Pages:
Author

Topic: 6500 Tl civarı S9 25 günlük faturalı bir cihaz - page 2. (Read 417 times)

hero member
Activity: 1531
Merit: 560
Konu Nisanda açılmış, alınmış veya alınmış satılmış, neredeyse roi olmuş millet halâ yorum bırakıyor niye okumayan bir toplumuz biz.. 2 ay önceki fiyatı buydu normaldi şimdi pahalı elbette.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bencede biraz pahalı cihaz, lakin getirisi ne denli olur biliyor musun ?
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Çok pahalı
full member
Activity: 616
Merit: 118
asla alınmaz. o fiyata git ekran kart al daha çok gelir elde edersin. alınır ne demek yav
 günlük 5 usd getirisi var 150 usd yapar aylık elektriği düş bakalım kaç tl kalacak sana
newbie
Activity: 1
Merit: 1
Bitmain cihazlarının seslerini bulunduğu odayı müzik odası yapımında kullanılan sünger malzemelerle odayı kaplayarak yapabilirsiniz. Bu sesin dışardan duyulmasını engeller. yada cihaza müzik odası sünger malzemelerinden bir kasa yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 66
O fiyata kacmaz alınır ama sesi ve elektriği düşünmek lazim tabiki de
newbie
Activity: 17
Peki makineyi alıp farklı bir coin kazsa olmaz mı?
jr. member
Activity: 139
her geçen gün zorluğu artıyor yakın zamanlarda deli fiyatlara satılmıyormuydu bu ürün benmi karıştırıyorum bilmiyorum ancak alırsınız bakmışssınız 1 ay sonra elektriği karşılamaz hale gelebilir ki şuanda pek bir farkı yok diye düşünüyorum
member
Activity: 252
Merit: 10
Sizce bu fiyattan s9 almak mantıklımı ?

en az 4-5 gün sizde durup kazması lazım cihazın, stabil olması önemli, satıcının çok stabil cihaz her hangin bir sorunu yok laflarıyla hareket etmeyin,  direk siz gözünüzle görün 4-5 gün stabil kazdığını

aynen öyle garantisi benim birader lafından uzak durulması gerekiyor. faturası olsun cihazı çalıştırın stabilitesine bakın ondan sonra da alım işlemini tamamlayın. fiyat konusunda pek bilgim yok
jr. member
Activity: 126
elektrik giderini ve gürültüyü hesaba katarak uygunluğunu değerlendirebilirsin. tabi cihazın sağlamlığı en önemli husus güveniyorsan ve BTC nin gelecek zamandaki yukarı ivmesini öngörebiliyorsun alınabilir.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
Piyasanın durumu malum, o fiyata alınabilir değerlendirebilirsiniz ,öncelikle tabi makineyi kontrol edin deneyin bilen birileriyle.
newbie
Activity: 42
O fiyata tabiki alınabilir cihazın bir süre göz önünde çalıştırılıp donanımsal bir sorununun olmadığı gözlemlenmeli tabiki.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696

en az 4-5 gün sizde durup kazması lazım cihazın, stabil olması önemli, satıcının çok stabil cihaz her hangin bir sorunu yok laflarıyla hareket etmeyin,  direk siz gözünüzle görün 4-5 gün stabil kazdığını
member
Activity: 133
Merit: 15
~ Fortuna Favet Fortibus ~
Uzun vade düşünülecekse ve kredi çekmeden birikiminiz ile alacaksanız,bir işiniz varsa ve bu işi ek gelir olarak düşünürseniz,evli,çocuklu bir ev ortamında çalıştırmayacaksanız,profesyonel ekipman kullanacaksanız cevap: Evet, alınabilir.
newbie
Activity: 9
Pages:
Jump to: