Pages:
Author

Topic: 500 bin dolara Mars’tan dijital ev sattı - page 2. (Read 148 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
Tabiki zenginler hocam biz daha gerçeğini alamıyoruz elin adami dijitaline dünyanın parasini sayıyor . Hayır bu aldıkları ne olacak şimdi paraya dönebilecek mi yatirimmi bu yoksa bende şunu aldım zengin simarikligimi anlamadım .
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bu adamlarmı çok zengin yoksa bizlermi çok fakiriz. Neden böyle bir satın alma yapılırki aklıma gelen tek şey reklam. 5-10 doların hesabını yapıyorum. Çok paramda olsa buraya harcamam heralde hem benim yükseklik korkum var Smiley
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
500 bin dolara Mars’tan dijital ev sattı

Dünyanın ilk kripto gayrimenkul satışı gerçekleşti. Sanatçı Krista Kim'in Mars'taki evin satışı NFT dünyasında dikkat çekti.

NFT satışına aracı olarak kurulan SuperRare’e göre dünyadaki ilk blockchain tabanlı dijital ev olarak karşımıza çıkan Mars’taki dijital ev, 512 bin dolar’a satıldı. Toronto’daki alıcıya 3 boyutlu dosyalar, ev için hazırlanmış müzik, klipler ve ‘metaverse’e aktarılabilir bir şekilde iletildi. Kullanıcıların sanal dünyada bir avatar ile diğer kullanıcılarla etkileşim içine girebildikleri metaverse; kolektif bir sanal paylaşım alanı. NFT’ye artan ilgi ile metaverse de her geçen gün değer kazanıyor.

https://www.sozcu.com.tr/2021/teknoloji/500-bin-dolara-marstan-dijital-ev-satti-6356911/

Haber böyle diyor. Buna nft ile ilgili olarak bir yerde rastladınız mı. Yoksa evi alan aramızda mı.
Pages:
Jump to: