Pages:
Author

Topic: 60 dakikada 205 milyon dolar yatırım toplayan cevher: Filecoin (Read 835 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 250
bu projede ne böyle? adını ilk defa duyuyorum. bu kadar para toplanacak ve bizim haberimiz olmayacak. kesinlikle kara para aklama olayına katılıyorum.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Kara para aklama olayına ben de katılıyorum. Filecoini inceledim, bu kadar para toplanması için hiçbir mantıklı sebep göremiyorum.
Ne projeler hazırlanıyor, ne emekler veriliyor da hiç para toparlanamıyor...
full member
Activity: 366
Merit: 101
Bu ICO'lar yavaş yavaş ponzi tuzağına dönmeye başlıyacak gibi ama hadi hayırlısı bakalım. 60 dakikada bu rakam inanılmaz yani. Eğer gerçekten bu derecede ilerlerse 3-5 aya coin sıralamasında ilk 5'i kapatırlar.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Bu insanlar kafayı yemiş, bence bu ico lara yatırım için üst limit koyulmalı. Spekülasyondan başka birşey yok piyasada. Bu ilk proje değil merkezsiz depolama ile ilgili birçok coin var. Başarılı olup olmaması  ekibe kalmış ama aynı şeylerin ısıtılıp ısıtılıp tekrar insanların önüne koyulmasına ve parasını almasına sinir oluyorum.

gerçekten katılıyorum hocam sana. Spek den başka bir eşy değil piyasa.

bancor sonm iota da böyle olmuştu. hiç birinde elle tutulacak bir şey yok.

tezos monetha ve bunda da aynı şey olacak.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
bize de üç beş bir şeyler atsalar bari  Grin
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
İco mantığı artık bitmeli çok saçma bir sistem bu dakikadan sonra icolara girmek enayilikten başka birşey değil
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Bir iconun başarılı olup olmamasına topladığı para oranında bakılıyor. Bu bir bakıma doğru ama sonrasında coinin başarılı olacağı anlamına gelmez. Reklam işinde çok iyi iş çıkarmış da olabilirler. Bekleyip göreceğiz bakalım. Bu arada ön satışına girmek varmış çok ucuz toplamışlar ön satışa katılanlar.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
neymiş bu filecoin. ne sunuyor ? türkçe konusu yok mu bakalım
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ico lar sacmalik resmen.Bosa risk.Hele hele cok yatirim toplayan icolardan uzak durmak lazim.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Ben bu işlere artık akıl erdiremiyorum. Geleceğini merakla takip edeceğim bu coinin bakalım nasıl bir yol haritaları olacak
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Hiç belli olmaz bence her şeyi zaman gösterir bazen projesi iyi olmayan coinler bile iyi yerlere gelebiliyor
member
Activity: 406
Merit: 11
Birçok icoya küçük miktarlarda da olsa katılmaya çalışıyorum. Benden kaçan icolardan birisi olmuş. Yabancı twitter hesaplarında öneri olarak görüyorum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Bir anda toparlanmıştı . Geçenlerde en fazla yatırım alan İco lar şeklinde bir görsel vardı . Başı çekiyordu . Forumda çok fazla da denk gelmemiştim açıkcası . Güzel yatırım toparladıkları aşikar . Bakalım neler başarabilecek ekip . Böylesine bir yatırımı kaç kişiden toparladılar öyle bir bilgiye de ulaşamadım .
member
Activity: 560
Merit: 12
Centrada ico da coşmuştu şimdi hali ortada . Bonus falan mı veriyorlar niye bu kadar yüklendiler
full member
Activity: 490
Merit: 105
şuan nerde satılıyor file coin bir ara benimde dikkatimi çekti ama hangi borsada göremedim  biraz daha araştırmak lazım nedir neyin nesidir bancorda çok topladı hala ico altında
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Bence spekilasyondan başka birşey değil. Kaç tane böyle coin var.
full member
Activity: 630
Merit: 104
genelde yüksek para toplayan icolar sonradan sürünüyor aslında kara para aklamada kullanılıyor iddaalarını akıllara tekrar tekrar getiriyorlar
member
Activity: 215
Merit: 13
Bence de spekülasyon başka bir şey değil.
full member
Activity: 294
Merit: 101
Desene Yine Millet Köşe Olmuş Bakalım daha kaç kişi milyoner olacak.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Daha şimdiden heryerde karşımıza çıkıyor bu Filecoin. Biraz araştıralım bakalım nesin nesiymiş.
Pages:
Jump to: