Pages:
Author

Topic: Airdrop..?? - page 2. (Read 29014 times)

legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
October 25, 2019, 04:31:32 PM
Sjećam se da sam to htio kupiti pa da mi je sve djelovalo nekako prekomplicirano pa sam odustao.
Super, nije 800% nešto za čime treba žaliti.. Grin

Što se prodaje tiče, i ja bih prodao dio. Dugoročno ionako vjerujem samo u BTC i sve ovo ostalo mi je samo metoda za gomilanje njega.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 25, 2019, 04:21:23 PM
Evo da se pohvalim, već godinu dana sudjelujem u CLEAR airdropu (imam njihov ClearOS home verziju, $50 plaćeno
pa dobijam puno ticketa za airdrop)
U zadnje vrijeme iako nisu nigdje službeno izlistani, neko je počeo naveliko trejdati na forkdelti, pa sam odlučio prodati
10% i dobio za to 1.85 ETH
Sad sam malo u dilemi dal sve rasprodati jer iako ovo zvuči dosta, ako budu prodavali servere po 108k tokena kako
su najavljivali to bi značilo da sam prodao tokene za 10% vrijednosti...ajd budi pametan, kao i sa bilo čime u cryptu  Grin

Prvo cestitke, odlican airdrop! 

Ja bi na tvom mjestu prodao najmanje  50%  tokena odmah, a vrlo vjerojatno i dosta vise. Mislim da nema onog ko tu nije popusio dosta zbog hodlanja svakakvih altcoina koji su kao obecavali a na kraju su postali bezvrijedni. A kao sto i sam kazes, solidna lova je u pitanju.
Ja sam svoju lekciju naucio pa  sada igram na sigurno, ne da mi se vise biti bag holder,a i nije mi do kocke sa lovom. A i ako je, radije odigram kladionicu.

Ja sam nekad davno kupio preko 100.000 CLEAR tokena upravo zbog toga što sam vidio da će se za taj iznos moći kupiti neki server u budućnosti. Koliko vidim, trenutno sam zaradio 800% pa sam prilično zadovoljan Grin Međutim, prestao sam pratiti što se događa s projektom jer jednostavno nemam vremena pratiti sve projekte u koje sam ponešto uložio (ovdje sam uložio nekih 0.1 ETH). Zato te molim da podijeliš s nama ako ima kakvih novosti vezano uz kupnju servera za tokene Smiley Isto tako, ovakve povremene updateove vezano uz cijenu tokena stvarno cijenim Smiley

Što se tiče savjeta... Ovo što ti Rikafip savjetuje će ti savjetovati 90% ljudi u kriptu, pogotovo oni s više iskustva. Ne znam koliko uopće imaš uloženo u kripto valute, ali ako ti je 1.85 ETH 10% onoga što imaš u ovom projektu, svakako bi dio prodao da sam na tvom mjestu. Jednostavno nikad ne znaš kad projekt može propasti (čak i neki CMC top 100 projekti su propali), a prodajom ćeš ipak osigurati zaradu.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 25, 2019, 06:06:01 AM
Dosta se smanjilo...mislim da ili ih je neko hakirao i na neku foru skupio puno tiketa, ili možda interno
zaposlenicima dijele puno tiketa, jer neki ljudi su dobili abnormalne količine tokena...par puta sam
upozoravao u telegram grupi na to, ali bez definitivnog odgovora...na početku airdropa
ja sam dobijao 10-ak tisuća po ticketu, a sad je palo na između 100 i 200

da, dakle, propustio sam još jedan vlak... jebatga, ni prvi ni zadnji u mojoj karijeri  Cool
ja te tokene neću sad prodavati jer ih nemam toliko puno da je neka primamljiva vrijednost u pitanju
nek se dinstaju i čekaju bolje dane
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 25, 2019, 05:55:17 AM
Jednostavno, pristupam preko metamaska, a adresa cleartokena je

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH

vidim da sam stvarno fulao dobru mogućnost zarade, kad vidim koliko sam malo tokena skupio, a moglo je biti pun kufer....
dali se mjesečno smanjuje cifra tokena koja legne na wallet ili ima neku kostantu? (u koliko korištiš OS i iskorištavaš tikete)


Dosta se smanjilo...mislim da ili ih je neko hakirao i na neku foru skupio puno tiketa, ili možda interno
zaposlenicima dijele puno tiketa, jer neki ljudi su dobili abnormalne količine tokena...par puta sam
upozoravao u telegram grupi na to, ali bez definitivnog odgovora...na početku airdropa
ja sam dobijao 10-ak tisuća po ticketu, a sad je palo na između 100 i 200
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 25, 2019, 05:52:13 AM
Jednostavno, pristupam preko metamaska, a adresa cleartokena je

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH

vidim da sam stvarno fulao dobru mogućnost zarade, kad vidim koliko sam malo tokena skupio, a moglo je biti pun kufer....
dali se mjesečno smanjuje cifra tokena koja legne na wallet ili ima neku kostantu? (u koliko korištiš OS i iskorištavaš tikete)
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 25, 2019, 05:24:02 AM
Evo da se pohvalim, već godinu dana sudjelujem u CLEAR airdropu (imam njihov ClearOS home verziju, $50 plaćeno
pa dobijam puno ticketa za airdrop)
U zadnje vrijeme iako nisu nigdje službeno izlistani, neko je počeo naveliko trejdati na forkdelti, pa sam odlučio prodati
10% i dobio za to 1.85 ETH
Sad sam malo u dilemi dal sve rasprodati jer iako ovo zvuči dosta, ako budu prodavali servere po 108k tokena kako
su najavljivali to bi značilo da sam prodao tokene za 10% vrijednosti...ajd budi pametan, kao i sa bilo čime u cryptu  Grin

Prvo cestitke, odlican airdrop! 

Ja bi na tvom mjestu prodao najmanje  50%  tokena odmah, a vrlo vjerojatno i dosta vise. Mislim da nema onog ko tu nije popusio dosta zbog hodlanja svakakvih altcoina koji su kao obecavali a na kraju su postali bezvrijedni. A kao sto i sam kazes, solidna lova je u pitanju.
Ja sam svoju lekciju naucio pa  sada igram na sigurno, ne da mi se vise biti bag holder,a i nije mi do kocke sa lovom. A i ako je, radije odigram kladionicu.

Ja sam imao u planu dignuti ClearOS, pa sam odustao zbog nedostatka vremena... sad mi je malo žao, ali jbg, šta je tu je
Kako si spojio ovu adresu https://clearfoundation.co.nz/wallets sa forkdeltom?

Jednostavno, pristupam preko metamaska, a adresa cleartokena je

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 25, 2019, 05:20:42 AM
Evo da se pohvalim, već godinu dana sudjelujem u CLEAR airdropu (imam njihov ClearOS home verziju, $50 plaćeno
pa dobijam puno ticketa za airdrop)
U zadnje vrijeme iako nisu nigdje službeno izlistani, neko je počeo naveliko trejdati na forkdelti, pa sam odlučio prodati
10% i dobio za to 1.85 ETH
Sad sam malo u dilemi dal sve rasprodati jer iako ovo zvuči dosta, ako budu prodavali servere po 108k tokena kako
su najavljivali to bi značilo da sam prodao tokene za 10% vrijednosti...ajd budi pametan, kao i sa bilo čime u cryptu  Grin

Prvo cestitke, odlican airdrop! 

Ja bi na tvom mjestu prodao najmanje  50%  tokena odmah, a vrlo vjerojatno i dosta vise. Mislim da nema onog ko tu nije popusio dosta zbog hodlanja svakakvih altcoina koji su kao obecavali a na kraju su postali bezvrijedni. A kao sto i sam kazes, solidna lova je u pitanju.
Ja sam svoju lekciju naucio pa  sada igram na sigurno, ne da mi se vise biti bag holder,a i nije mi do kocke sa lovom. A i ako je, radije odigram kladionicu.

Ja sam imao u planu dignuti ClearOS, pa sam odustao zbog nedostatka vremena... sad mi je malo žao, ali jbg, šta je tu je
Kako si spojio ovu adresu https://clearfoundation.co.nz/wallets sa forkdeltom?
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
October 25, 2019, 03:28:26 AM
Evo da se pohvalim, već godinu dana sudjelujem u CLEAR airdropu (imam njihov ClearOS home verziju, $50 plaćeno
pa dobijam puno ticketa za airdrop)
U zadnje vrijeme iako nisu nigdje službeno izlistani, neko je počeo naveliko trejdati na forkdelti, pa sam odlučio prodati
10% i dobio za to 1.85 ETH
Sad sam malo u dilemi dal sve rasprodati jer iako ovo zvuči dosta, ako budu prodavali servere po 108k tokena kako
su najavljivali to bi značilo da sam prodao tokene za 10% vrijednosti...ajd budi pametan, kao i sa bilo čime u cryptu  Grin

Prvo cestitke, odlican airdrop! 

Ja bi na tvom mjestu prodao najmanje  50%  tokena odmah, a vrlo vjerojatno i dosta vise. Mislim da nema onog ko tu nije popusio dosta zbog hodlanja svakakvih altcoina koji su kao obecavali a na kraju su postali bezvrijedni. A kao sto i sam kazes, solidna lova je u pitanju.
Ja sam svoju lekciju naucio pa  sada igram na sigurno, ne da mi se vise biti bag holder,a i nije mi do kocke sa lovom. A i ako je, radije odigram kladionicu.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 25, 2019, 03:19:49 AM
Evo da se pohvalim, već godinu dana sudjelujem u CLEAR airdropu (imam njihov ClearOS home verziju, $50 plaćeno
pa dobijam puno ticketa za airdrop)
U zadnje vrijeme iako nisu nigdje službeno izlistani, neko je počeo naveliko trejdati na forkdelti, pa sam odlučio prodati
10% i dobio za to 1.85 ETH
Sad sam malo u dilemi dal sve rasprodati jer iako ovo zvuči dosta, ako budu prodavali servere po 108k tokena kako
su najavljivali to bi značilo da sam prodao tokene za 10% vrijednosti...ajd budi pametan, kao i sa bilo čime u cryptu  Grin
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 10, 2019, 05:10:47 AM
Je li netko od vas dobio Ebakus tokene u wallet? Nemam pojma da sam se ikad prijavio za to, a i koliko vidim na web stranici nemaju airdrop pa mi nije jasno otkuda... Ali super mi je kako na stranici posjetitelja dočeka slika robota i nekog čudovišta u pozadini. Stvarno ozbiljno, nema šta. Odmah poželim uložiti 10-tak ETH u projekt Grin

ja sam dobio, u iznosu koliko ETH toliko EBK, u svim novcanicima gde imam vise od 1ETH, nisam se nigde prijavio, niti cuo da postoji airdrop

Aha... Onda je to klasični airdrop za sve ETH holdere. Ne razumijem poantu toga osim popularizacije vlastitog projekta (ljudi će ići proučavati o kakvom projektu se radi kad dobe tokene). Ali meni je to jednako slanju spam poruka.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
October 10, 2019, 04:36:32 AM
Je li netko od vas dobio Ebakus tokene u wallet? Nemam pojma da sam se ikad prijavio za to, a i koliko vidim na web stranici nemaju airdrop pa mi nije jasno otkuda... Ali super mi je kako na stranici posjetitelja dočeka slika robota i nekog čudovišta u pozadini. Stvarno ozbiljno, nema šta. Odmah poželim uložiti 10-tak ETH u projekt Grin

ja sam dobio, u iznosu koliko ETH toliko EBK, u svim novcanicima gde imam vise od 1ETH, nisam se nigde prijavio, niti cuo da postoji airdrop
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 03, 2019, 09:19:37 AM
Je li netko od vas dobio Ebakus tokene u wallet? Nemam pojma da sam se ikad prijavio za to, a i koliko vidim na web stranici nemaju airdrop pa mi nije jasno otkuda... Ali super mi je kako na stranici posjetitelja dočeka slika robota i nekog čudovišta u pozadini. Stvarno ozbiljno, nema šta. Odmah poželim uložiti 10-tak ETH u projekt Grin
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 01, 2019, 09:36:03 AM
Vidio sam to. Ali najveći level mora imati zaključano 1% total supply XBASE tokena tako da ne znam koliko ljudi će si moći to priuštiti. Onima koji mogu tih 3650 € godišnje neće puno značiti. Ali dobro, opet bolje išta nego ništa Smiley A znaš li koliko će trajati taj EBASE airdrop? Jer nigdje nisam uspio pročitati koliko dugo planiraju dijeliti EBASE za premium članove.

U stvari 0.5%...treba imat 5 milijuna (od ukupno milijardu)...to je trenutno oko 15-20 tisuća eura vrijedno, znači godišnja kamata na polog oko 20%
(ako ništa drugo, bar nisu pretjerali sa iznosom, što automatski smanjuje sumnje na scam kao kod onih što nude parsto posto godišnje)
Ako sam ja dobro razumio, to bi trebalo trajati dok god je mjenjačnica aktivna, jer im i nije neki strašan trošak (u maksimalnom idealnom
slučaju bi podijelili 730 000 EBASE godišnje, al to se nikad neće desiti, realno je 100-150 tisuća)

A jel krenuo taj EBASE aidrop već? Jer vidim da imaju EBASE parove na burzi, ali nemam ništa u walletu, a imam premium članstvo (zaključao sam XBASE).


Nije još, al ako sam dobro shvatio, trebao bi početi najkasnije 7.10.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 01, 2019, 09:13:07 AM
Vidio sam to. Ali najveći level mora imati zaključano 1% total supply XBASE tokena tako da ne znam koliko ljudi će si moći to priuštiti. Onima koji mogu tih 3650 € godišnje neće puno značiti. Ali dobro, opet bolje išta nego ništa Smiley A znaš li koliko će trajati taj EBASE airdrop? Jer nigdje nisam uspio pročitati koliko dugo planiraju dijeliti EBASE za premium članove.

U stvari 0.5%...treba imat 5 milijuna (od ukupno milijardu)...to je trenutno oko 15-20 tisuća eura vrijedno, znači godišnja kamata na polog oko 20%
(ako ništa drugo, bar nisu pretjerali sa iznosom, što automatski smanjuje sumnje na scam kao kod onih što nude parsto posto godišnje)
Ako sam ja dobro razumio, to bi trebalo trajati dok god je mjenjačnica aktivna, jer im i nije neki strašan trošak (u maksimalnom idealnom
slučaju bi podijelili 730 000 EBASE godišnje, al to se nikad neće desiti, realno je 100-150 tisuća)

A jel krenuo taj EBASE aidrop već? Jer vidim da imaju EBASE parove na burzi, ali nemam ništa u walletu, a imam premium članstvo (zaključao sam XBASE).
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 01, 2019, 05:02:41 AM
Vidio sam to. Ali najveći level mora imati zaključano 1% total supply XBASE tokena tako da ne znam koliko ljudi će si moći to priuštiti. Onima koji mogu tih 3650 € godišnje neće puno značiti. Ali dobro, opet bolje išta nego ništa Smiley A znaš li koliko će trajati taj EBASE airdrop? Jer nigdje nisam uspio pročitati koliko dugo planiraju dijeliti EBASE za premium članove.

U stvari 0.5%...treba imat 5 milijuna (od ukupno milijardu)...to je trenutno oko 15-20 tisuća eura vrijedno, znači godišnja kamata na polog oko 20%
(ako ništa drugo, bar nisu pretjerali sa iznosom, što automatski smanjuje sumnje na scam kao kod onih što nude parsto posto godišnje)
Ako sam ja dobro razumio, to bi trebalo trajati dok god je mjenjačnica aktivna, jer im i nije neki strašan trošak (u maksimalnom idealnom
slučaju bi podijelili 730 000 EBASE godišnje, al to se nikad neće desiti, realno je 100-150 tisuća)
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
October 01, 2019, 03:17:46 AM
Upravo stigli tokeni ERC 721 - što me također čudi je da sam dobio 3 tokena Cheesy izgleda da nema neke kontrole ili su kartice bezvrijedne.


Pa nije da nema kontrole. Za registraciju se dobiju tri kartice što su zapravo tri tokena. Iskreno, nisam ni znao da sam ih dobio. Očito Etherscan notifikacija za dolazne transakcije vrijedi samo za primljeni ETH i Erc20 tokene.


Eterbase exchange će imati 3 vrste airdropova za stakere:

https://medium.com/@ETERBASE/introducing-eterbase-premium-memberships-cf6ac2521d09

Najveći level će donositi 3650 EBASE godišnje (10 dnevno) što je otprilike isto toliko eura, plus još nedefiniran
broj drugih tokena (svaki izlistani token će morati platiti listanje, a to će se razdijeliti stakerima)

Vidio sam to. Ali najveći level mora imati zaključano 1% total supply XBASE tokena tako da ne znam koliko ljudi će si moći to priuštiti. Onima koji mogu tih 3650 € godišnje neće puno značiti. Ali dobro, opet bolje išta nego ništa Smiley A znaš li koliko će trajati taj EBASE airdrop? Jer nigdje nisam uspio pročitati koliko dugo planiraju dijeliti EBASE za premium članove.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
October 01, 2019, 02:50:05 AM
Eterbase exchange će imati 3 vrste airdropova za stakere:

https://medium.com/@ETERBASE/introducing-eterbase-premium-memberships-cf6ac2521d09


Najveći level će donositi 3650 EBASE godišnje (10 dnevno) što je otprilike isto toliko eura, plus još nedefiniran
broj drugih tokena (svaki izlistani token će morati platiti listanje, a to će se razdijeliti stakerima)
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 01, 2019, 02:10:09 AM
Misliš da kroz aidropove skupljaju podatke o nama?

Da
member
Activity: 209
Merit: 10
September 30, 2019, 09:10:19 PM
Ja sam tamo na čekanju već dobrih pol godine za oba. Prijavljen i sve, ali nikako da stigne onaj mail da mogu krenuti gledati one videe.

Već sam lagano odustao od toga, iako me čudi s obzirom da se radi o Coinbaseu - oni su uglavnom profesionalni.

Također! Prijavio se na sve njihove airdropove, neke dobio ali XLM i EOS nisam. A prošao sam čak i KYC njihov. Mislim da je to bio uvjet za prijavu na posljednje airdropove. Ne znam zašto toliko odugovlače. Ili radiš airdrop ili ne radiš. Ovo je sad već zajebavanje ekipe koja se prijavila.

Ma to je tihi dust attack Smiley
Dat ce drop onom profilu koji im je mozda interesantniji od ostalih
Mi smo treci svijet, stoga, i ne cudi me da nas zaobilaze

Moguce, jer ja nemam HR account, ali opet znam dosta ljudi iz HR koji su uredno te airdropove obavili i dobili tokene. U svakom slucaju imam po 4 invitea za EOS i XLM, Dai nema inviteove, tako da ako hocete saljite PM.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
September 30, 2019, 04:07:06 PM
Imate FREE 5$ USDT ako uradite jedan trade na novoj DINNGO dex exchange.

Pravila i više informacija možete naći:
https://medium.com/dinngo-exchange/try-out-the-hassle-free-exchange-and-get-5-f6efe90a402d
Pages:
Jump to: