Pages:
Author

Topic: ABD, dün UFO vurdu. - page 2. (Read 342 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 878
February 16, 2023, 07:55:52 AM
Algı yönetimi böyle bir şey. Gezegenler arası yolculuk yapabilecek bir cihaz var ve adı UFO ama geliyor ne hikmetse hep ABD üstünde dolaşıyor, üstelik ABD’nin uçaklarındaki onların teknolojisine göre kibrit çöpü sayılmayacak füzesi onları vuruyor öyle mi? Hepsi yalan, algı. Dünyaya güçlü ABD imajı çizilmesinden başka hiç bir işe yaramayan bir haber safsatası bence.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
February 16, 2023, 04:05:49 AM
Bu hava cisimlerinin hepsinin kaynağının Çin olduğu söyleniyor. Adamlar bir şekilde ABD’yi germenin peşindeler. Dünyada sular durulmayacak gibi, afetler salgınlar bittiğinde savaşlar başlayacak. Felaket tellallığı yapmak da istemiyorum ama insanların psikolojisi bozuldu

Bence kaynağı Çin demek doğru değil, UFO’lar ile ilgili çalışmalar çok uzun yıllardır devam ediyor. Sadece Amerika’yı değil bütün dünyayı geriyorlar, eskiden bu tarz şeyler olunca saklama yoluna giderlerdi ama şimdi bütün dünya konuşuyor.
Bu yılın olayı UFO’lar olursa gerçekten şaşırmam, her sene dünyanın başına mutlaka bir şeyler gelmeye başladı
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
February 15, 2023, 02:47:37 PM
Bu hava cisimlerinin hepsinin kaynağının Çin olduğu söyleniyor. Adamlar bir şekilde ABD’yi germenin peşindeler. Dünyada sular durulmayacak gibi, afetler salgınlar bittiğinde savaşlar başlayacak. Felaket tellallığı yapmak da istemiyorum ama insanların psikolojisi bozuldu
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 15, 2023, 10:34:12 AM
Bunlar sadece ABD'de değil dünyanın çeşitli yerlerinde görüldü. ABD güvenlik tehdidi oluşturduğu için vurdu ama sanki sadece orada görülüyormuş gibi bir algı var.
Elon arkadaşlarım geldi diye twit atarak dalga geçti. Daha geçen gün Çin'in casus balonunu vurmuşlardı böyle bir ortamda bunların görülmesi bana hiç garip gelmiyor.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
February 14, 2023, 03:19:18 PM
Valla bunlar durmadan tanımlanamayan cisim vuruyolar zaten, genelde hepsi de UFO oluyor ne hikmetse.

Tanımlanamayan cisimler Unidentified Flying Object. Hepsi UFO. UFO diyince bizim aklımızda dünya dışı, akıllı, uzaylı canlılar beliriyor. Fakat tanımlanamayan her cisim UFO. Tanım bizim zihnimizdeki ile tam bi aynı diil. Fakat Amerika Birleşik Devletleri'nden başka bi ülkede UFO görülmemesi bana da çok bi ilginç geliyor. Bana kalırsa orada bu konulara daha bi çok ilgi var. Parapsişik olaylarla ilgi olan coğrafyalar nasıl varsa. Orada da UFO'lara karşı özel bi ilgi var. Medya ve ordu bu özel ilgiyi bildiği için kullanıyor bana göre. Amerika'nın UFO haberleri bitmiyor bu yüzden.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
February 13, 2023, 05:36:58 PM
Valla bunlar durmadan tanımlanamayan cisim vuruyolar zaten, genelde hepsi de UFO oluyor ne hikmetse.
Adamlar gezegenler arası uçuş yapıyor ve bizimkilere mi yakalanıyorlar, valla helal olsun Cheesy
Yine birinin casus bi şeyleridir bunlar.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
February 13, 2023, 12:22:26 PM
Hokkabaz Amerika yine neler peşinde kim bilir. Bu adamların işine akıl ermiyor. Dur bakalım altından neler çıkacak.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
February 13, 2023, 12:12:54 PM
Yılladır bu Amerikalıların uzaylı istila geyikleri bitmedi. Gerçek hayatta da öyle filmlerinde, Hollywood içerisinde de öyle. Uzaylı var mıdır yok mudur tartışmasına girmeyeceğim evren çok derin ve sonsuz her türlü canlı olabilir. Direk saldırı yaptı diye haber yapmaları da komedi. Gerçek uzaylılar gelmiş olsaydı saldırmaya yer miydi acaba, önce iletişim kurmaya çalışırlardı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 13, 2023, 06:21:47 AM
Bu aq UFO 'ları neden sadece ABD'de görülüyor. 🤔
Ben Avrupa'da görüldüğünü hiç duymadım. Ara ara bizim masum köylülerimiz de görüyor ama sanki dünyada yer yok gibi çoğunlukla ABD topraklarını tercih ediyor. Bana sallamasyon gibi geliyor.
Ha uzaylı varmıdır diye sorulursa? Neden olmasın olabilir.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
February 13, 2023, 06:01:27 AM
Bu gibi durumlar nedense bana çok saçma geliyor sanki konuyu değiştirme çabası gibi bunlar en azından deprem ile alakalı konuları bir başka yöne çekmek gibi.

Belki de böyledir, ilgi buraya kaydığı anda arkasından başka bir şey yapabilecek bu tartışmaların arkasına  gizleyecek yenilikler yapabilirler, özellikle Çin casus balonundan sonra gökyüzüne çok fazla dikkat çekilmeye başlandı, bazı kahinler 2023-24 yılında uzaylılar ile teması açıklayacaklar demişti, belki de böyle olacak bilmiyorum, 2023, 22’yi aratacak gibi görünüyor şimdiden,
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
February 13, 2023, 04:18:22 AM
Bu gibi durumlar nedense bana çok saçma geliyor sanki konuyu değiştirme çabası gibi bunlar en azından deprem ile alakalı konuları bir başka yöne çekmek gibi.
hero member
Activity: 728
Merit: 698
February 13, 2023, 03:50:57 AM
Uzaydan bir portal açılıyor ve ne tesadüftür ki hep Amerika tarafına açılıyor. Hadi diyelim açıldı da sadece izlemeye mi gelmişler acaba. Belki de portal diye bir teknoloji yoktur 26364 litre uzay yakıtı harcayarak gelmişlerdir. Bir diğer şey de bunlar dünyadan gizli olarak uzaylılarla temasa geçtiler ve orada bir uzaylı tutuyorlarsa işte o zaman ufonun oraya gitmesini normal olarak karşılayabiliriz. Bakın uzaylıyı zaten normal karşıladık ki oraya gitmesini tartışır olduk. Bizler koca bir nesil sanıyorum ki dünyada sayılı kişilerin bildiği sırları hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz. Ha ufolar gerçekten varsa ve bunu tüm dünya görür hale gelirse belki o zaman açıklanmayan birçok sır açıklanır.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 13, 2023, 03:48:30 AM
Kalkıp uzayda hareket edecek ve kendini koruyacak teknolojin var ama boktan insan silahları için kendini koruyacak bir teknolojin yok öyle mi?

Birde hep amerika. Aq bunu başka gören masum köylü yok.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 13, 2023, 01:40:52 AM
Bu uzaylılarda da hiç Akıl yok neden orada geziyorsun ki. Gel işte Türkiye’de güzel güzel girdiğin her evde çorbanı çayını içersin Cheesy Bana gerçekçi gelmiyor. Dünyada coğrafya yok hep ABD üstünde mi gezecek bunlar? Yada dünyanın diğer ülkeleri neden böyle açıklamalarda bulunmuyorlar da ABD bu sorumluluğu hep üstüne alıyor. Biraz güçlüyüz imajı vermek istiyorlar bence Holywood filmlerinde olduğu gibi.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
February 13, 2023, 01:35:18 AM
Ulan bunlar yine birşeyler karıştırıyor galiba. Bi kere uzaylı dediğin arkadaşların teknolojileri bu kadar sığ değildir diye tahmin ediyorum, gelip USA bunları bu kadar kolay avlasın, yakında kokusu çıkar mutlaka ama ortada bir durum varsa bile ben kesin Uzaylı arkadaşlardan taraf olurum söz konusu Amerika olrusa Grin
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
February 13, 2023, 01:31:26 AM
Abd dün UFO vurduğunu açıkladı arkadaşlar. Güvenlik endişesi nedeniyle vurulduğu söyleniyor. Ayrıca yapacakları basın toplantısını da erteleme kararı almışlar. Abd son 8 günde 4 tanımlanamayan cisim vurmuş bunların biri Çin devletinin casus balonu. Teyakkuza geçilmiş ABD’de çok ilginç bir haber.

Bizim felaketler ile bu ziyaretlerin bir bağı var mı acaba? Bizde de deprem anında çok parlak ışıklar gök yüzünde belirmiş.

Kaynak : https://www.cnnturk.com/amp/dunya/pentagondan-ufo-aciklamasi-abd-ufo-vurdu-ufo-vuran-abd-teyakkuza-gecti
Pages:
Jump to: