Pages:
Author

Topic: 55 Yıllık Dev Çınar Yıkılıyor... - page 2. (Read 211 times)

member
Activity: 106
Merit: 11
IPV6 Proxy | AWS Account
Aga beee helvasını az mı yerdik.
Malbayım bunu yapmayacaklardı malbayım
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
İnsanlar artık kalite değil ucuzluk arıyorlar karınlarını doyurmak için. Keskinoğlu fiyat olarak kalitesi gereği biraz tuzluydu diye biliyorum.
Ülkenin şu ekonomik gidişinde sürpriz bir durum aslında, bakarsınız sıra Banvit'e de gelir  Undecided
full member
Activity: 630
Merit: 103
keskinoğlu en bilinen ve en büyük tavuk üreticilerinden biriydi. hatta bir numarada banvit iki numarada keskinoğlu vardı diye hatırlıyorum. onlar bile batıyorsa ülkede iyi gitmeyen bir şeyler vardır diyebiliriz. bu habere üzüldüm açıkçası, kim bilir kaç kişi ekmek yiyor keskinoğlu ile
newbie
Activity: 148
Merit: 0
June 14, 2018, 07:37:04 PM
sevdiğim bir firma, umarım toparlarda cordon blue'larından yemeye devam edebilirim Cheesy çok güzel ya bence Cheesy
newbie
Activity: 210
June 14, 2018, 07:13:16 PM
kesinlikle yıkılıyor diyemeyiz.sonuçta bu da ticaretin içinde olan bir şey ve bu seviylerden eskisinden daha iyi yerlere gelen firmalar da var.
member
Activity: 378
Merit: 55
June 14, 2018, 05:11:45 PM
Son zamanlar da keskinoğlu tavukları mosmor renkte geliyordu market raflarına bir kaç kez yanılıp aldık o haldeyken daha sonra kokusundan dolayı atmak zorunda kalmıştık ve ailecek bu markayı kullanmayı bıraktık kısacası eğer çoğu kişi benzer bir durumla karşılaşıp elini çektiyse bu markadan gayet normal bir durum batması...

bundan öncede aynı problem banvitte yaşanmıştı. Tavukları bozuk gibi kokuyordu oradan keskinoğluna geçmiştim bende. yakında onuda bulamayacak gibiyiz.
full member
Activity: 672
Merit: 110
June 14, 2018, 03:32:36 PM
Açıkcası benim bildiğim bir firma değil bizim buralarda görmedim ama, Ekonomi böyleyken birçok büyük türk şirketi aynı sonla karşı karşıya kalacak gibi geliyor.
aga sen turkıyenın neresındesın merak ettım ? nasıl keskınoglunu gormedın raflarda ? bızım burda koylerdekı bakkallarda bıle var .
ayrıca tavuk kanadının kılosu 25 tl olursa dahaa cok sırket batar
copper member
Activity: 224
Merit: 1
June 14, 2018, 02:39:06 PM
İmalat sektörü ve ihracat candırılmazsa bu tür haberleri daha çok duyacağız.
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
June 14, 2018, 08:59:50 AM
Son zamanlar da keskinoğlu tavukları mosmor renkte geliyordu market raflarına bir kaç kez yanılıp aldık o haldeyken daha sonra kokusundan dolayı atmak zorunda kalmıştık ve ailecek bu markayı kullanmayı bıraktık kısacası eğer çoğu kişi benzer bir durumla karşılaşıp elini çektiyse bu markadan gayet normal bir durum batması...
newbie
Activity: 44
June 14, 2018, 08:35:12 AM
keskinoğlu tavukçuluk yapan firma olması lazım. tavuk ve tavuk ürünleri üzerine kurulu bir firma ve neredeyse gittiğim her markette görmüştüm. böyle büyük bir firmanın batacak olması açıkcası üzücü bir durum. böyle büyük şirketler ekonoimiz 7.4 büyümişken (!) bile batabiliyorsa gerçekten zor günler yakın.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
June 14, 2018, 08:17:48 AM
Açıkcası benim bildiğim bir firma değil bizim buralarda görmedim ama, Ekonomi böyleyken birçok büyük türk şirketi aynı sonla karşı karşıya kalacak gibi geliyor.
jr. member
Activity: 198
Merit: 6
June 14, 2018, 07:52:53 AM
Bugün haberlerde gördüm, inanamadım.Keskinoğlu, Nakit Sıkışıklığı yüzünden, Hacizlere karşı koruma talep etmiş.
Yaptıkları açıklamada, Tüm bankalarının desteği tam olduğunu açıklamışlar.Eğer tüm bankaların desteği tam ise, zaten hacize karşı koruma talep etmezsin.
Üzüldüm Açıkcası, 55 Yıllık Dile Kolay bir Çınar, Yıkılmakta.
Ama Olsun, Tuvalet Hala 1 Lira...

Kaynak : http://www.bloomberght.com/tarim/haber/2129341-keskinoglu-nakit-sikisikligi-nedeniyle-konkordato-basvurusu-yapti
Pages:
Jump to: