Pages:
Author

Topic: ABD Merkezli Borsa 8 Altcoini Liste Dışı Bırakıyor - page 3. (Read 389 times)

member
Activity: 476
Merit: 12
artık bu borsanın listeleyeceği yada delist edeceği coin ve token haberleri piyasayı çok sarsmaz diye düşünüyorum. Nitekim bu dalgalanmada bir balina tarafından yapılmış olabilir. sonrasının geleceğini tahmin etmiyorum belli bir ivme ile düşüş devam edecektir.
full member
Activity: 686
Merit: 111
Poloniex bu kararını açıkladıktan sonra BitcoinDark fiyatı inanılmaz bir şekilde düştü. Enteresan olan şey ise sonra fiyatı kat be kat yukarı çıktı. Bu arada ne oldu ne bitti anlamış değilim. Delist olacak bir coinin fiyatının bu kadar aşırı dalgalanmasını ilk defa görüyorum. Yok yani düşmesi normal fakat sonra kat be kat artması anormal geldi bana. Hayırlısı diyelim.

340k$'lık bi hacmi görünüyor cmc'de. bunun 210k$'ı polo da adamın biri pump yapmış olabilir dicem de , neden delist olacak bi coin pumplansın ? yemin ederim kafa karıştırmakta üzerilerine yok.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Poloniex bu kararını açıkladıktan sonra BitcoinDark fiyatı inanılmaz bir şekilde düştü. Enteresan olan şey ise sonra fiyatı kat be kat yukarı çıktı. Bu arada ne oldu ne bitti anlamış değilim. Delist olacak bir coinin fiyatının bu kadar aşırı dalgalanmasını ilk defa görüyorum. Yok yani düşmesi normal fakat sonra kat be kat artması anormal geldi bana. Hayırlısı diyelim.
member
Activity: 360
Merit: 18
2017 yılının en popüler kripto para borsalarından olan ve daha sonra bir Goldman Sachs iştiraki olan Circle’a satılan Amerika Birleşik Devletleri merkezli borsa Poloniex sekiz farklı kripto parayı liste dışı bırakacağını duyurdu.

Borsa yaptığı duyuruda BitcoinDark (BTCD), Bitmark (BTM), Einsteinium, (EMC2), Gridcoin (GRC), NeosCoin(NEOS), PotCoin (POT), VeriCoin (VRC) and BitcoinPlus (XBC) altcoinlerinin 25 Eylül 2018 tarihi itibariyle platformundan kaldırılacağını belirtti.

“Circle Standartlarına Uymuyorlar”
Poloniex borsasının ana şirketi Circle’ın sözcüsü yaptığı açıklamada Circle’ın Varlık Değerlendirme Prosedürü gereğince bu sekiz kripto paranın borsadan çıkarıldığına dikkat çekerken projelerin hangi gereklilikleri sağlamadığı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Sene içerisinde en çok kullanılan ilk 15 kripto para borsasından birisi olan Poloniex şu sıralar Coinmarketcap verilerine göre en çok tercih edilen 34. kripto para borsası durumunda.

Poloniex’in liste dışı bıraktığı koinler göreceli olarak küçük hacme sahipler ve 2018 yılından bu yana büyük değer kaybı yaşamış görünüyorlar. Poloniex’in son hamlesi ise onları daha büyük bir karanlığa itebilir.

Bu durumun farkında olan altcoinler de Twitter üzerinden yaptıkları açıklamalarla Poloniex’in kararını eleştirdiler;

https://kriptokoin.com/abd-merkezli-borsa-8-altcoini-liste-disi-birakiyor/
Pages:
Jump to: