Pages:
Author

Topic: Airdrop Gelen Coin(Token)lar Nereye Geliyor. - page 2. (Read 1622 times)

sr. member
Activity: 840
Merit: 253
Bende şunu sorayım.Etherscan gibi sitelerden taratıp token geldiğini görmemiş olmamıza rağmen verdikleri bilgilerle eklersek geldiğini gördüğümüz olur mu ? Kısacası o siteler %100 net olarak gösteriyor mu yani.Ethplorer de olabilir bir tanesinde geldiği gözükmüyordu mesela.

https://ethplorer.io/ da gelen giden herşeyi anında görürsün
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bende eth wallet kullanıyorum.Şuana kadar okadar airdropa katıldım beklemekteyim umarım gelir.
member
Activity: 98
Merit: 10
Bende şunu sorayım.Etherscan gibi sitelerden taratıp token geldiğini görmemiş olmamıza rağmen verdikleri bilgilerle eklersek geldiğini gördüğümüz olur mu ? Kısacası o siteler %100 net olarak gösteriyor mu yani.Ethplorer de olabilir bir tanesinde geldiği gözükmüyordu mesela.
full member
Activity: 616
Merit: 101
Myetherwallet kullanın airdroplar için çünkü çoğu erc20 standardında oluyor yada zaten kendi walletlerini airdrop threadında paylaşıyorlar
full member
Activity: 532
Merit: 151
myetherwallet cuzdani tokenlarin hepsini destekliyor. bu yuzden airdroplara katilacaksaniz. mew cuzdani edinmeniz faydali olur. ama tokeni manuel eklemeniz gerekecektir.

O manuel ekleme olayını soruyorum tam bilmediğimden verdikleri contract adreslerini felan girip mi yapmamız gerekiyor.
Evet verdiklerin contract adresini şifre girdikten sonra sağ altta add custom token yerinden yazmanız gerekiyor , ayrıca Decimals (virgülden sonra kaç sayı olduğu) değerinide girmeniz gerekiyor.
full member
Activity: 658
Merit: 153
myetherwallet cuzdani tokenlarin hepsini destekliyor. bu yuzden airdroplara katilacaksaniz. mew cuzdani edinmeniz faydali olur. ama tokeni manuel eklemeniz gerekecektir.

O manuel ekleme olayını soruyorum tam bilmediğimden verdikleri contract adreslerini felan girip mi yapmamız gerekiyor.
full member
Activity: 364
Merit: 100
full member
Bu myetherwallet cüzdanı açtım kaydoldugum airdropların tokenlerının geldiğini nasıl anlıyoruz peki özel token ekle var ordan adres token sembolu ve ondalık var airdropların verdiklerini oraya girerek mi ekliyoruz yada otamatik sistemde gözüküyor mu?
full member
Activity: 238
Merit: 104
Alaattin
peki neden eth adressi istiyorlar
Çünkü adamlar Ethereum'un altyapısında yaratıyorlar coinlerini.ERC20 destekli Ethereum cüzdanlarına atabiliyorsun bu coinleri.

Myetherwallet.com'dan ürettiğiniz cüzdan ise ERC20 destekli olduğu için coin cüzdanınıza geliyor.
member
Activity: 233
peki neden eth adressi istiyorlar
full member
Activity: 215
Merit: 101
herhangi bir cuzdana gelmiyormu borsalardaki mesela polo yada bittrex

Airdrop'lara katılırken borsalardaki hesaplarınızı vermeyin. Gönderirler ama borsadan çekemezsiniz. En kolayı, MEW'den yeni bir hesap alıp oraya gönderin.
full member
Activity: 252
The future is your Genome

Bildiğim kadarıyla polo yada bittrex'e gelebilmesi için o coin(token)'ın bittrex ya da poloniex tarafından desteklenmesi gerekir.Hiç sanmıyorum airdropdan gelen token'ın bittrex ya da poloniex tarafından destekleneceğini.  Smiley
member
Activity: 233
full member
Activity: 504
Merit: 103
Merhaba arkadaşlar yeni başladım bu işleri şu sıralar gördüğüm çogu airdroplara kayıt oluyorum çok merak ettiğim bi konu var.
Ben Jaxx Wallet kullanıyorum bu airdrop'tan dağıtılan coinler(tokenler) nereye geliyo? yada jaxx a geliyomu? kayıt olurken airdroplara benden sadece ether adresimi istediler yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler Şimdiden.

Airdroplara coinin kendi cüzdanı yoksa mutlaka ETH altyapısını kullanıyorsa myetherwallet.com ya da Waves altyapısını kullanıyorsa waveswallet.io üzerinden açtığınız hesaplarla katılın. Aksi durumda gönderseler dahi coin/token elinize ulaşmayacaktır.
Zaten arkadaş herşeyi açıklamış bn sadece üzerine ekleme yapayım myethereallettan sendtoken kısmında ilgili borsaya aktarım yapabilirsin gas ücretlerine dikkat et default kalmasını öneririm token aktarmak içinde az miktarda eth bulundurman lazım. Ek olarak waves airdroplarından da çok bişey gelmiyor.
full member
Activity: 154
Merhaba arkadaşlar yeni başladım bu işleri şu sıralar gördüğüm çogu airdroplara kayıt oluyorum çok merak ettiğim bi konu var.
Ben Jaxx Wallet kullanıyorum bu airdrop'tan dağıtılan coinler(tokenler) nereye geliyo? yada jaxx a geliyomu? kayıt olurken airdroplara benden sadece ether adresimi istediler yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler Şimdiden.

Airdroplara coinin kendi cüzdanı yoksa mutlaka ETH altyapısını kullanıyorsa myetherwallet.com ya da Waves altyapısını kullanıyorsa waveswallet.io üzerinden açtığınız hesaplarla katılın. Aksi durumda gönderseler dahi coin/token elinize ulaşmayacaktır.

Bende bu konuda emin olmak istiyordum. Cevaplar için çok teşekkürler. Peki myetherwallet dan tokenlar geldiginde satıs islemini nasıl yapabiliyoruz? Teşekkürler

Gelen tokenlari coinmarket sitesinden girdiği market yani exchange sitesine transfer ederek satış yapabilirsin. Yada etherdeltaya gibi sitelerde ilk satışa çıkabiliyor daha borsaya çıkmadan. Henüz borsaya çıkmadıysa çıkana kadar beklemen lazım daha sonra alım satım yapabilirsin.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Teşekkürler Şimdiden.

sr. member
Activity: 840
Merit: 253
jaxx supporta göre erc20 desteklemiyormuş
token alırsınız ama göremezsiniz myetherwallette görebilirsiniz diyor
ben tam anlamadım
en temizi myetherwallet ten cüzdan oluştur onu kullan basit zaten.
utc dosyanı kaybetme sorun yaşamazsın.
full member
Teşekkürler Şimdiden.
Pages:
Jump to: