Pages:
Author

Topic: Acun Ilıcalı-Exxen - page 4. (Read 1640 times)

sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
January 11, 2021, 07:12:55 AM
Acun Şeyma ile evlendikten sonra ona şans getirmediği ve tv8 de işlerin iyi gitmediği söylenmişti. Bir ara elinde sadece masterchef vardı. Sonra dizi yaptı. Şimdi de exxen. Adam gerçekten süprizlerle dolu. Tam bir televizyonun dahi çocuğu. Ne kadar kızsak da bi şekilde kendini izletiyor.  Bir akşam Exxen de olan dizilerin birer bölümlerini verdi tv8 de. Orda bi diziyi çok merak ettim mesela. Sanırım onu izlemek için bende üye olacağım. Adam gerçekten işini biliyor
full member
Activity: 854
Merit: 113
January 10, 2021, 06:49:30 AM
Survivor’ı izleyen kaldı mı ya? En son masterchef finali exxende olacak diye rest çekmişti Acun ılıcalı. Sonra baktı kimse umursamadı, reytingler düşmeye başladı televizyon da yayınlamaya karar verdi. Survivor özel anlar için kimse almaz. Ayrıca bu exxende neden küfürler bipleniyor para verip aldığımız platform çok saçma yaptıkları.

Siz izlemeseniz de Survivor takipçisi milyonlarca kişi var bu ülkede. Masterchef için de "Artık Masterchef bitti kimse izlemeyecek" denmişti olaylardan sonra, final gününde açık olan her 2 televizyondan birinde Masterchef vardı. Survivor'ın takipçileri ise daha büyük bir kanser kitle, karşısına kimi koyarsanız koyun oradakiler ile arasında bir bağ kuruyor ve futbol fanatizmini sollayacak seviyede bağımlısı oluyor Smiley

Şu anda işler pek iyi gitmiyor olsa da toparlayacaklar, pes edeceklerini sanmıyorum. Bir yolunu bulur ve müşterisini toplar Cheesy

Kesinlikle katılıyorum bu gözler desteklediği survivor yarışmacısının sms oylamasını kazanmasını sanki tuttuğu takım şampıyonlar ligini kazanmışcasına sevinen (bu da çok sağlıklı değil aslında ama konumuzun dışına çıkmayalım) insanlar gördü.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
January 10, 2021, 05:55:42 AM
Survivor’ı izleyen kaldı mı ya? En son masterchef finali exxende olacak diye rest çekmişti Acun ılıcalı. Sonra baktı kimse umursamadı, reytingler düşmeye başladı televizyon da yayınlamaya karar verdi. Survivor özel anlar için kimse almaz. Ayrıca bu exxende neden küfürler bipleniyor para verip aldığımız platform çok saçma yaptıkları.

Siz izlemeseniz de Survivor takipçisi milyonlarca kişi var bu ülkede. Masterchef için de "Artık Masterchef bitti kimse izlemeyecek" denmişti olaylardan sonra, final gününde açık olan her 2 televizyondan birinde Masterchef vardı. Survivor'ın takipçileri ise daha büyük bir kanser kitle, karşısına kimi koyarsanız koyun oradakiler ile arasında bir bağ kuruyor ve futbol fanatizmini sollayacak seviyede bağımlısı oluyor Smiley

Şu anda işler pek iyi gitmiyor olsa da toparlayacaklar, pes edeceklerini sanmıyorum. Bir yolunu bulur ve müşterisini toplar Cheesy
full member
Activity: 588
Merit: 125
January 10, 2021, 05:42:19 AM
Daha smart tv uygulaması olmayan bir platforma Acun şimdiden 900 milyon lira harcamamıştır gelecekteki masrafları v.s hepsinin planlanmış halidir bu para.Bence de Exxen oldukça cesur bir girişim ama piyasaya beklentimin altında bir giriş yaptığını söylemem gerekiyor.

Asıl Exxen'in potansiyelini survivor 2021 biraz ilerledikten sonra görürüz gibi geliyor Acun Survivor ile ilgili bazı özel anları oradan paylaşabilir bu da platforma üye çekmesi için fazlasıyla yeterli olacaktır.

full member
Activity: 854
Merit: 113
January 10, 2021, 04:53:27 AM
Daha smart tv uygulaması olmayan bir platforma Acun şimdiden 900 milyon lira harcamamıştır gelecekteki masrafları v.s hepsinin planlanmış halidir bu para.Bence de Exxen oldukça cesur bir girişim ama piyasaya beklentimin altında bir giriş yaptığını söylemem gerekiyor.

Asıl Exxen'in potansiyelini survivor 2021 biraz ilerledikten sonra görürüz gibi geliyor Acun Survivor ile ilgili bazı özel anları oradan paylaşabilir bu da platforma üye çekmesi için fazlasıyla yeterli olacaktır.
member
Activity: 756
Merit: 17
January 10, 2021, 04:43:36 AM
full member
Activity: 1400
Merit: 161
January 10, 2021, 02:31:16 AM
Acaba Acun Ilıcalı’ya bu platformu kimler yaptı? Temiz tokatlamışlar Acun Ilıcalı’yı. Şimdi nereden bulaştım arkadaş ben bu Exxen işine diyor mudur? Adamlar hiç uğraşmamış direk platformu kopyalamışlar. Ben Acun’un yerinde olsam kısa yoldan bitiririm bu projeyi uğraştıkça batacak gibi.
Yok be hocam sen ben iş kurmak için 50-60 bin tl sermayeye nasıl bakıyorsak acun da exene öyle bakıyordur emin ol adamda para gani 900 milyon lira dediğin Altı üstü 130-140 milyon dolar acun için basit paralar Grin

O kadar da basit bir para olduğunu düşünmüyorum hocam bu paraların  Grin Sonuçta 130-140 milyon dolardan bahsediyoruz hatta bence Türk lirası cinsinden bakmamız olaya daha doğru olur çünkü Acun'un iş yaptığı pazar Türkiye pazarı.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
January 09, 2021, 03:20:02 PM
Acaba Acun Ilıcalı’ya bu platformu kimler yaptı? Temiz tokatlamışlar Acun Ilıcalı’yı. Şimdi nereden bulaştım arkadaş ben bu Exxen işine diyor mudur? Adamlar hiç uğraşmamış direk platformu kopyalamışlar. Ben Acun’un yerinde olsam kısa yoldan bitiririm bu projeyi uğraştıkça batacak gibi.
Yok be hocam sen ben iş kurmak için 50-60 bin tl sermayeye nasıl bakıyorsak acun da exene öyle bakıyordur emin ol adamda para gani 900 milyon lira dediğin Altı üstü 130-140 milyon dolar acun için basit paralar Grin
Bence 900 milyon şu ana kadar harcadığı değildir. 1-2 yıl içindeki masraflar falan da düşünülmüştür. Sağlam bi kaç adımla da 2 yıla 900m TL'yi rahat rahat çıkarır.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
January 09, 2021, 03:11:58 PM
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
January 09, 2021, 03:07:57 PM
Hiç belli olmaz hocam. Bu yatırımlar uzun vadeli yapılıyor. Acun öyle durduk yerde bu işe girecek biri değil. Reklam olayını çok ucuza kapattı bence. Reklamlı bedavaya çeker en kötü ordan kazanır. İzleyecek bi sürü insan var.
full member
Activity: 588
Merit: 125
January 09, 2021, 03:05:03 PM
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
January 07, 2021, 07:00:33 PM
ekşi sözlük'e girip bakarsanız acun'un nasıl batırdığını görürsünüz. en son olarak da kullanıcı sözleşmesi kısmında exxen yazan yere linke tıkladığınız zaman sizi blutv'ye yönlendiriyor görüntüsü var. paylaşan da blutv'nin yöneticisi mi neymişRoll Eyes) direkt kopyalamışlar sözleşmeyi. üyeliği iptal edemeyenler, kart bilgilerini silemeyenler derken liste bayağı bir uzuyor. işleri zor. enes paturla takılır artık.

Gerçekten batırmış resmen adam, 900 milyon lira verdiğini söylüyordu, sanırım 900 milyon lirayı batırdığını da ilerleyen yıllarda anlatacak, acemice ve hızlıca girişilmiş bir işti, tutmayacağı başından belliydi sanki
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
January 07, 2021, 06:12:04 PM
ekşi sözlük'e girip bakarsanız acun'un nasıl batırdığını görürsünüz. en son olarak da kullanıcı sözleşmesi kısmında exxen yazan yere linke tıkladığınız zaman sizi blutv'ye yönlendiriyor görüntüsü var. paylaşan da blutv'nin yöneticisi mi neymişRoll Eyes) direkt kopyalamışlar sözleşmeyi. üyeliği iptal edemeyenler, kart bilgilerini silemeyenler derken liste bayağı bir uzuyor. işleri zor. enes paturla takılır artık.
dışardan siparişle yazılım yaptırırsa böyle olur. adam gibi yazılımcı toplayıp zamana yayarak kursaydı bu platformu sonra da beta olarak yayınlasaydı belki de çok daha iyi bir izlenim verebilirdi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
January 04, 2021, 04:13:16 PM
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 04, 2021, 03:48:21 PM
Smart tv olmaması normal bana göre zaten acunun öyle bir amacı yok az çok belli para kazanayım sürsün tutsun yeter bugüne kadar her programı ve bütün yaptığı platformlar tuttuğuna göre bunun da oluru her türlü var bana göre.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
January 04, 2021, 02:53:26 PM
İki gündür deniyorum platformu hiç beğenmedim hiçbir şey yok her şeyi izledim galiba çok boş bir platform olmuş youtubea çevirmiş içerisini her taraftandan youtube fışkırıyor yazık cidden bir de sözleşmeler falan blutvnin kopyası direkt tıklayınca blutvye aktarıyor köprüleri çevirmemişler
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
January 04, 2021, 02:40:54 PM
Aslında maliyetleri düşününce 5 dolar olması gerekiyordu ama ekonomik koşullardan dolayı 2 dolar bile fiyat koyamıyoruz demiş. Yazık ya kıyamam. Grin
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
January 04, 2021, 02:37:37 PM
Exxen platformu ücreti hakkında, "Aslında olması gereken 40 liraydı" diyen Ilıcalı "Exxen'de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum" sözlerini dile getirdi.

https://www.haberler.com/exxen-in-kayit-ucretini-az-bulan-acun-ilicali-3-13843262-haberi/

Adam utanmadan 50 içerik için olması gereken fiyat 40tl demiş. Adam müşteri portföyüne o denli güveniyorki netflix amazon gibi platformların fiyatlarına bakıncada 50 içerik için 40 tl hımm. ok ok
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 04, 2021, 02:44:06 AM
3 günde 500 bin kişi üye olmuş. Appstoreye de eklenmiş. Hayırlısı bakalım nasıl gidecek gelişecek rekabet nasıl olacak göreceğiz.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
January 03, 2021, 01:50:17 PM
Smart Tv için açıklama yapmışlar. Açıkçası biraz dalga geçer gibi bi açıklama olmuş bence.

Şaka gibi açıklama olmuş, insanların aklıyla dalga geçiyorlar sanki, biraz teknolojiyle alakalı bir insan zaten bir site üzerinden exxen programlarını internete düşer düşmez izler, onu da versinler oldu olacak, biz akıllı televizyona uyumlu bir uygulama yapamadık diyemiyorlar da,
Pages:
Jump to: