Pages:
Author

Topic: [ABT] ArcBlock - Blockchain 3.0 - page 4. (Read 1896 times)

hero member
Activity: 560
Merit: 501
February 04, 2018, 05:28:53 AM
Gecenin 4 ünde ekran başında yarı uykulu gözlerle takip et onu da aldık mı alamadık mı muamma. 04:19 da bitti ico tamamen 4:01 de gönderdim eth ları ama 4:17 de onaylandı. Nasıl bir yol izleyecekler bakalım. Ortalık karıştı iyice.

2018-02-04 04:17:40
Deposit 3.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 3.0000 ETH pending)
0 ABT

aynı durum bende de var ulan katilamadik diye üzülüyorduk sonra baktim eth'ler gitmiş adrese success olmuş etherscan de kontrol ettiğimde sonra anasayfadan login oldum bakayim dedim gönderdiğim eth'leri görüyor fakat balance olarak hala 0 gözüküyor. bir cok insanda öyle katilabilen az miktar da yatırımcı var ve büyük bir kısım da üçkağitçilik yapmişlar gas price yüksek atmişlar fee ler cok yüksek gitmiş felan öyle kendilerini sokabilmişler listeye bu arada az önce telegramda elemanın biri foto atti adam 1 eth sadece fee atmiş şaka gibi. bu tarz kullanicilar var az önce pinned msg cektiler grupta bu tarz insanların muhtemelen iptal edeceklermiş projeye kabullerini ve sıradan o blokta kim varsa bizim gibi legal şekilde katilip dahil olamayanlari alacaklarmiş o yüzden bikaç gün bekleyin belki hala pending te olan bazı kişileri listeye alabiliriz demişler.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
February 04, 2018, 05:18:33 AM
Sırf hayvan gibi trafik olacak diye wepower ve arcblock icosuna katılmadım zaten ikiside borsada uçacaktır ordan alırım dedim, gitti gitmedi derdi olmayacak
newbie
Activity: 24
Merit: 0
February 04, 2018, 05:07:45 AM
Gecenin 4 ünde ekran başında yarı uykulu gözlerle takip et onu da aldık mı alamadık mı muamma. 04:19 da bitti ico tamamen 4:01 de gönderdim eth ları ama 4:17 de onaylandı. Nasıl bir yol izleyecekler bakalım. Ortalık karıştı iyice.

2018-02-04 04:17:40
Deposit 3.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 3.0000 ETH pending)
0 ABT
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
February 04, 2018, 04:43:18 AM
Ben uyuya kalığım için katılamadım ama zaten başaramazdım herhalde hayırlısı olmuş demekki .
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
February 03, 2018, 11:06:39 PM
Gerçekten de ETH'leri geri iade süresi çok saçma olmuş. Zaten tokenlar 4 hafta sonra serbest bırakılacak, eee bu süre sonrasında da 5 hafta geri iade süresi var. Toplamda 9 hafta yapıyor yazık günah. ) haftada 90 tane fırsat geçer insanın eline. Zaten ICO ya katılamamışsın o ayrı bir mesele bir de eth'lerini zorla alı koyuyorlar o da bambaşka bir mesele.
hero member
February 03, 2018, 10:04:41 PM
Sürekli göndermeyi denedım  Gwei 66 ya çıkarın dedi Metamask.Çıkış yaptım direk Myetherwalletten göndermeyi denedim bir kaç kez bugda kaldı gibi oldu nasıl oluysa gidip çıktım yollamış ucu ucuna yetiştim valla. Şeytan 66 yap yolla icoyu kaçırma dedi iyiki yapmamışım.

katılım şartı

Gas :200.000
Gwei :60 olacak.Eğerki fazla olursa 5 hafta sonra %20 zararla geri iade edecekler yatırılan parayı.

Sorunsuz bir ico oldu her kullanıcıya ayrı bir cüzdan kodu verildi sisteme işlendi.Yazılımcıları gayet başarılı Arcblock.io nun

neresi sorunsuz oldu hocam telegram grup yıkılıyor valla ico başladı bitti admin kayboldu şuan herkes bişiler soruyor bir allahın kulu yok bu zamana kadar geceli gündüzlü nöbetleşe dururlardı şimdi kimse yok eth ler verilen adreslere gitti fakat balance kısmı 0 gözüküyor muhtemelen kabul etmeyip iade edecekler onada demişler tokenlerserbest kaldıktan 5 hafta sonra e serbest kalma süresi zaten 4 hafta demişler üzerinede 5 hafta koydun mu 9 hafta yapar inşallah bu kadar uzun bekletmezler
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
February 03, 2018, 09:42:30 PM
Gerçekten hızlı biten bi ico oldu ama madem satış kapandı amk neden hala eth almaya devam ediyorsunuz işlemler pendingte kaldı biçok kişinin telegram sayfasında isyan çıkmış halde şuan resmen.benimde işlemim pendingte takılı kaldı bekliyor Deposit 3.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 3.0000 ETH pending).bu saatten sonra bize coin verilmeyecek sanırım.şimdi işin yoksa 5 hafta parayı bekle
member
Activity: 180
Merit: 10
Risk takes great win or die.
February 03, 2018, 09:33:02 PM
Sürekli göndermeyi denedım  Gwei 66 ya çıkarın dedi Metamask.Çıkış yaptım direk Myetherwalletten göndermeyi denedim bir kaç kez bugda kaldı gibi oldu nasıl oluysa gidip çıktım yollamış ucu ucuna yetiştim valla. Şeytan 66 yap yolla icoyu kaçırma dedi iyiki yapmamışım.

katılım şartı

Gas :200.000
Gwei :60 olacak.Eğerki fazla olursa 5 hafta sonra %20 zararla geri iade edecekler yatırılan parayı.

Sorunsuz bir ico oldu her kullanıcıya ayrı bir cüzdan kodu verildi sisteme işlendi.Yazılımcıları gayet başarılı Arcblock.io nun
hero member
February 03, 2018, 09:26:58 PM
hali hazırda ico süreci bitmiştir ortalama sanırım 10 dakikada felan bitti heralde verdikleri adrese gönderdim fakat her defasında uyarı verdi mew hesabım neden böyle oldu anlamadım katılmayı isteyipte katılamayınca bide bu saatte kalk bekle felan valla canım sıkılıyo daraliyorum neyse artık vardır her işte bi hayır napalım kısmetimizde yokmuş diyelim
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
February 03, 2018, 09:21:53 PM
Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

aynen valla , ters köşe olduk. 11 dakikada 12500 etheri topladılar. helal olsun, umarım yatırımcısına iyi kazandırır

ETH yükselirken yatırım yapmak daha zor oluyor. Düşükken biraz daha kolay feda edilebiliyor.
full member
Activity: 420
Merit: 100
February 03, 2018, 09:21:21 PM
bende girdim icoya ama Deposit 1.0000 ETH (0.0000 ETH executed, 1.0000 ETH pending) işlem hala pendingte bekliyor.eğer girmediysek heralde iade edecekler ethereumu.şuan tamamen hardcap yapmış durumda hem cmt hemde eth yatırımı durdu umarım giren herkes kazançlı çıkar arkadaşlar
sr. member
Merit: 306
February 03, 2018, 09:16:19 PM
Gönderebildik bu gas sınırında üst limit koymaları çok iyi oldu gerçekten. Diğer icolara örnek olsun.

su an ki piyasa şartları altında 30 dakikada hard cap yapacaklarını sanmıyorum arkadaşlar , o yüzden boşuna acele etmeyin. acele ile alıcam derken hata yapmayın

Şu an 7 dakikada ethereum bazında %68 tamamladılar her saniye artıyor bitecek yarım saate kalmadan ancak cmt bazında biraz kalabilir belki yarım saate.

Edit: Bunu yazdıktan 5 dakika sonra ethereum tarafında hard cap yaptı, cybermiles kısmında ise yarıladı.

aynen valla , ters köşe olduk. 11 dakikada 12500 etheri topladılar. helal olsun, umarım yatırımcısına iyi kazandırır
hero member
Activity: 644
Merit: 502
February 03, 2018, 09:14:23 PM
3 ETH ve 7400 CMT ile katıldım. Fırsat tanıdılar . Ama ETH den aldığım ABT balanta gösteriyor fakat cmt ile gönderdiğim daha yansımadı .

Edit : Biraz geçte olsa yansıdı .
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
February 03, 2018, 09:08:40 PM

Edit2: Cybermiles kısmında 19 dakikada hard cap yaptılar.
sr. member
Merit: 306
February 03, 2018, 08:56:45 PM
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
February 03, 2018, 08:54:29 PM
Zaten yatırım yapacak olanlar ekranın başındadır ama , Son altı dakika arkadaşlar .
member
Activity: 135
Merit: 10
February 03, 2018, 06:20:45 PM
yatırım adresi açıklandığı andan itibaren gönderim yapabilecek miyiz yoksa kronometrenin dolmasını mı bekleyeceğiz?
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
February 03, 2018, 06:18:41 PM
7500 tane CMT aldım binaceden 1,5 saat önce onu tanımlamış olduğum adrese transfer ettim ama ulaşmadı daha. Umarım 4 e kadar ulaşır .
hero member
February 03, 2018, 05:25:56 PM
Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .

scam maillere dikkat edin arkadaşlar artık kolay kolay yemiyoruz fakat yine de önlemimizi alalim. bu piyasa ne dolandiricilar gördü o yüzden uyanık olalim üstelik katilimin yapilacagi saatlerin hata yapmaya en uygun saatler o yüzden tekrar tekrar kontrollerimizi gerçekleştirelim. şimdi  yatırım ek yapabilmek için daha önceden whitelist kyc falan filan halletmiş olmamiz gerekli o doğrultuda anlatiyorum  önce web sitelerine giriş yapip login oluyoruz orada sağ üst köşede arcblock token sale diye bir seçenek var ona tıklıyosunuz o tarafi aktif ettikten sonra size mail gelmesi gerekli o işlemlerden de sonra artik yapmaniz gereken şey beklemek. vakti geldiğinde tekrar login olacağiz ve bize yatırım yapmak istediğimiz türden bir cüzdan adresi verecez tokenlerimizi alacaz işlem bu kadar. inşallah yetişebilir ve alabiliriz.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
February 03, 2018, 05:11:49 PM
Yatırım adresi zaman dolmaya yakınmı açıklanacak . Scam sitelerden mailler gelmeye başladı .

Edit ;

1. Bireysel kap ve gaz limitine katkıda bulunmayın. (ayrıntılar aşağıda gösterildiği gibi)
2. Her katılımcı, paylaşılan sözleşme adresi değil, ETH / CMT aktarımı için kişisel bir adres alacaktır.
3. ETH dijital adresini başka kanallardan sağlayamayacağız, bu nedenle lütfen diğer kanallar tarafından talep edildiğinde ödeme yapmayınız.

Zaman dolduğunda herkez için farklı adreslere yatıracağız .
Pages:
Jump to: