Pages:
Author

Topic: ABD'nin New Jersey eyaletinde 'Aşı olana bedava bira' kampanyası ABD - page 2. (Read 169 times)

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Bir bireye aşı yaptırmak için sunulan teşvik pirimi de ilginçmiş, bir biraya aşı olun gibi bir şey olmuş Smiley En azından aşı olanlara bir avantaj sağlıyor bu durum, belki bunu görüp aşı olan bile olmuş olabilir,
full member
Activity: 546
Merit: 154
Amerika, İngiltere, Çin ve Almanya gibi ulkeler kendi ulkelerinde aşı ürettikleri için aşılama da avantajılar haliyle. Biz ise paramızla aşı alamıyoruz. Yerli aşı içinde verilen süre surekli oteleniyor. Uretimin ne kadar önemli olduğunun en büyük ispatidir aşı.

Bizim kendi asimiz kullanilir olsaydı bile benim düşüncem dışarı satmanın yada yardım şeklinde gönderip sükse yapmanın derdine düşülurdu önce . Üretim tabiki önemli ama halkını önemsemek te çok önemli .
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Genel olarak amerika'da ki kafa yapısını düşünürsem bu kampanya tutar diyebilirim. İnsanlar o birayı prensip olarak içmek için bile aşı olacaktır. Yakında para verilecek haberleri bile duyabiliriz. Neyse aşı karşıtlığının gelişmemesi için yapılan her hamleye varım ben.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
Amerika, İngiltere, Çin ve Almanya gibi ulkeler kendi ulkelerinde aşı ürettikleri için aşılama da avantajılar haliyle. Biz ise paramızla aşı alamıyoruz. Yerli aşı içinde verilen süre surekli oteleniyor. Uretimin ne kadar önemli olduğunun en büyük ispatidir aşı.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Aşı olmak için kampanya var bizde aşı vurulmak için aşı yok yetersiz. Bizde olsa kampanyaya gerek olmazdı sanıyorum bir çok kişi aşı olmak için sıraya gireceğine eminim. Hastalığa yakalananların yaşadıklarını görünce biraz daha iş ciddiyete biniyor en azından aşı olunca biraz güvence oluyor. Aşı olunsa bile her zaman tedbirli olmakta fayda var.
jr. member
Activity: 42
Merit: 32
ABD'nin New Jersey eyaletinde aşı olmayı teşvik etmek için 'Aşı olana bedava bira' kampanyası başlatıldı.

ABD'nin New Jersey eyaletinde koronavirüse karşı aşılamayı teşvik etmek için 'Aşı olana bira' kampanyası başlatıldı. New Jersey Valisi Phil Murphy, Mayıs ayı içerisinde Kovid-19 aşısının ilk dozunu olan 21 yaş üstü herkesin, aşı kartlarını göstermelerini halinde anlaşmalı bazı noktalardan biralarını alabileceğini duyurdu.

Kampanyayı Twitter hesabından paylaşan Vali Murphy, anlaşmalı dükkanları duyurdu.

Kaynak: https://tr.sputniknews.com/abd/202105031044417242-abdnin-new-jersey-eyaletinde-asi-olana-bedava-bira-kampanyasi/
Pages:
Jump to: