Pages:
Author

Topic: Airdrop Hadan Gelen Para veya Altcoin - page 2. (Read 737 times)

full member
Activity: 700
Merit: 134
February 08, 2018, 03:22:21 AM
Proje sayısı arttıkça airdroptan gelen token sayısı da azalır oldu. Bunu bir gelir kaynağı olarak görmeyin ama eşantiyonmuş gibi değerlendirebilirsiniz. Bir ödül gelecekse aylar sonra geliyor, gelse bile borsaya girmiyor gibi sorunlar yüzünden çok bir karı yok, harcadığınız zamana oluyor olan Smiley biraz da şans işi tabi ki
full member
Activity: 266
Merit: 148
February 08, 2018, 02:14:34 AM
Airdrop için 1 yıl geri dönüşü olmayan kumbara benzetmesi yapılabilinir. Günlük 2-3 taneye grin ve en fazla 10-15 dakka ayırın gelen koinlere hiç bakmayın bile 1 yıl sonra açıp bakın değerlenen illaki olacaktır. Diğer şekilde değerlenmiş mi değerlenmemiş mi çöp mü olmuş falan filan hiç uğraşmayın değmez.
member
Activity: 448
Merit: 10
February 08, 2018, 02:06:16 AM
airdrop boş iş değil fakat günden güne boş iş haline gelmeye başladı. çoğu airdrop mecburi bağış istiyor. bağışın mecburisimi olur demeyin. bağış alanına yıldız koyuyorlar sizden doldurmanızı istiyorlar. o alana işlem numaranızı girmeniz gerekiyor. birkaç airdropta denk geldim airdroba katılan listesi yapmışlar bağış yapmayanların hepsi kırmızı bağış yapanlar yesil. ICO gibi bir nevi ama adı bağış. Nerdeyse hepsi yapar oldu bunu.

Birde bu durumu kendi lehine çevirenler var. Google'dan form oluşturup kendi twitter ve telegram hesabına takipçi toplamaya çalışanlar mevcut. Yok freeairdrop kanalını takip et, yok dailyairdrop telegramına katıl filan. Bunlar bariz kendi sayfalarına bu  yolla takipçi topluyor.
Şuan yüzde olarak bisey söyleyemem ama 100 tane airdroptan belki 1-2 tanesi gerçek manada proje. Diğerleri çöp.

Postu yararlı bulduysanız merit göndermekten çekinmeyiniz  Smiley

Bende böyle bir proje mi yapsam diyorum. Aslında toplayacağım paraya göre uğraşmaya değer basit bir fikir bir ANN konusu , bir google formu ve sheet i  milletten 100 ETH toplarım gibi geliyor. Bunu niye mi söyledim yapacağımdan değil yapmanın basit olduğunu ve özellikle bağış isteyen airdroplara dikkat etmeniz gerek. Zaten kişisel bilgilerini veriyorsunuz birde bağış yapıyorsunuz.
full member
Activity: 1050
Merit: 152
February 08, 2018, 01:50:37 AM
airdrop boş iş değil fakat günden güne boş iş haline gelmeye başladı. çoğu airdrop mecburi bağış istiyor. bağışın mecburisimi olur demeyin. bağış alanına yıldız koyuyorlar sizden doldurmanızı istiyorlar. o alana işlem numaranızı girmeniz gerekiyor. birkaç airdropta denk geldim airdroba katılan listesi yapmışlar bağış yapmayanların hepsi kırmızı bağış yapanlar yesil. ICO gibi bir nevi ama adı bağış. Nerdeyse hepsi yapar oldu bunu.

Birde bu durumu kendi lehine çevirenler var. Google'dan form oluşturup kendi twitter ve telegram hesabına takipçi toplamaya çalışanlar mevcut. Yok freeairdrop kanalını takip et, yok dailyairdrop telegramına katıl filan. Bunlar bariz kendi sayfalarına bu  yolla takipçi topluyor.
Şuan yüzde olarak bisey söyleyemem ama 100 tane airdroptan belki 1-2 tanesi gerçek manada proje. Diğerleri çöp.

Postu yararlı bulduysanız merit göndermekten çekinmeyiniz  Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
February 08, 2018, 01:12:32 AM
Airdrop boş iş diyen arkadaşlara şaşırıyorum. 1 airdrop formu doldurma işi en fazla 5 dakika, hadi 10 dakika olsun. Sonuçta maliyet yok, cebinizden para çıkmıyor.

Blue, Bitcoin Red, Acc, Hawala, Rebellious, Zeepin, Bitcoin White, Polymath, Neo Gold, Equal, Datum, Storm, STK ...  şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Neo Gold ve Bitcoin Red hariç bunların hepsi sağlam projeler. Bunların airdropuna katılmış olsaydınız şu an en az minimum 10 ETH yani 10 bin dolar civarı paranız olurdu.

Scam dediğim Neo gold bile 0.8 ethereum kazandırmıştı.

Scam olduğunu düşündüğünüz coin'i değeri iyiyse anında bozdurun, şayet STK gibi çok kıymetli proje ise saklayın 3-5 ay unutun gitsin. Büyük borsalara girdiklerinde x5, x10 yapsın.

Her gün piyasaya yeni onlarca crypto para projeleri çıkıyor, çıktıkça da airdroplar ve bounty ler kazandırmaya devam edecek.

Haklısınız, yukarıda saydığınız projeleri görünce insan vay ben bunlara niye kattılmadım diye bir an hayıflanıyor valla, en azından ben öyle yaptım, bundan sonra şansımı hepsinde deneyecem.
member
Activity: 244
Merit: 20
February 07, 2018, 10:13:16 PM
Airdrop boş iş diyen arkadaşlara şaşırıyorum. 1 airdrop formu doldurma işi en fazla 5 dakika, hadi 10 dakika olsun. Sonuçta maliyet yok, cebinizden para çıkmıyor.

Blue, Bitcoin Red, Acc, Hawala, Rebellious, Zeepin, Bitcoin White, Polymath, Neo Gold, Equal, Datum, Storm, STK ...  şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Neo Gold ve Bitcoin Red hariç bunların hepsi sağlam projeler. Bunların airdropuna katılmış olsaydınız şu an en az minimum 10 ETH yani 10 bin dolar civarı paranız olurdu.

Scam dediğim Neo gold bile 0.8 ethereum kazandırmıştı.

Scam olduğunu düşündüğünüz coin'i değeri iyiyse anında bozdurun, şayet STK gibi çok kıymetli proje ise saklayın 3-5 ay unutun gitsin. Büyük borsalara girdiklerinde x5, x10 yapsın.

Her gün piyasaya yeni onlarca crypto para projeleri çıkıyor, çıktıkça da airdroplar ve bounty ler kazandırmaya devam edecek.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
February 07, 2018, 06:28:52 PM
Eskiden boş iş olduğunu düşünürdüm fakat şu an havadan gelen her rakam kıymetli vakit buldukça airdropa katılmaktayım artık, çoğuna geç kaldığım için bir şey gelmiyor, günlük duyuruları takip edip erken katılmak gerek.
member
Activity: 392
February 07, 2018, 06:12:54 PM
Aslında çok fazla bir emeğin yok çoğunda sadece form dolduruyorsun, Airdrop işi boş çünkü artık 10bin 20bin kişi katılıyor bu kadar kişiye havadan tokende haliyle ucuz oluyor.

Boş moş para geliyomu geliyo 2-3dk form dolduruyosun boş boş başka yerlerde gezinceğine form doldursun para gelir en azından katılanda yüksek olsun alcağı para düşer ama para alır sonuçta.
full member
Activity: 546
Merit: 100
February 07, 2018, 05:41:37 PM
Aslında çok fazla bir emeğin yok çoğunda sadece form dolduruyorsun, Airdrop işi boş çünkü artık 10bin 20bin kişi katılıyor bu kadar kişiye havadan tokende haliyle ucuz oluyor.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
February 07, 2018, 05:39:07 PM
En son BTW airdrop a katıldım 1500 aldım. Tabiki her airdrop aynı sonucu vermez. dursun bakalım ilerde belki iyi para eder
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
February 07, 2018, 04:37:27 PM
100 airdrop'tan sıfır çeken arkadaştan bahsedilmiş yukarıda. Valla benim de direk aklıma o geldi. Ne yer ne içer neler yapar merak ettim şimdi Cheesy
Ben şahsen şimdiye kadar (son 3 ayda) 10 tane falan airdrop'a katılmışımdır. Bir tanesinden yeni geldi coinlerim. Sonradan kural değiştiren, bazı şartlar öne süren, eksik yollayan çok oluyor. Titiz olan kişileri bazen hayal kırıklığına uğratabiliyor yani bu airdrop olayları. Beklenti olmadan her ay 5-10 projeye girilebilir. Fazla miktarda katılanlara not tutmalarını tavsiye ediyorum. Neye hangi tarihte katılmışlar, ne verecekmiş falan yazın bir yerlere, yoksa sonra çok kafa karıştırıyor, unutuluyor girilenler.
Güvenlik açısından, farklı bir mail adresi ve ayrı bir MEW adresiyle girmekte de fayda var bu airdroplara. Spam mesajlar da bazılarında fazlaca rahatsız edebiliyor.
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
February 07, 2018, 04:26:33 PM
Düzgün bir airdrop seçmen gerekiyor buda zor her airdropa girmekde ahmaklık.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
February 07, 2018, 04:22:28 PM
son bir aydır airdrop benzeri işleri araştırıyorum  , en önemli şeylerden birisi , sosyal medyada , forumlarda aktif olmak ve referans toplamak diyebilirim . kaliteli projelerde bu sayede kazanç yapılabilir . ben son 15 günde onlarca airdropa kayıt oldum ancak sosyal medya ve referans yönünden eksiğim .
member
Activity: 294
February 07, 2018, 02:21:15 PM
Altcoinlerin fiyatlari cok dustugu icin airdrop larda dise dokunur durumda gelmiyor tabiki. TL bazinda dususnursek hic yoktan sigara parasi gelir. Ozellikle universite ogrencileri faydalanabilirler. Keske ben Universite ye giderken de olsaymis. Ama gun icerisinde birinci isi ile ugrasip diger zamanlarda marketi takip edenler icin her airdrop a katilmak kulfet olabilir. Benim sahsi fikrim bu yonde.
newbie
Activity: 274
Merit: 0
February 07, 2018, 02:14:53 PM
Bana 5 tane geldi şuana kadar airdrop.4'ü para etmiyor.Monero goldda 40 50 dolar birşey ederken scam çıktı. Umarım girdiğim airdropların bazıları iyi kazandırır.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
February 07, 2018, 01:52:04 PM
Bununla ilgili bir başlık vardı. 100 tane airdropa katıldım 1 tane gelmedi diye.
Sonra toplamda 3 tane falan gelmişti, şimdilik para etmiyordu.

Kişisel görüşüm çok boş vaktiniz varsa uğraşın, yoksa değerlenecek bir airdrop çok nadir gelir.
member
Activity: 336
February 07, 2018, 01:47:40 PM
vakti olanlar için airdrop çok ideal bir coin kazanma yöntemi. coin düşüşe geçse bile kardan zararınız oluyor, stres de bu şekilde ortadan kalkıyor. olabildiğince katılmak gerek kampanyalara.
full member
Activity: 196
DIWtoken.com
February 07, 2018, 07:06:22 AM
Benim size nacizane tavsiyem airdroplar ile ilgili;
Airdrop'un adında Bitcoin'den gelen " Bit" İsmi varsa
Airdrop'un adında Ethereum geçiyorsa katılın. Diğerlerine katılmayın demiyorum ama bu isimler geçen airdroplar iş yapıyor. Benim gözlemlediği bu airdrop olayında. Bir diğer önerimde airdrop katılımı için airdrop tokeninin cüzdanını indirmeni veya private keyini istiyorsa airdrop katılım formunda o airdrop'u es geç kazandırmayacağı gibi elindekinden de olma ihtimalın çok yüksek olacaktır. Dikktli ol paranı kaptırma kimseye.

Başarılar..
full member
Activity: 350
February 06, 2018, 04:40:46 PM
Airdroplara katılırken dikkat edilmesi gereken birsürü nokta var. Borsa eposta adresinizi vermeyin. Private key nedir bilmezsiniz verir geçersiniz havadan coin beklerken coinlerinizi havaya uçururlar. Airdrop sitelerine üye olurken borsa şifrelerinizin aynısını kullanmayın. Airdroptan pek bir şey beklemeyin.
jr. member
Activity: 70
Merit: 8
February 06, 2018, 04:05:23 PM
Airdrop lara katılmayı düşünüyorum. Bu konuda değerli fikirlerinize ihtiyacım var.
Airdrop boş işmi bize emeğimizin karşılığını verirmi.

Düzenli takiple faydası olacaktır.

Ben https://t.me/airdropalertsforyou üzerinden takip ediyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

Birkaç hafta içinde 8-9 adet farklı tokenı airdroptan kazandırdı.

Bol Kazançlar
Pages:
Jump to: