Pages:
Author

Topic: Airdrop İçin Takipçiyi Nasıl Buluyorsunuz? - page 2. (Read 684 times)

full member
Activity: 700
Merit: 134
Follow Help tweetleri atan sayfalar var, onların attıkları tweetleri favlayınca ya da rtleyince etkileşim içerisine girip takipleşebiliyorsunuz. Forumda bununla ilgili bir konu mevcuttu, arkadaşlar detayları ile yazmıştı diye hatırlıyorum (:
newbie
Activity: 3
Merit: 0
takibe takip şeklinde kasabilirsin hocam
full member
Activity: 406
Merit: 104
hocam bence airdrop işlerini bırakın derim, safi amelelik bana göre bu tip işler, al sat yapmanızı öneririm yeni çıkan tokenlarda koinlerde
member
Activity: 196
Merit: 10
hocam bir çok insan satın alınmış bot twitter hesapları kullanıyor, bana sorarsanız bunlara çok da bulaşmamak lazım diye düşünüyorum
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
Twitter adresine refollow falan yaz followa follow yaz geliyolar zaten car diye olmuyo yada gerçek kullanıcı alabilirsin parayala twitteraudir ilede gerçek olmayanları temizlersin basit yani
full member
Activity: 420
Merit: 100
Takip ettiğiniz kişinin tweetlerine bir iki beğeni bırakın, geri dönüşü olur, genellikle az takipçili olanları takip edin yüksek takipçili olanlar önce geliyor sonradan kaçıyor uyanıklar,  haftada bir temizlik yapın üşenmeyin.
full member
Activity: 350
Merit: 102
ya gerçekten ben analamıyorum. artık 10.000 takipçisi olmayan kimse yok gibi. nerden buluyorlar bu takipçileri derseniz çoğu satın alıyor ya da karşılıklı takiple falan çözüyorlar olayı. ben pek twitterla ilgilenmiyorum ama yine de 10k lı bir hesabımın olmasını isterdim. 
member
Activity: 462
Merit: 42
4500 mü 450 takipçi mi kardeşim 2 ay uğraştığın ben onu merak ettim Smiley benimde twitter banlandı yeni açtım yapacak bişi yok çözümü de yok diye biliyorum. yinede buraya yazılan yorumları cevapları okuyacağım....
jr. member
Activity: 532
Bu işin bir çok püf noktaları var. Yeni açılmış bir profil en azı 1 ay bekletilmeli ve telefon numrası ile doğrulanmalıdır.
member
Activity: 112
Merit: 11
güzel bir kız koy takibe takip falan yap 3 güne bine çıkarsın bence . herkesin yaptığı şey bu son zamanlarda . bir de ethereum falan yaz bu forumdan orada fake açan çok fazla adam var zaten birbinize yardımcı olursunuz halledersiniz bir şekilde
newbie
Activity: 28
Merit: 0
forumda konusu vardı hocam chrome eklentisiyle falan takip ediyordun dönüşleri güzel oluyordu
member
Activity: 336
Merit: 17
Yani arkadaşlarında söylediği gibi ya hesap satın alacaksin yada bir kız hesabı açıp ordan kasacaksin. Bu işler artık maalesef öyle yürüyor. Yoksa kısa sürede fazla takip yapınca da  banlanma olayı oluyor. Yada biraz sabredeceksin zamanla olacak herşey. Takibe takip yaparak zamanla bir sürü takipçi olacaktır
 Kolay gelsin. Ben hiç uğraşmıyorum bu Facebook Twitter bountyleriyle.
full member
Activity: 742
Merit: 112
takibe takip ne kadar çok yapsanız da hesap eski değilse yaptığınız aktivitelerden ban olayı kısa sürede gelebilir. 200-300 lira verip hesap satın alsan kafan rahat eder. Paylaşımların arasına biraz vakit eklemeye bak. 1 dakikada arka arkaya tweetler atsan çok sayıda hemen üstte uyarı, hesap kilitleme geliyor. RT leri 5 dakikada bir yap mesela veya tweetleri.
jr. member
Activity: 266
türkçe forumlarda hazır satışı yapılan twitter hesapları var kız, erkek bakma. türkçe olsun ve audit sorgulaması %90 üzeri olsun yeter. takibe, takip fazla yaptıysan ve özellikle yeni hesaplar daha çok dikkat çekici olur aktiviteleri. bundan sonra paylaşımlarını gün içine yayarak istediğin kadar bounty, airdrop için RT yapabilirsin.
jr. member
Activity: 630
Takip ettigin kisilere dikkat et. Sakincali icerik paylasanlar varsa bu senide olumsuz etkiler. Ayrica telenonunuzu twittera baglarsaniz askiya alindiginda kolayca aciyorlar.
copper member
Activity: 224
Güzel bir konu olmuş. Yeni birisi olarak baya faydalandım. Açanın ve yorum yapanların emeğine sağlık.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Twitter hesaplarında muhakkak telefon numarası doğrulanması lazım. Aksi halde kilitlendiğinde kesinlikle geri alamazsınız. Hesabı sadece airdrop ve bounty için kullanırsanız askıya alınmanız çok normal. Sosyal medya hesaplarında normal kullanıcı gibi davranmak gerekiyor. Yani 3 icons retweet yapıyorsan 1-2 tane normal tweet salla araya. Birde hesap eski değilse o da ayrı bir risk.
member
Activity: 336
Merit: 11
takipe takip şeklinde ilerlemek en rahatıdır. follow help tarzı kullanıcıların takipçilerini otomatik takip eklentileri ile takip edebilirsiniz. eklentilerde zaman ve takipçi sınırını belirleyebiliyorsunuz zaten. günde 3 4 kere 250'şer takip şeklinde yaparsanız hesabınız bana da girmemiş olur. Yavaş yavaş takipçi sayısını arttırırsınız.
member
Activity: 518
Merit: 10
Twitter da takipçi kasmak çok kolay geri takip yaz profiline yada follow, folllowtofollow gibi birde bakmışsınız 2 günde 500 kişi belki daha fazla oluyor. Tabiki sende gelen takipçileri takip edeceksin
full member
Activity: 616
Merit: 100
Twitter hesabınız askıya alındıysa doğrulamanız gerekir telefona kod geliyor. Ama tamamen askıya alındıysa bir soguk su için gitsin.
Pages:
Jump to: