Pages:
Author

Topic: Airdrop hakkında - page 2. (Read 289 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 1
September 14, 2018, 03:52:45 AM
Airdrop eskisi kadar tat vermiyor artık . Millet önceden ne paralar kazandı biz yetişemedik . Artık boşa kürek çekmem gibi airdrop.  Myetherwallettan kullanmanı tavsiye ederim.
member
Activity: 532
Merit: 12
September 14, 2018, 03:30:21 AM
Mew cüzdan çok kolay ve kullanışlı. Sunu da belirteyim airdroplar artık eskisi gibi para etmiyor çoğunluğu scam projeler. Eğer mailinize airdrop maili gelirse onu zaten doldurmayın. Hiç bir işe yaramaz. Airdroplarla ilgili açılmış eski basliklarida okumanızı tavsiye ederim
member
Activity: 476
Merit: 12
September 14, 2018, 03:12:38 AM
bende tercihimi mew cüzdandan yana kullanırdım. birde hala airdrop var mı ? yada airdroplardan hala bişeyler kazanılabiliyormu. çok uzun zaman önce bitti diye biliyorum buradan gelen gelirler
full member
Activity: 770
Merit: 103
September 14, 2018, 02:36:02 AM
hocam en sağlıklısı mew cüzdan. bütün erc20 tokenleri destekler. işlem yapmak çok kolaydır. Arayüzü anlaşılır kullanıcı dostu bir uygulamadır. Ben mew tavsiye ederim.
member
Activity: 602
Merit: 32
September 14, 2018, 02:22:54 AM
Jaxx ta bi ara sorunlarda olmuştu. Fakat yanılmıyorsam genel olarak erc20 leri manuel ekleyebiliyorsun(jaxxta varmı bilmiyorum) genellikle manuel eklemede olur çünkü.

Ben coinomi mobil kullanıyorum. Şimdilikte memnunum. Daha bana denk gelmedi desteklenmeyeni. Sitelerinde manuel ekleme için gerekli yazılar vardır.
member
Activity: 532
Merit: 22
September 14, 2018, 01:56:53 AM
Cüzdanı tamamen dijital ortamda tutucaksan, yani hard wallet almayacaksan,

en azından çok güvenli bir masaüstü bilgisayar + MEW & Metamask kullanmanı öneririm bu tarz işler için.
MEW'de cüzdan oluşturdum düşündüğüm kadar zor değilmiş. Peki katıldığım airdroplara verdiğim cüzdan adresini değiştirme imkanım var mı ?

Katildiklarini degistiremezsin ana bundan sonrakilere yeni adresini ver. Sunu da belirteyim katildigin her airdroptan token gekecekmisin diye umitlenme. Gelen her token de is yapmayabilir. Nasibibde varsa iyi bir sey alirsin. Ama eskisi gibi kazancı airdropta yok hatta bountylerde bile yok
newbie
Activity: 9
Merit: 0
September 14, 2018, 12:26:23 AM

en azından çok güvenli bir masaüstü bilgisayar + MEW & Metamask kullanmanı öneririm bu tarz işler için.
MEW'de cüzdan oluşturdum düşündüğüm kadar zor değilmiş. Peki katıldığım airdroplara verdiğim cüzdan adresini değiştirme imkanım var mı ?
full member
Activity: 658
Merit: 153
September 13, 2018, 10:41:03 PM
Benim önerim jaxx kullanmaman çünkü gelmiyor ilk airdroplara başladığımda 20-30tane airdrop bunun yüzünden gitmişti bende jaxx'dan ether adresi vermiştim sonra bende öğrendimki her cüzdan erc20 token desteklemiyor ya mycrypto kullanıcaksın yada myetherwallet kullanıcaksın ikiside çok basit arayüz kullanımları.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1656
September 13, 2018, 09:13:06 PM

newbie
September 13, 2018, 07:34:15 PM
apple mobil versiyonu yok sanırım ?
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
September 13, 2018, 05:57:08 PM
Jaxx her tokeni desteklemiyor diye biliyorum. Jaxx gelen tokeni desteklemiyorsa yine çekersin fakat uğraşırsın biraz. En popüler erc20 cüzdani myetherwallet şuan onu kullanmanı tavsiye ederim.
newbie
September 13, 2018, 05:22:27 PM
İyi forumlar arkadaşlar, airdropsepeti.comdam airdroplara katılıyorum. Bazılarında ETH adresi istiyor. Telefonuma yüklediğim jaxx isimli uygulamanın verdiği ETH adresini veryorum. Sorum şu; jaxx uygulamasının verdiği eth adresi her erc20 tokenları için geçerli midir ?
Pages:
Jump to: