Pages:
Author

Topic: Airdrop Takip - page 7. (Read 3833 times)

full member
Activity: 658
Merit: 153
October 27, 2017, 05:08:44 AM
Bende burayı takip ediyorum.
https://twitter.com/AirDropTurkey
yeni ama paylaşımlar güzel.
full member
Activity: 224
Merit: 100
October 27, 2017, 04:23:50 AM
Elinize sağlık bulduğum her airdropa kayıt olan birisi olarakten çok işime yaracaktır. Çoğu kayıt olduğum airdropa 2. veya 3. kez kayıt olduğum için olsa gerek bişeyler yollamıyorlar. Bundan sonra kayıt olduğum airdropların adını not defterinde kayıt edeceğim valla Cheesy biz zararlı çıkıyoruz. Zaten bağzılarıda göndermiyor. Nedenini bilmediğim şekilde.
full member
Activity: 266
Merit: 242
October 27, 2017, 03:40:54 AM
elinize sağlık güzel olmuş bunları birde araştırıp puanlamak gerekiyor 10 taneden 9 u çöp çunku
member
Activity: 215
Merit: 13
October 27, 2017, 03:38:53 AM
Elinize sağlık.
full member
Activity: 182
DIW - Decentralized Security
October 27, 2017, 03:38:26 AM
Elinize sağlık hocam. Umarım böyle devam edersiniz. Gerçekten yaralı olmuş, insanlar hiç değilse yatırım yapmadan zamanının 5 dakikasını ayırıp form doldurarak hiç değilse 3-5 gelir. Bi çorba parası ama bazen de iyi kazandırabiliyorlar.

Çorba parası demeyin hocam, eCash, LTG'den 3000 e yakın para kazandım, şimdi de BTCRED ve iETH yükselişte bu ikisini de iyi bir fiyata satmayı düşünüyorum(toplamda 1000 civarı). İki haftada neredeyse 4000 TL para az değil Smiley
Hocam gerçekten güzel kazanmışsınız. Başarılarınızın devamını dilerim. Ama her airdrop böyle kazandırmaya biliyor açık konuşmak gerekirse. Bazen bi çorba parası veya 2 bira parası anca çıkıyor. Hiç yoktan iyidir. Birde ben tam olarak kavrayamadım airdropalert sitesini yahu. Ordan bir çok airdropa kayıt oldum fakat bana hiç bişey gelmedi bende mi bi sıkıntı var acaba:D
hero member
Activity: 826
Merit: 502
October 27, 2017, 03:35:52 AM
Helal olsun arkadaşlar güzel paralar alabiliyorsunuz . Takip etmekte fayda var . Airdrop fazla vakit almıyor . Takriben 2 dakikalık süreç içersinde kayıt olabiliyorsunuz zaten . Priv-Key vermeden her airdrop ' a katılmak lazım . 10 tanesinden 2 tanesinin getirisi oluyor bu son zamanlarda . Bol şans herkese .
member
Activity: 83
Merit: 10
October 27, 2017, 03:31:46 AM
Elinize sağlık hocam. Umarım böyle devam edersiniz. Gerçekten yaralı olmuş, insanlar hiç değilse yatırım yapmadan zamanının 5 dakikasını ayırıp form doldurarak hiç değilse 3-5 gelir. Bi çorba parası ama bazen de iyi kazandırabiliyorlar.

Çorba parası demeyin hocam, eCash, LTG'den 3000 e yakın para kazandım, şimdi de BTCRED ve iETH yükselişte bu ikisini de iyi bir fiyata satmayı düşünüyorum(toplamda 1000 civarı). İki haftada neredeyse 4000 TL para az değil Smiley

Ecash tepetaklak gitti ama dediğiniz gibi btcred, ieth, ltg ve bir tane de ben ekleyeyim blue fena gitmiyor bu aralar. Elinde 4K Btcred bulunanlar için 2. airdrop da yakındaymış. Haber vermiş olayım..
full member
Activity: 938
Merit: 115
October 27, 2017, 03:23:04 AM

Katılıyorum. Bende hiçbirini kaçırmamaya çalışıyorum. Gelenlere baktım yaklaşık 20tane neredeyse 1 ether yapıyor. Bence az para değil. Piyasaya yeni girenler için bedava sermaye ile oynama fırsatı veriyor. Zamanı olan hiçbirini kaçırmasın derim. Ben de airdropalert sitesinden takip ediyorum.

Arkadaşımıza da teşekkürler paylaşımları için...
full member
Activity: 126
October 27, 2017, 03:14:15 AM

full member
October 27, 2017, 03:10:53 AM
member
Activity: 152
Merit: 12
October 27, 2017, 03:09:48 AM
Arkadaşlar merhaba,

Bende airdrop işinde yeniyim ancak takip ettiğim birkaç güzel kanal var onları yazayım herkes faydalansın istedim.
https://airdroptakibi.blogspot.com.tr/
Güncel ve türkçe airdrop takibi sitesi, ayrıntılı olarak herşeyi anlatıyor.

https://t.me/coinsfree
Güncel airdropları paylaşan telegram grubu. Tek sıkıntısı rusça olması ancak linklerden ne nedir anlayabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Bol kazançlar.
full member
Activity: 131
October 27, 2017, 03:02:28 AM
Hocam yapanların eline sağlık ama çok airdrop var hangisini paylaşacaklar ki. Tek kişi yetişebilecekler mi acaba? Bir de bi airdropa kayıt olduktan sonra başka bi airdropa kayıt olabiliyor muyuz? Teşekkürler

Tek kişi yetişmek zor hocam o yüzden 3 arkadaş eklemeye çalışıyoruz.Aynı airdrop olmadğı sürece istediğiniz kadar airdrop katılabilirsniz.
full member
October 27, 2017, 02:57:55 AM
Hocam yapanların eline sağlık ama çok airdrop var hangisini paylaşacaklar ki. Tek kişi yetişebilecekler mi acaba? Bir de bi airdropa kayıt olduktan sonra başka bi airdropa kayıt olabiliyor muyuz? Teşekkürler
full member
Activity: 126
October 27, 2017, 02:56:01 AM
İlk olarak Telegram'da bir grupta rastgele denk geldim bu siteye, çok hızlı bir şekilde airdrop haberleri paylaşılıyor. Umarım ilerleyen günlerde de aynı şekilde devam eder ve sadece airdrop değil aynı zamanda bounty ve imza kampanyası gibi bilgileri de paylaşırsınız.
full member
Activity: 131
October 27, 2017, 02:53:44 AM
Merhaba arkadaşlar sitemizde 3 arkadaş tüm airdropları hızlı bir şekilde yayınlamaya çalışıyoruz dün 20-25 civarı airdrop ekledik bugün ve sürekli olarak eklemeye devam edecez.Kaçırdıklarınız varsa buradan takip edebilirsiniz. http://kriptotakip.com/category/air-drop-takip/ buda twitter adresimiz https://twitter.com/Kriptotakip  telegram grubu https://t.me/kriptotakipairdrop
Pages:
Jump to: