Pages:
Author

Topic: ABD'nin deprem yardımı için Nükleer uçak gemisi göndermesi - page 2. (Read 310 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Eski nesiller çok bi şanslıymış bana kalırsa. Aynı ruhu, coşkuyu yaşamayı isterdim gerçekten de. Çünkü eskisi gibi bi Amerikan karşıtlığı kalmadı. Amerika da ılımlı politikalar izliyor gerçi. Çünkü dünya eskisi gibi acımasız diiil. Fakat Amerikan gemisi gittiği hangi yere barış, yardım götürmüş ki. Bizim ülkemize barış, yardım getirsin. Ülkemize gelecek gemiden barış, yardım geleceğine inanan var mı? Ben pek ikna olamıyorum. Hem koskoca Amerika'nın normal bi sınıf gemisi kalmamış mı? Neden savaş gemisi ile yardım edeceklermiş? Normal sınıf gemileri yoksa onlara ülkemiz normal sınıf gemisi yardımı yapsın. Fakirlikten normal sınıf gemisi almıyorlarsa eğer.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
muhtemelen bize karşı kullanmak için dedeağaç'a silah yığan yunanistan bile bazı turistik gemilerini birkaç aylığına depremzedelere açabileceğini söylemiş. abd (abede) ise bir savaş gemisini kıyımıza sokmayı teklif ediyor; söyleyecek bir şey yok, biraz aklı olan herkes bu durumu görüyor ama sabotaj ihtimali yüksek yaz yangınları krizinde #helpturkey tag'i açanların kafası biraz açılsa yeter...

gerçeği, bu gemi ile bize savaş açsalar "bu ordu hükümetin ordusu" ve "bunlar tekbir getiriyor, bunlar siyasal islamcı" diyerek abede ordusunun yanında yer alabilecek tıynette insanlar var; lütfen ısrar etmeyin onların kim olduklarını söylemeyeceğim.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Hatay kıyılarında amerikan gemisi varmış depremi'de o yapmış, deprem olan illerdeki müteahitlerde amerika kökenlilermiş, bilerek çürük yapmışlar binaları, hepsi oyunun bir parçası beyler, adamlar işgal edecekler ülkeyi.

Şaka gibisiniz valla, diyebileceğim hiç bir şey sizlere şunları düşünüyorsanız.

Güzel ironiler…Her şeyi ABD yaptı deyip, dış güçlere yormak bizim yapmamamız gereken şeylerdir.ABD, önemli bir ülke ve deprem silahı gibi ütopik şeylere inanmak doğru olmaz.Eğer binalar sağlam olsaydı işte o zaman bu kadar can kaybı da yaşanmazdı, böyle sorunlar da yaşanmazdı.Biz dürüstlüğü bir kenara bırakıp düzgün bina yaşamadıkça bu iş böyle devam eder.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Hatay kıyılarında amerikan gemisi varmış depremi'de o yapmış, deprem olan illerdeki müteahitlerde amerika kökenlilermiş, bilerek çürük yapmışlar binaları, hepsi oyunun bir parçası beyler, adamlar işgal edecekler ülkeyi.

Şaka gibisiniz valla, diyebileceğim hiç bir şey sizlere şunları düşünüyorsanız.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Bununla ilgili bir video denk gelmişti seneler öncesinde bugün yaşadıklarımızı andıran bir tatbikatı içeren. Detaylarını incelemedim ancak ne olursa olsun yardım adı altında bir savaş gemisi göndermek mi? Gerçektende söylenecek söz bulamıyorum.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
-Uçak gemilerinin hepsi nükleerdir (abd için)
-Abd müttefikimiz
-Ülkemiz nato üyesi
-Abd depreme yardım için gönderildiğini söyledi

Nato üyesi dahi olsa bizim donanmadan izin almadan savaş gemileri karasularına giremiyor.

Pkk ya yardım yapıyorsa cimere şikayet edin alsınlar gemiyi

Depreme yardım için Uçak gemisi gönderdiğini söyleyen ABD bari hangi amaç için kullanılacağını da söyleseydi ya. Üzerindeki binlerce askeri arama kurtarmaya mı gönderecek. Yapmayın Allah aşkına. Daha bir hafta önce Savaş gemisi Dolmabahçenin karşısına dikiliyor, silahını dolmabahçeye doğrultuyor ve dalga geçer gibi Türkiye müttefikimiz diyor. Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu. Hem de içişleri bakanı bir kaç gün öncesinde Çek pis ellerini üzerimizden ABD diyor. Allah aşkına bu kadar gözü kapalı olmayın. Yardım edecek ülke para gönderir, arama kurtarma gönderir... Asker göndermez.
Ülkemizde 28 tane amerikan üssü var o pis ellerini çekmesini isteyenler gemi gelmeden oraları kapatabilir.
63 küba abd-rusya krizi Türkiyedeki nükleer füzeler yüzünden çıktı, hala incirlikte nükleer füzeler var ruslar koordinatlarını bile yayınladı yeni, bizim nükleer füzemiz olmadığına göre füzenin sahibi belli, malatya da ki radar da iran ın atacağı füzeleri izliyor onu da abd yaptırdı şimdiki hükümet zamanında, kapatılsın madem çekilsin o pis eller.
member
Activity: 144
Merit: 35
-Abd müttefikimiz
-Ülkemiz nato üyesi

Nato üyesi dahi olsa bizim donanmadan izin almadan savaş gemileri karasularına giremiyor.

Depreme yardım için Uçak gemisi gönderdiğini söyleyen ABD bari hangi amaç için kullanılacağını da söyleseydi ya. Üzerindeki binlerce askeri arama kurtarmaya mı gönderecek. Yapmayın Allah aşkına. Daha bir hafta önce Savaş gemisi Dolmabahçenin karşısına dikiliyor, silahını dolmabahçeye doğrultuyor ve dalga geçer gibi Türkiye müttefikimiz diyor. Bu ne pehriz bu ne lahana turşusu. Hem de içişleri bakanı bir kaç gün öncesinde Çek pis ellerini üzerimizden ABD diyor. Allah aşkına bu kadar gözü kapalı olmayın. Yardım edecek ülke para gönderir, arama kurtarma gönderir... Asker göndermez.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
-Abd müttefikimiz
-Ülkemiz nato üyesi

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Depremi ABD yaptıcılar da var siz de onlardan mısınız hocam? Şu an hemen her Türk’ün olduğu gibi ben de ABD’ye sıcak değilim ama yardım nereden ne şekilde geliyor olursa olsun egemenliğimize mani olmadıktan sonra kabul etmek zorundayız
member
Activity: 144
Merit: 35
Arkadaşlar Bazen derim ki düşmanın bile namuslusunu olmalı. Ülkemiz büyük bir deprem felaketi yaşamış durumda iken yardım için tüm ülkeler seferber olmuşken ABD'den çok vahim bir adım geldi. Ülkemize depremden hemen önce savaş gemisi yollayan ABD, bu sefer nükleer uçak gemisini depremden hemen sonra gönderdi. Sömürgeci ABD Türkiye'nin büyüklüğünün hala farkında değil ve Yardım cümlesini kullanarak aslında savaş tatbikatına hazırlandığının bir göstergesini bizlere yansıtıyor. Soruyorum size felaket yaşayan bir ülkede nükleer uçak gemisi olan USS George HW Bush gemisinin ne işi var? PKK'ya silah taşıyan geminin bize ne faydası var?
Pages:
Jump to: