Pages:
Author

Topic: A101 tiny house satacak - page 2. (Read 268 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
February 25, 2024, 02:29:20 PM
Keyifli iş vakti, yeri olan için. Bağlanacak arabada sağlam olması gerekiyor yoksa sıkıntılar çıkarabilir. Fiyat olarak detaylı bir bilgim olmasa da 400 bin lira fena değil gibi geldi bana fiyat olarak bu fiyattan aşağıya zor bulunur gibi bu işten anlayan arkadaşlar biliyorlardır piyasasını. Özgürce gezebilmek, istediğiniz yere çekip orada konaklayabilmek bunları düşünmesi bile güzel.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 25, 2024, 12:35:32 PM
80-90 bine ev aldığımız dönemden geldiğimiz noktaya bak 400.000 tl vereceksin ve teneke gibi en adi parçalardan oluşmuş tuvaletten tut birçok aktif hizmeti olmayan bu evimsi şeye para vereceksin öyle mi?
şu yaşa geldim ben böyle bir develüasyon görmedim. Bu tekne bir dönem motorla 30-40 bin bandındaydı acaba edermi alınırmı derdim şimdi 100.000 den fazla para vereceksin ve bu alette motor bile olmayacak Cheesy
hero member
Activity: 1316
Merit: 623
February 25, 2024, 11:27:09 AM
Güzel iş bence arkadaşlar. Fiyatı nasıl bilmiyorum hani ucuz veya pahalı diye yorum yapacak kadar bilgi sahibi değilim ama bunu alıp, deniz veya doğaya turu harika olur diye düşünüyorum. Emeklilikte belki yaparım da aktif bir işte çalışanlar için bir pazar günümüz var onda da ancak dinlenebiliyoruz diye es geçtiğim hayallerimden.

Fiyat olarak muadillerine göre çok uygun hocam. 16m2, uzunluk derinlik ölçeklerine ve PVC cephe sistemi, ısıcama göre aynı klasmandaki taşınabilir evler 500-600 binden başlıyor. İhtiyacı olan için gayet iyi. Ancak saklama koşulları şehir hayatı için uygun değil elbette. Müstakil bir ev veya geniş bir sitede oturmuyorsak keyiften çok dert olur. Tabi bunu çekecek araca da sahip olmak cabası. Şartları karşılayanlar için alınıp, bir yere bağlı olmadan özgürce gezilebilir, konaklanabilir. İlerleyen zamanlarda emekli olabilirsek benimde hayallerim arasında yer alıyor. Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 25, 2024, 07:28:20 AM
Aldın aldın bu fırsatı bir daha bulamazsın 🙂 bu ürünü alması kadar taşımasıda muhafaza etmeside zor. Bunu çekecek arabanın güçlü olması gerekiyor. Hem araç hemle ev ile uğraşmamak adına bir tane minibüs alıp içerisini isteğe göre yaptırıyorlar nerede park ederseniz orada kamp yapabiliyorsunuz en azından araç olduğu için park etmeside kolay olabiliyor. Tiny hause araç kadar kullanımı kolay olmaz fakat araçtan daha keyifli ve rahat olacaktır.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
February 25, 2024, 07:22:25 AM
Güzel iş bence arkadaşlar. Fiyatı nasıl bilmiyorum hani ucuz veya pahalı diye yorum yapacak kadar bilgi sahibi değilim ama bunu alıp, deniz veya doğaya turu harika olur diye düşünüyorum. Emeklilikte belki yaparım da aktif bir işte çalışanlar için bir pazar günümüz var onda da ancak dinlenebiliyoruz diye es geçtiğim hayallerimden.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
February 25, 2024, 07:12:31 AM
Bu arada alacak arkadaşların çeki demirinin ruhsata işli olmasına dikkat etmesi gerekiyor. Eğer çeki demiri ruhsata işli değilse trafikte sorun yaşayabilirsiniz. Bence güzel bir şey bu 400 bin liraya 1+1 daire ama saklaması sorun ya. Düşünsenize almışsınız ve sokakta park ediyorsunuz. Türkiye’de sabaha kalmaz bence. Müstakil evi olup garajı olanlar için harika bir şey şu tiny houselar.
full member
Activity: 154
Merit: 115
February 25, 2024, 05:55:40 AM
Aldın Aldın !
Hangisini alsam karar veremedim. A101'den Tiny house alabilirim ya da bilemedim şimdi değişik bir ürün daha vardı. Karar vermem biraz zaman alacak gibi inşallahh stoklar Tükenmez Cry
Bahsettiğim ürün aşağıdadır ve posterini duvarıma astım her gün bakıyorum Elon Musk gibi  Grin

Arabanın arkasına 16m2 tiny house bağlayıp köy, kasaba dolaşmak mı?
5 metre Samba Deluxe tekne aklımı karıştırıyor..
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
February 25, 2024, 05:19:29 AM
A101'in önümüzdeki hafta katalogunda böyle bir şeye rastladım. Aslında A101'in böyle değişik şeyler satmaya başladığı ilk sefer değil bu. Daha önce tekne falan da sattılar diye hatırlıyorum. Şimdi de sadece 399 bin 900 liraya A101'den tiny house sahibi olabilirsiniz!  Grin

1+1 ve 16 metrekarelik bir alana sahip. Daha detaylı bilgiyi aşağıda bıraktığım linkten inceleyebilirsiniz. Karavan gibi bir araca takıp istediğiniz yere taşıma olayı güzel ama sadece 16 metrekarelik bir alan yani. Gezerek tatil yapmayı seven kişilerin işini iyi görür ya da evde çok durmayan biri bile bunu tercih edebilir.

Kaynak: https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru
Pages:
Jump to: