emeğine sağlık.
member
yorumlarınız için teşekkür ederim. son girdiğim ortaklıktan 100bin tl kaybettim. mahkeme süreci, avukatlar falan filan vakit kaybettirici şeyler. ortak olmaya hiç sıcak bakmıyorum artık. teknik destek ve geliştirme desteği veririm ama ortak olmam. huyunu suyunu bilmediğiniz kişilerle ortak olmayı hiç tavsiye etmiyorum sonu kötü bitiyor çünkü.

hindistandan, pakistandan çok daha ucuza hatta 2000 dolar civarlarında borsa yazılımları bulmak mümkün. fakat böyle bir iş için önemli olan yazılımın ucuzluğu değil desteğinin verilmesidir. hindistandaki adam ne kadar destek verir? destek verse bile ne kadar ücretle destek ister, sözleşme imzalar mı, imzalasa bile geçerliliği olur mu gibi birsürü problemle karşılaşırsınız. ödemede kolaylıklar sağlayabilirim. telefon numaramdan bana ulaşırsanız detayları görüşebiliriz. 0537 493 7766
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim, bir süredir dijital para borsası üzerine yazılım araştırması içerisindeyiz. Türkiye'de yaptığım araştırmalarda talep edilen rakamlar bütçenin oldukça üstünde çıktı, bunun üzerine rotayı Hindistanlı yazılım şirketlerine çevirdik, onlarda fiyatların daha uygun olduğunu gördük, fakat dijital para borsası hizmeti vermek için yazılımcının şirket bünyesinde bulundurulması gerekliliğinin bilincindeyim. Belkide başlangıçta düşük bütçeyle yola çıkıp daha sonra eksikleri tamamlamayı düşünerek hareket etmek gibi bir planlama içinde olduk. Fakat farklı tekliflere de açığız.
member
Activity: 180
Merit: 11
Tebrik ederim forumda bu tarz güzel konular görmeyeli çok oldu. Benim size tavsiyem yazılım işinden anlıyorsanız ki anlıyorsunuz kendinize yatırımcı bulun ve güzel bir borsa kurabilirsiniz. Bizim ülkede ki tek sıkıntı bu yatırımlar ve yatırımcılar bulunup ortak girilse çok iyi şeyler ortaya çıkacak
member
değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bir programcı için bunları duymak çok şevk verici. ben programlamayı para kazanmak amacıyla yapmıyorum sevdiğim için yapıyorum. program yazmak, insanların bunu kullanması benim için daha zevkli. elbette ki sorumluluklarımız var, para kazanmak lazım ama hepsinden önemlisi sevdiğin işi yapmaktır diye düşünüyorum.
member
Activity: 314
Merit: 10
ben anlamam etmem ama yazılarınız okumak ciddi anlamde keyif verici  ve ortaya çok güzel bir borsa çıkmış helal olsun ellerinize sağlık
legendary
Pages:
Jump to: