Pages:
Author

Topic: acil yardım - page 3. (Read 4637 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
November 19, 2015, 05:45:59 PM
neden acil nereye acil?
ses bi elektrikli süpürge olmasa bile yine rahatsız edici bi ses çıkarıyor rig kurucam dersen
kalkışa hazır bi uçağı andırıyor  Smiley
elektriği,ses yalıtımı, soğutma gibi problemler mevcut tr şartlarında
eğer elektriği bedavaya getiricem dersen kar hesaplamadan her türlü girişebilirsin
hero member
Activity: 662
Merit: 501
November 19, 2015, 04:45:38 PM
Bir s4 bu kadar ses cikarıyor;

https://www.youtube.com/watch?v=KD4vdR7ZS8s

antminer s7 de boyle ses cikariyor Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=ICS22_VVlSg

Arkadasin dedigi gibi cihazin basında durmana gerek yok fakat ses ve ısı en büyük problem tabi elektrikten sonra...
newbie
Activity: 4
Merit: 0
November 19, 2015, 03:50:05 PM
cihazlar çokmu ses çıkarıyor merak ettim şimdi bi videosunu falan bulamazmıyız youtube da
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
November 19, 2015, 03:38:18 PM

Hemen kazı işine başlamak istiyorum dediğine göre henüz sistemin işleyişini anlamamışsın. Merak etme kazı işleminin bitmesine daha yaklaşık 119 yıl var Grin Önce bir madencilik bölümünü ye, iç, sil, süpür. Sonra ben makine masrafını+elektrik masrafını+soğutma masrafını+gürültüsünü+arızasını+eskimesini vs. amorti eder ve kara geçebilirim diyorsan ondan sonra bu soruyu sor. Ama illa ben zarar etmek istiyorum diyorsan ;

- Pazar alanı bölümünden sıfır ve 2.el cihaz bulabilirsin
- Cihazların başında durmana gerek yok.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
November 19, 2015, 03:28:34 PM
arkadaslar herkese merhaba. bitcoinle yeni tanısan biri olarak yardımınıza ihtiyacım var. sistemin işleyişini az çok anladım ama kavrayamadıgım bazı şeyler var. ben hemen bu kazı işine baslamak istiyorum fakat bu makinaları nerden temin edebilirim internette arastırdım bulamadım. artı olarak diyelim makinayı çalıstırdık bizim basında sürekli durmamız mı gerekiyor. yani çalıstırdık 24 saat kesintisiz çalıssa makina günde bi kere falan baksak o şekilde olama imkanı varmıdır.
Pages:
Jump to: