Pages:
Author

Topic: Airdrop..?? - page 20. (Read 29058 times)

legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
November 19, 2018, 04:27:59 AM
Ima što vrijedno za prijavit se ovih dana?? Vjerojatno vise nikad nece bit takva prilika poput deep oniona ali tko zna,možda se još može uhvatit koji dobar airdrop..
full member
Activity: 588
Merit: 103
November 13, 2018, 05:26:07 PM
Blockchain.io je spremio najveći Airdrop u istoriji. Podeliće 125 miliona XLM tokena. Svako ko se registruje i uradi KYC dobiće XLM tokene u vrednosti od 25$. Sama registracija traje oko 5 minuta.
Dobio sam pozivnicu da odradim KYC i odlucio sam da im dam podatke. Odradio sam KYC, ali na kraju nisam dobio nikakvu poruku, samo me vratio na Dashboard, pa nisam bio siguran da li je sve proslo kako treba. Tek posle nekoliko minuta sam dobio email sa potvrdom da je sve OK. Eto, cisto da znate, ako se jos neko odluci za KYC.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 11, 2018, 04:49:28 PM
Što se tiče davanja e-mail adrese, nisu mi jasni ljudi koji bi se na takvu stranicu prijavili sa svojim "pravim" e-mailom, a pogotovo s "pravom" lozinkom koju inače koriste na burzama. Isto kao što treba biti pažljiv gdje upisuješ broj kreditne kartice kod on-line kupnje, tako treba paziti i kako se koriste korisnički podaci kojima se inače prijavljuješ na "osjetljive" stranice (tu mislim na burze, MetaMask i slično).

Ah nemoj nikad zanemarit ljudsku glupost ili napažnju. Naravno da ne bi trebalo i vjerovatno ljudi to i ne rade ali opet i dan danas 100% sam siguran da ima ljudi koji za lozinku koriste riječi password ili lozinka. 

Naravno da ima. Ali takvi ljudi se nikad neće naučiti pameti dok ih neki "haker" ne opali po džepu na način da im provali korisnički račun i ukrade lovu ili na neki drugi način napravi štetu.
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
November 11, 2018, 09:58:38 AM
Što se tiče davanja e-mail adrese, nisu mi jasni ljudi koji bi se na takvu stranicu prijavili sa svojim "pravim" e-mailom, a pogotovo s "pravom" lozinkom koju inače koriste na burzama. Isto kao što treba biti pažljiv gdje upisuješ broj kreditne kartice kod on-line kupnje, tako treba paziti i kako se koriste korisnički podaci kojima se inače prijavljuješ na "osjetljive" stranice (tu mislim na burze, MetaMask i slično).

Ah nemoj nikad zanemarit ljudsku glupost ili napažnju. Naravno da ne bi trebalo i vjerovatno ljudi to i ne rade ali opet i dan danas 100% sam siguran da ima ljudi koji za lozinku koriste riječi password ili lozinka. 
member
Activity: 485
Merit: 12
$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/
November 10, 2018, 07:17:00 PM
Blockchain.io je spremio najveći Airdrop u istoriji. Podeliće 125 miliona XLM tokena. Svako ko se registruje i uradi KYC dobiće XLM tokene u vrednosti od 25$. Sama registracija traje oko 5 minuta.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 10, 2018, 09:15:19 AM
Čitam dobar članak i upozorenje o Initiative Q projektu pa ću da navedem par stvari koji se tu navode.
https://icoshock.com/initiative-q/?fbclid=IwAR2YX_QIvLgDqR5KjnaQhbVpdicKS2wV7IOuA46upmRLCdfowAr9h05Yxv8

Baza podataka Initiative Q projekta će imati hiljade, možda i milijone korisnika koji će se prijaviti uz nadu da će se obogatiti preko noći. Osim toga u bazi podataka će se nalaziti informacije o prijateljima koje ste pozvali da se pridruže i/ili koji su pozvali vas. Ti podaci bi mogli da vrijede dosta novca za merketinške svrhe.

Initiative Q skuplja podatke o vašim email adresama a možda i lozinke koje koristite. Često ljudi koriste iste lozinke i za druge stranice. Možda je cijela ova kampanja pokrenuta upravu da bi se došlo do tih podataka.

Nema nikakvih informacija niti imena ljudi koji stoje iza projekta na njihovoj stranici.

Znači apsolutno kao i svi ostali airdropovi, samo što traže manje podataka od ostalih?

U jednu ruku si u pravu ali ne traže svi airdroppovi registraciju na stranici i pozivanje prijatelja kao uslov da bi dobio tokene. Nudi se opcija da povečaš količinu dobijenih tokena ako se korisnici prijave preko tvog linka ali to nije uslov. Kako sam ja razumio ovdje moraš pozvati 5 prijatelja da bi dobio tokene.

Nije uvjet da moraš pozvati 5 prijatelja. Kad se prijaviš (a možeš se prijaviti samo preko nečijeg ref linka), onda te osoba preko čijeg linka si se prijavio mora potvrditi. Tada imaš pravo na dio tokena (ne znam točno koliko), a za svakog prijatelja kojeg dovedeš i potvrdiš (možeš ih dovesti maks. pet) dobiješ još dodatne tokene.

Što se tiče davanja e-mail adrese, nisu mi jasni ljudi koji bi se na takvu stranicu prijavili sa svojim "pravim" e-mailom, a pogotovo s "pravom" lozinkom koju inače koriste na burzama. Isto kao što treba biti pažljiv gdje upisuješ broj kreditne kartice kod on-line kupnje, tako treba paziti i kako se koriste korisnički podaci kojima se inače prijavljuješ na "osjetljive" stranice (tu mislim na burze, MetaMask i slično).
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
November 10, 2018, 07:27:34 AM
Čitam dobar članak i upozorenje o Initiative Q projektu pa ću da navedem par stvari koji se tu navode.
https://icoshock.com/initiative-q/?fbclid=IwAR2YX_QIvLgDqR5KjnaQhbVpdicKS2wV7IOuA46upmRLCdfowAr9h05Yxv8

Baza podataka Initiative Q projekta će imati hiljade, možda i milijone korisnika koji će se prijaviti uz nadu da će se obogatiti preko noći. Osim toga u bazi podataka će se nalaziti informacije o prijateljima koje ste pozvali da se pridruže i/ili koji su pozvali vas. Ti podaci bi mogli da vrijede dosta novca za merketinške svrhe.

Initiative Q skuplja podatke o vašim email adresama a možda i lozinke koje koristite. Često ljudi koriste iste lozinke i za druge stranice. Možda je cijela ova kampanja pokrenuta upravu da bi se došlo do tih podataka.

Nema nikakvih informacija niti imena ljudi koji stoje iza projekta na njihovoj stranici.

Znači apsolutno kao i svi ostali airdropovi, samo što traže manje podataka od ostalih?
U jednu ruku si u pravu ali ne traže svi airdroppovi registraciju na stranici i pozivanje prijatelja kao uslov da bi dobio tokene. Nudi se opcija da povečaš količinu dobijenih tokena ako se korisnici prijave preko tvog linka ali to nije uslov. Kako sam ja razumio ovdje moraš pozvati 5 prijatelja da bi dobio tokene.
sr. member
Activity: 2506
Merit: 319
November 09, 2018, 06:52:48 PM
Čitam dobar članak i upozorenje o Initiative Q projektu pa ću da navedem par stvari koji se tu navode.
https://icoshock.com/initiative-q/?fbclid=IwAR2YX_QIvLgDqR5KjnaQhbVpdicKS2wV7IOuA46upmRLCdfowAr9h05Yxv8

Baza podataka Initiative Q projekta će imati hiljade, možda i milijone korisnika koji će se prijaviti uz nadu da će se obogatiti preko noći. Osim toga u bazi podataka će se nalaziti informacije o prijateljima koje ste pozvali da se pridruže i/ili koji su pozvali vas. Ti podaci bi mogli da vrijede dosta novca za merketinške svrhe.

Initiative Q skuplja podatke o vašim email adresama a možda i lozinke koje koristite. Često ljudi koriste iste lozinke i za druge stranice. Možda je cijela ova kampanja pokrenuta upravu da bi se došlo do tih podataka.

Nema nikakvih informacija niti imena ljudi koji stoje iza projekta na njihovoj stranici.

Znači apsolutno kao i svi ostali airdropovi, samo što traže manje podataka od ostalih?
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
November 09, 2018, 05:55:04 PM
Čitam dobar članak i upozorenje o Initiative Q projektu pa ću da navedem par stvari koji se tu navode.
https://icoshock.com/initiative-q/?fbclid=IwAR2YX_QIvLgDqR5KjnaQhbVpdicKS2wV7IOuA46upmRLCdfowAr9h05Yxv8

Baza podataka Initiative Q projekta će imati hiljade, možda i milijone korisnika koji će se prijaviti uz nadu da će se obogatiti preko noći. Osim toga u bazi podataka će se nalaziti informacije o prijateljima koje ste pozvali da se pridruže i/ili koji su pozvali vas. Ti podaci bi mogli da vrijede dosta novca za merketinške svrhe.

Initiative Q skuplja podatke o vašim email adresama a možda i lozinke koje koristite. Često ljudi koriste iste lozinke i za druge stranice. Možda je cijela ova kampanja pokrenuta upravu da bi se došlo do tih podataka.

Nema nikakvih informacija niti imena ljudi koji stoje iza projekta na njihovoj stranici.
member
Activity: 322
Merit: 36
November 09, 2018, 05:04:34 PM
U pravu si. Dobio sam tokene za registraciju i za Twitter, a za Telegram nisam. Onda sam se odjavio s Telegram grupe, ponovo prošao proces i odmah dobio 25 tokena. Hvala Smiley
Cool. Hvala tebi sto si isprobao, da i drugi znaju kako da zaobiđu ovu prepreku na putu do tokena Cool Da pojasnimo čemu ova akrobatika. Navedeni airdrop je samo za nove članove njihove Telegram grupe, ali se uz malo balkanske snalažljivosti i na gore opisani način mogu prijaviti i oni koji su ranije postali članovi.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 09, 2018, 03:32:18 AM
Mislim da niko nije pomenuo Miracle Tele airdrop, a dobija se pristojan novac (90 TELE tokena, što je po ICO ceni skoro 12 EUR).
Za sve koji hoće da nagrade donosioca vesti, to jest mene Cool, link za registraciju je OVDE
Za sve one koji gledaju samo sebe, link za registraciju je OVDE
Kada se registrujete i potvrdite email, logujte se i otvorite Dashboard. Tu je link za Airdrop. Treba odraditi uobičajene stvari (Telegram, TW i FB). Ne zaboravite da STACK-ujete dobijene tokene jer na taj način na svake dve nedelje dobijate deo profita kompanije.

Topla preporuka za ovaj airdrop.

Cool. Kad sam već u Twitter kampanji, onda sam se prijavio i za airdrop. Nadam se da si dobio 10 tokena za mene Smiley

Imam pitanje... Za Twitter mi piše "checking" ali za Telegram ne piše ništa, a spojio sam račun pomoću onog Telegram bota. Je li tako i tebi bilo?

Kad odradiš nešto od onoga što traže ispiše DONE umesto broja tokena koji se dobija za to. Da li si ranije bio prijavljen u njihovu Telegram grupu? Možda ne daju tokene starim članovima. Ne sećam se tačno (odradio sam airdrop pre dve nedelje, ali sam zaboravio da podelim sa vama informaciju), ali čini mi se da sam se bio odjavio iz grupe i odmah ponovo prijavio, da bih dobio te tokene. Nisam baš 100% siguran. Za Twitter im treba jedan dan za proveru, to je OK.

U pravu si. Dobio sam tokene za registraciju i za Twitter, a za Telegram nisam. Onda sam se odjavio s Telegram grupe, ponovo prošao proces i odmah dobio 25 tokena. Hvala Smiley
member
Activity: 322
Merit: 36
November 08, 2018, 05:42:13 PM
Mislim da niko nije pomenuo Miracle Tele airdrop, a dobija se pristojan novac (90 TELE tokena, što je po ICO ceni skoro 12 EUR).
Za sve koji hoće da nagrade donosioca vesti, to jest mene Cool, link za registraciju je OVDE
Za sve one koji gledaju samo sebe, link za registraciju je OVDE
Kada se registrujete i potvrdite email, logujte se i otvorite Dashboard. Tu je link za Airdrop. Treba odraditi uobičajene stvari (Telegram, TW i FB). Ne zaboravite da STACK-ujete dobijene tokene jer na taj način na svake dve nedelje dobijate deo profita kompanije.

Topla preporuka za ovaj airdrop.

Cool. Kad sam već u Twitter kampanji, onda sam se prijavio i za airdrop. Nadam se da si dobio 10 tokena za mene Smiley

Imam pitanje... Za Twitter mi piše "checking" ali za Telegram ne piše ništa, a spojio sam račun pomoću onog Telegram bota. Je li tako i tebi bilo?
Kad odradiš nešto od onoga što traže ispiše DONE umesto broja tokena koji se dobija za to. Da li si ranije bio prijavljen u njihovu Telegram grupu? Možda ne daju tokene starim članovima. Ne sećam se tačno (odradio sam airdrop pre dve nedelje, ali sam zaboravio da podelim sa vama informaciju), ali čini mi se da sam se bio odjavio iz grupe i odmah ponovo prijavio, da bih dobio te tokene. Nisam baš 100% siguran. Za Twitter im treba jedan dan za proveru, to je OK.

Prijavljena. Nadam se da ćeš imati koristi od mene. Wink
Hvala. Trebalo bi da dobijem po 10 TELE tokena. Ako se prijavi vas 100, imaću 100 EUR Grin Trenutno mi piše 3 prijavljena, ali samo 10 tokena. Možda nisu odradili sve što treba (mislim da je ključna ona stavka Stack your Tele tokens u airdropu) pa zato nisam dobio sve tokene.
member
Activity: 131
Merit: 12
November 08, 2018, 04:44:14 PM
Mislim da niko nije pomenuo Miracle Tele airdrop, a dobija se pristojan novac (90 TELE tokena, što je po ICO ceni skoro 12 EUR).
Za sve koji hoće da nagrade donosioca vesti, to jest mene Cool, link za registraciju je OVDE
Za sve one koji gledaju samo sebe, link za registraciju je OVDE
Kada se registrujete i potvrdite email, logujte se i otvorite Dashboard. Tu je link za Airdrop. Treba odraditi uobičajene stvari (Telegram, TW i FB). Ne zaboravite da STACK-ujete dobijene tokene jer na taj način na svake dve nedelje dobijate deo profita kompanije.

Topla preporuka za ovaj airdrop.
Prijavljena. Nadam se da ćeš imati koristi od mene. Wink
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
November 08, 2018, 04:35:06 PM
Mislim da niko nije pomenuo Miracle Tele airdrop, a dobija se pristojan novac (90 TELE tokena, što je po ICO ceni skoro 12 EUR).
Za sve koji hoće da nagrade donosioca vesti, to jest mene Cool, link za registraciju je OVDE
Za sve one koji gledaju samo sebe, link za registraciju je OVDE
Kada se registrujete i potvrdite email, logujte se i otvorite Dashboard. Tu je link za Airdrop. Treba odraditi uobičajene stvari (Telegram, TW i FB). Ne zaboravite da STACK-ujete dobijene tokene jer na taj način na svake dve nedelje dobijate deo profita kompanije.

Topla preporuka za ovaj airdrop.

Cool. Kad sam već u Twitter kampanji, onda sam se prijavio i za airdrop. Nadam se da si dobio 10 tokena za mene Smiley

Imam pitanje... Za Twitter mi piše "checking" ali za Telegram ne piše ništa, a spojio sam račun pomoću onog Telegram bota. Je li tako i tebi bilo?
member
Activity: 322
Merit: 36
November 08, 2018, 02:04:12 PM
Mislim da niko nije pomenuo Miracle Tele airdrop, a dobija se pristojan novac (90 TELE tokena, što je po ICO ceni skoro 12 EUR).
Za sve koji hoće da nagrade donosioca vesti, to jest mene Cool, link za registraciju je OVDE
Za sve one koji gledaju samo sebe, link za registraciju je OVDE
Kada se registrujete i potvrdite email, logujte se i otvorite Dashboard. Tu je link za Airdrop. Treba odraditi uobičajene stvari (Telegram, TW i FB). Ne zaboravite da STACK-ujete dobijene tokene jer na taj način na svake dve nedelje dobijate deo profita kompanije.

Topla preporuka za ovaj airdrop.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
November 08, 2018, 03:59:49 AM
https://clearfoundation.co.nz/invite/347

Dosta se dijeli ($20000 dnevno idućih 365 dana)

Ako idete preko mog referala, dobijete još 100 coina, ja dobijem 5% od
onog što eventualno kupite, znači ništa Smiley

Evo da se malo pohvalim:

https://i.imgur.com/3ysi3l7.png


Skoro 100k tokena, tj $1300 po ICO cijeni, vidjet ćemo kad izađe na exchange koliko će
zapravo vrijediti, ljudi slabo znaju/koriste FD

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH


koliko tiketa je potrebno da toliko tokena sjedne dnevno ili je to sve od referral-a?
Dali si instalirao ClearOS?

ClearOS imam instaliran od 2011 Smiley
Do sad sam potrošio 5 ticketa, još ostalo 25

Instalirajući ClearOS na jednu virtualnu mašinu, srušio sam cijeli PC, jer nisam imao dovoljno resursa
stavit ću ga na jedan poseban PC ovih dana pa da javim koliko će se tokena na taj način skupiti :-)
sr. member
Activity: 2506
Merit: 319
November 08, 2018, 03:29:41 AM
https://clearfoundation.co.nz/invite/347

Dosta se dijeli ($20000 dnevno idućih 365 dana)

Ako idete preko mog referala, dobijete još 100 coina, ja dobijem 5% od
onog što eventualno kupite, znači ništa Smiley

Evo da se malo pohvalim:

https://i.imgur.com/3ysi3l7.png


Skoro 100k tokena, tj $1300 po ICO cijeni, vidjet ćemo kad izađe na exchange koliko će
zapravo vrijediti, ljudi slabo znaju/koriste FD

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH


koliko tiketa je potrebno da toliko tokena sjedne dnevno ili je to sve od referral-a?
Dali si instalirao ClearOS?

ClearOS imam instaliran od 2011 Smiley
Do sad sam potrošio 5 ticketa, još ostalo 25
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
November 08, 2018, 03:11:06 AM
https://clearfoundation.co.nz/invite/347

Dosta se dijeli ($20000 dnevno idućih 365 dana)

Ako idete preko mog referala, dobijete još 100 coina, ja dobijem 5% od
onog što eventualno kupite, znači ništa Smiley

Evo da se malo pohvalim:

https://i.imgur.com/3ysi3l7.png


Skoro 100k tokena, tj $1300 po ICO cijeni, vidjet ćemo kad izađe na exchange koliko će
zapravo vrijediti, ljudi slabo znaju/koriste FD

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH


koliko tiketa je potrebno da toliko tokena sjedne dnevno ili je to sve od referral-a?
Dali si instalirao ClearOS?
sr. member
Activity: 2506
Merit: 319
November 07, 2018, 05:55:33 PM
https://clearfoundation.co.nz/invite/347

Dosta se dijeli ($20000 dnevno idućih 365 dana)

Ako idete preko mog referala, dobijete još 100 coina, ja dobijem 5% od
onog što eventualno kupite, znači ništa Smiley

Evo da se malo pohvalim:




Skoro 100k tokena, tj $1300 po ICO cijeni, vidjet ćemo kad izađe na exchange koliko će
zapravo vrijediti, ljudi slabo znaju/koriste FD

https://forkdelta.app/#!/trade/0x410af23334e26aa13c1f3e630bae006bdd313264-ETH
member
Activity: 131
Merit: 12
November 07, 2018, 11:56:33 AM
edit. Evo tek sam sada vidio da za to treba slika osobne, pa ne bih baš preporučio... Iznos koji se treba dobiti je 25$.
Da, eto, danas je objavljeno da traže i kyc, kako se ljudi ne bi duplo prijavljivali i to je stvarno malo zeznuto.  Sad Šteta, tako je to kada nešto predobro izgleda na prvu...

Za preporuku jest jedino uz ogradu o možebitnim posljedicama i naglasak na vlastitu odgovornost.
Skroz si u pravu, idem dodati u orig. post.

Moram se oglasit po pitanju Stellar airdropa. Ok ljudi, razumijem zaziranje od KYC-a. Ali ovo nije neki ICO shitcoin, nego Stellar šesti po redu novčić po kapitalizaciji. Sudjelovao sam u toliko šrot airdropa da mi se ovo čini kao san. Nek uzmu moje vražje podatke, dobit ću jedan od najboljih novčića, s instantnim transakcijama, i inflacijom koja mi donosi dodatni prihod. Neću ga ni prodavati.

A tko ti garantira da organizatori stvarno misle pod8jeliti stellar? To je onaj airdrop di se pusta email na blockchain.com zar ne? Cim sam vidio adresu ja sam bio malo sumnjicav ali rekao samo mail nek uzmu, sta mi mogu. Sad ako traze i kyc to je sasvim druga prica.

Jel neko provjerio sa timom stellara ili na njihovoj stranici?
Ne sa timom Stellara, ali je i na njihovom blogu https://www.stellar.org/blog/bringing-lumens-to-millions/ , Redditu i Twitteru i evo dodatne info s https://www.newsbtc.com/2018/11/07/big-stellar-airdrop-lifts-xlm-prices-to-five-week-high/. Nadam se da nije problem ako je na engl.

Jed McCaleb, Stellar co-founder who was also deeply involved with Ripple and Mt.Gox, said that airdrops are essential to onboarding more users and increasing adoption;

“We believe that airdrops are central to creating a more inclusive digital economy. Giving away lumens for free is an invitation to communities to design the services they need. By working with Blockchain to increase the availability and active use of lumens on the network, we will increase the network’s utility by many orders of magnitude.”



Pages:
Jump to: