Pages:
Author

Topic: adwithcoin.com -Türk Girişimi - Bitcoin Lotosu - Büyük Ödül - Bitcoin ile Reklam - page 2. (Read 3151 times)

newbie
Activity: 44
Merit: 0
sahibinin türk olduğu bir proje olduğu için faucetler az kazandırsada bende şuandan ıtıbaren kullanmaya baslıyorum. umarım ıstedınız noktaya gelırsınız, hayırlı olsun..

Desteğiniz için çok teşekkürler.

Daha fazla reklamverene ulaşmak ve ziyaretçilerimizin de kazançlarını arttırmak için çalışmalarımız sürmektedir.
member
Activity: 140
Merit: 10
sahibinin türk olduğu bir proje olduğu için faucetler az kazandırsada bende şuandan ıtıbaren kullanmaya baslıyorum. umarım ıstedınız noktaya gelırsınız, hayırlı olsun..
newbie
Reklam izleyerek para kazandıran siteleri bolca ziyaret eden biri olarak btc kazandıran bir siteyi bizden birinin yapmış olması beni çok memnun etti hemen de kullanmaya başladım zaten umarım zamanla reklam oranı da artar hem sizin hem bizim beklentimizi karşılar. Hayırlı olsun.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler Smiley
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
Reklam izleyerek para kazandıran siteleri bolca ziyaret eden biri olarak btc kazandıran bir siteyi bizden birinin yapmış olması beni çok memnun etti hemen de kullanmaya başladım zaten umarım zamanla reklam oranı da artar hem sizin hem bizim beklentimizi karşılar. Hayırlı olsun.
newbie
Bu haftanın ödemesi az önce gerçekleştirilmiştir.

txid: 32796bd4858d7ed344404f4e3c1a0267569a092c22bf6feac8f3d6ee55b0ad71

Reklamverenlerin sitemize desteğini bekliyoruz.

Teşekkürler.
newbie
Ben ayrı pencerede açılmak zorunda bırakılan tüm reklamları izlemeden pas geçmek istiyorum. Dediğim gibi Skip Ad şeklinde bir buton yapmak mümkün mü?

Aslında reklamlar çoğunlukla aynı pencere içerisinde açılıyor. İstisnai olarak bazı websiteleri aynı sayfa içerisinde ziyarete izin vermediği zaman, zorunlu olarak ilgili siteyi yeni bir pencerede görüntülemek gerekiyor. Daha geniş bir reklamveren kitlesine ulaşmak için bu özelliği hayata almak gerekliydi. Belirttiğiniz reklamı atla (skip ad) fonksiyonu, yeni pencerede açılan reklamları görüntülemek istemeyen ziyaretçilerimiz için bir çözüm olabilir. Fakat böyle bir çözümün de reklamveren açısından negatif etkileri olabilir, reklamveren websitesine ziyaretçi akışını yavaşlatma ihtimali sözkonusu olabilir. Benzer geribildirimler gelecek olduğu takdirde konuyu değerlendireceğiz.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Sade ve kullanışlı bir site olmuş ancak az reklam olmuş sanırım buda sitenin yeni yeni toparlanmasındandır yakın zamanda reklamlarda çoğalırsa kayda değer kazançlar verebilir şimdiden tebrik ederim umarım site sizinde beklentilerinizi karşılar.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Bence güzel olmuş. Sade ve göz yormuyor. 3 reklamdan sonra ertesi gün gelin dedi. Reklam veren arttıkça sanırım reklam sayısı da, kazancıda artacak. Ama bu siteler başka reklam sitelerine reklam vererek yayılır ve güçlenir. Bu forumdaki insanlar çoğunluğu trader olduğu için pek ilgi görmez diye düşünüyorum. Reklam aldığınız sitelere de siz reklam verince kazancı olur mu, bilemiyorum.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
Ben ayrı pencerede açılmak zorunda bırakılan tüm reklamları izlemeden pas geçmek istiyorum. Dediğim gibi Skip Ad şeklinde bir buton yapmak mümkün mü?
newbie
Neden bu zamana kadar Türkçe bölümünde tanıtım yapmadınız? Smiley
Siteyi denemek için girdim ancak ilk çıkan reklamda ayrı pencereye geçmem isteniyor. Linkte de Hashocean refi var. Bu reklama tıklamak istemiyorum ancak bir sonraki reklama geçiş tuşu bulamadım. Böyle bir seçenek olmasını isterdim.

Bir müddet sistemdeki eksiklikleri gidermek ve gözlemlemek için beklemeyi tercih ettim Smiley  Artık zamanı geldiğini düşündüm ve Türkçe bölümünde tanıtmak istedim.

Hashocean sitesi zannedersem yakın zamanda kapandı fakat reklamverenlerin yaptıkları ödemelerin karşılığı olan hitleri sağlamak zorunda olduğum için bu reklamları yayından kaldırmak gibi bir müdahalede bulunmuyorum.

Eğer tıklayıp ayrı pencerede açarsanız 60 saniye sayacı geri sayıp dolacak ve bitcoin kazanacaksınız.

Ardından diğer siteye geçebilirsiniz Smiley
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
Neden bu zamana kadar Türkçe bölümünde tanıtım yapmadınız? Smiley
Siteyi denemek için girdim ancak ilk çıkan reklamda ayrı pencereye geçmem isteniyor. Linkte de Hashocean refi var. Bu reklama tıklamak istemiyorum ancak bir sonraki reklama geçiş tuşu bulamadım. Böyle bir seçenek olmasını isterdim.
newbie
Merhaba,

Sizlere Nisan 2016'dan beri yayında olan adwithcoin adlı sitemi tanıtmak istiyorum.

adwithcoin basit olarak kripto paralar ile reklam verilebilen (şimdilik sadece Bitcoin) ya da bu reklamlarda yer alan websitelerini ziyaret ederek kripto para kazanılabilen bir platform.

Ücretsiz Bitcoin kazanmak için tek yapmanız gereken açılış sayfasında Bitcoin cüzdan adresinizi girmeniz ve karşınıza çıkan siteleri ziyaret etmeniz. Gezmiş olduğunuz siteleri her gün 1 defa ziyaret etme hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınıza da referans linkiniz ile paylaşım yaptığınız takdirde, referans linkiniz üzerinden yapacakları kazançlarda %50 kar paylaşımı yapıyorum. Kazançlarınız 0,0001 BTC (100 bit) ve üzeri olduğunda, ilgili haftanın ödeme listesinde otomatik olarak kazancınız gönderilmektedir.

Reklamverenler ise adwithcoin Advertise sayfasında ziyaret edilmesini istedikleri website adresini, ziyaretçi sayısını ve ziyaretçi başına tekliflerini girerek reklam verebilmektedir. En düşük teklif bedeli 0,000002 BTC (2 bit) olup, örneğin bu fiyat üzerinden websitenize (ya da başka sitelerdeki referans sayfalarınıza) 1.000 ziyaretçi sadece ortalama 4 TL civarı bir fiyata satın alınabilmektedir.

YENİ: Reklamverenler her 0,002 BTC'lik reklam satın alımlarında bir adet çekiliş hakkı kazanmakta olup, ayda 2 defa yapılan çekilişte büyük ödül kazanma şansına sahip oluyorlar. 4 TL gibi bir ücretle hem sitenize (ya da referans kazanmaya çalıştığınız site linkine) 1.000 ziyaretçi gönderebilir, hem de kazanacağınız çekiliş hakkı ile büyük ödülü kazanabilirsiniz.

adwithcoin Nisan 2016'da yayına başladığından beri ziyaretçilerine sorunsuz olarak ödeme yapmakta olup, projeyi yeni fonksiyonlarla birlikte daha da geliştirebilmem için reklamverenlerin katkılarını bekliyorum. Kendi websitenizi tanıtmak, ya da yatırım yapmış olduğunuz diğer Bitcoin sitelerindeki referans sayfalarınıza ziyaretçi çekmek için adwithcoin 'u deneyebilirsiniz.

Projemi reklam vermeden doğrudan desteklemek isterseniz, BTC cüzdan adresim:
19YDMMPqXN2gkhzeNZ3RQrnAAD5sHvpFGn

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: