Pages:
Author

Topic: Airdrop tokenleri hakkında yardım lütfen :) - page 2. (Read 260 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
bu airdrop işinde hala para var mı bilmiyorum, sanki ciddi projeler bounty işine dönmüş, tırtlar airdropta kalmış gibi, yanlış düşünüyorsam lütfen uyarın, bırakmıştım ben de geri dönerim airdroplara.
member
Activity: 228
Merit: 10
Bence hiç boşuna uğraştığını düşünme, karamsarlığa kapılma. Şu an 10 doların altındaki coinler boğa sezonunda 200-300 dolarlara çıkabiliyor.
10 dolar altındakilere ben hiç dokunmuyorum. 2-3 ayda bir cüzdan temizliği yaparken 10 dolar üzeri airdrop ve bounty tokenlerini eth ye çeviriyorum.

Airdrop ve bounty tokenleri gelmeye devam edecek ve bugün portföyüne baktığında 10 dolar civarı birkaç token varsa belki bir ay sonra 20-30 tane 10dolarlık tokenlerin olacak. Bir de arada bir çok fazla şaşırtan hydro gibi airdroplar denk geliyor. Tek başına 2000-3000 dolar yani 10bin TL üzeri..

Bu yüzden airdrop ve bountylere devam etmeni öneririm.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Bence 10 doların altındakiler için hiç uğraşmayın belki günün birinde daha yükselirse o zaman satarsınız. Bir de çabanızın boşa olduğunu hiç  düşünmeyin. Boğa piyasası geldiğinde daha iyi seviyelere gelme ihtimalleri vardır. Bir tavsiyede airdroplarda kullanmak için ayrı bir cüzdan oluşturun.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Sağolun cevaplar İçin borsalara  aktarmak mantıklı fakat her koin başka bir borsada işlem görüyor hadi diyelim çok kesinti olmadan o borsaya aktarabildik hadi az da olsa btc ye çevirebildik e borsalardan btc çekmekte ücretli zaten AirDrop’lar bu kadar  az gelmesi nedeniyle hepsi eriyip gitmeyecek mi 😕 sanki boşuna uğraşıyormuşum gibi bir görüntü oluşuyor 😞
member
Activity: 448
Merit: 33
Airdroptan gelenlerin borsa değerleri belli olmuyor. Ben o küçük rakamlı olanlara dokunmuyorum. Bekletiyorum. Hiç göndermediğim içinde birşey söylemem yanlış olur. Yanlış yönlendirmek istemem
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Benim cüzdana gelen bazı airdropların değeri 1 dolar civarı. 0.70 dolar olan da var borsaya gönderme maliyeti tokenin kendi değerini geçer mi? En az ne kadar etmeli ki gönderme miktarı bizi eksiye sokmasın?
member
Activity: 448
Merit: 33
1 En güzel değerlendirme iyi bit takip ve iyi bir tahminle olur. Bu konuda kararları tamamen siz almalısınız. Kar da zarar da sizin. Cüzdanınızdaki coinleri takip edebileceğiniz Blockfolio uygulaması.
2 8 (0,25$) gwi ile gönderilen coinler genelde 5/10 dakika için de borsadaki hesabınızda olur. Göndermeden önce https://ethgasstation.info/  sitesinden gas ücretini kontrol ederek daha uyguna gönderebilirsiniz.Şuan ben baktım 2 gwi idi. Bu rakamlar göreceli olup yoğunluğa ve miktara göre değişebilmektedir.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Arkadaşlar yaklaşık 3-4 aydır bu işlerle uğraşıyorum burada da yeniyim. Bu süre zarfında birçok airdrop programına katıldım her önüme gelene katıldım  diyebilirim Smiley şuan yavaş yavaş myetherwallete tokenler gelmeye başladı . Kimisi borsaya çıkmış kimisi de sonraları çıkacak  inş galiba benim iki sorum var

1) walletimde  bulunan tokenleri en güzel nasıl değerlendirebilirim
2) bunların borsaya aktarılmasında veya btc çevrilmesinde en uygun ve ucuz yöntem nedir

Bilgilendirme yapabileceklere şimdiden teşekkür ederim 👍🏻
Pages:
Jump to: