Pages:
Author

Topic: Aion Coin Nedir? - page 2. (Read 267 times)

newbie
Activity: 150
Merit: 0
April 22, 2018, 04:40:41 AM
Aion güçlü bir proje potansiyelinin  olduğunu düşünüorum.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
April 22, 2018, 03:58:32 AM
Palm Beach raporu'nda da AION'dan bahsedilmişti. Hatta çok büyük bir beklenti vardı raporda. Haksız da sayılmazlar çünkü blockchainler arası geçişi yapacak olurlarsa bu blockchainden sonraki en büyük devrimlerden biri olur. Bu da bir gerçek ki AION piyasada tek başına değil, aynı kulvarda başka projeler de var. Bu süreçte AION'un hızlı ve sağlam adımlarla rakiplerinin önüne geçmesi gerekiyor. Her sepette bulunması gereken projelerden sadece birisidir.
Palm beachi görünce söylüyeyim dedim, güzel projelerle ilgili yazsalar da pump grupları gibiler, örneğin günlerce pundixin haberlerini yayınlayıp durdular ve 6-7 kat artmasında büyük payları oldu, aion konusunda katılıyorum herkesin sepetinde olması lazım bence de.
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
April 22, 2018, 02:46:08 AM
AION 25 nisanda mainnetini yayınlayacak. Harika bir proje uzun vade asla üzeceğini düşünmüyorum. Şu anda fiyatı uzun ve orta vade yatırım için oldukça iyi yerde,al unut yapılabilecek bir coin.
Bunu neye dayandırarak söylüyorsunuz acaba hocam açıklayabilir misiniz acaba. Güvenilip peşinden gidilebilecek bir post mu onu tartmaya çalışıyorum.
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
April 22, 2018, 02:45:16 AM
Borsa çıkmadan bir ico coini gibi gözüküyor ancak coini tanıtma girişiminize rağmen yeterli seviye de bir tanıtım olmamış ne yazık ki hocam.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
April 22, 2018, 02:14:04 AM
AION 25 nisanda mainnetini yayınlayacak. Harika bir proje uzun vade asla üzeceğini düşünmüyorum. Şu anda fiyatı uzun ve orta vade yatırım için oldukça iyi yerde,al unut yapılabilecek bir coin.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
April 21, 2018, 05:08:47 PM
Palm Beach raporu'nda da AION'dan bahsedilmişti. Hatta çok büyük bir beklenti vardı raporda. Haksız da sayılmazlar çünkü blockchainler arası geçişi yapacak olurlarsa bu blockchainden sonraki en büyük devrimlerden biri olur. Bu da bir gerçek ki AION piyasada tek başına değil, aynı kulvarda başka projeler de var. Bu süreçte AION'un hızlı ve sağlam adımlarla rakiplerinin önüne geçmesi gerekiyor. Her sepette bulunması gereken projelerden sadece birisidir.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
April 21, 2018, 09:57:27 AM
Aion Coin Nedir?
Yukarıda bahsettiğimiz üzere Aion Coin üçüncü nesil blockchain teknolojisi olarak tanımlanmakta.  Aion Coin, tıpkı  internete olduğu gibi bir çok katman  yapı üzerinde faaliyet gösteriyor. Aion network, blockchain teknolojisi içerisindeki gizlilik ve bloklar arası koordine çalışabilme sorunlarını tamamen çözüme kavuşturmayı hedefliyor. Aion’da  diğer bir çok coinde olduğu gibi Ethereum altyapısından faydalanıyor. Temel olarak bloklar arasında yüksek hızlı ve çok bağlantılı  köprü mekanizması çalışmakta. Bu mekanizma sayesinde veri aktarım hızı en üst seviyeye ulaşmış oluyor.

Bunun yanı sıra bu network, uygulamaların birden fazla blok zinciri içerisinde işlem yapabilmesine olanak sağlıyor. Yani standart blockchain teknolojilerinin  performans sorunlarına bir nevi çözüm olmuş oluyor.

Aion Coin Nasıl Alınır?
Aion, daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz bir çok coin gibi  her borsada işlem gören ve her borsada yer alan bir  para birimi değil. Ben Binance üzerinde işlem gerçekleştiriyorum.  Bittrex gibi büyük  borsalara açıldığı takdirde, fiyatı büyük bir ihtimalle artacaktır. Çok kısa zaman sonra büyük borsalara açılacağını düşünüyorum. Eğer ki bu coini almak istiyorsanız bitcoin alarak farklı piyasaya aktarıp bu coini satın alabilirsiniz. Ülkemizde ki piyasalarda henüz olarak aion bulunmamaktadır. Fakat büyük bir ihtimalle kısa süre sonra ülkemizde ki piyasalarda da yerini almaya başlayacaktır.
Pages:
Jump to: