Pages:
Author

Topic: Airdroplar ve imza kampanyası müzdaripleri buraya... - page 6. (Read 1284 times)

newbie
Activity: 224
Merit: 0
airdroplar zaman kaybı.imza kampanyalarının da bazıları dolandırıcı.ama yüzdeye vurursak imza kampanyaları gayet uğraşılacak işler.
full member
Activity: 700
Merit: 134
İlk imza kampanyamı hatırlıyorum, sanırım socialx gibi bir ismi vardı. Artık nerden bulduysam hiçbir işe yaramadı, ne spreadsheet güncellediler ne de bi şey geldi, adamlar kayboldu gitti diye hatırlıyorum (: katıldıklarımızın yarısı ya gelmiyor ya da çöp oluyor zaten
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Airdroplar %80 ini scam , %9 göndermez, %10 u para etmez işte o %1 lik kısma kaçırmayıp bu kadar airdrop içinde girdin ya hem gönderdi hem para etti onu da azcık yükselirken satarsın Smiley . Ondan da bir şey kazanamayabilirsin.
jr. member
Activity: 364
Merit: 5
aslında bounty , airdrop programlarına katılanlar bir websitesi kursa iyi olur . katılımcıları dolandıran , söz verdiklerini yapmayan projeleri orada oylayacaksın , puan filan vereceksin . airdrop , bountylerde eksi puan alan projeler yatırımcıya da fazla güven vermez bence . bu sebeple proje sahipleri daha dikkatli olabilirler . böyle bir fikir var kafamda .
member
Activity: 448
Merit: 10
İlk imzam sandblock olucak bakalım ne getiricek bize elle tutulur bişey getirse yeter para olur bari umarım müzdaripde olmam
member
Merit: 17
Şuan tek sıkıntı AMLT imzası oldu 2 imza girdim diğeri stk dı hemen yolladılar amlt de yolladılar ama borsaya girmedi token boş boş bekliyo adamlar borsa ile uğraşmıyo
full member
Activity: 546
Merit: 100
valla kampayayı uzatan heriflerden yıldım ya, 4 aydır abyss'teyim 6 martta başlaması lazımdı 6 nisana ertelediler ne olacak bilmiyorum ama yoruldum artık Cheesy
sr. member
Merit: 250
7 ay önce katıldığım imza kampanyasından halen bounty tokenlerini alamadım. Sözde 2 hafta içinde yapacaklar. Tokeni alsam ne yapacağım ki forkdeltada işlem görüyor diyeceğim ama hacim denen hiç bişey yok. Uzun vadede tutacağız elle tutulur bişeyler kazanmak istiyorsak. Ama imza işinin boku çıkmış illallah ettiriyorlar o tokenleri veya coinlere alana kadar.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Evet imza magdurlari kismi icin yaziyorum suan gercekten girdigim su lanet kampanyada 11 hafta gecti ne token satisindan yuzum guldu ne katilan kisi sayisindan ico bitene kadar da 3 hafta daha var sizin anlayacaginiz 14 hafta bir imza da kalip alacagim sey koca bir hic... en fazla 250 dolar gelir harbiden imza kampanyalari da yalan olmus
newbie
Activity: 16
Merit: 0
hiç tanımadığım bir dünyaya adım attım.
bazı yorumları okuyunca hevesim kaçıyor.bazısını okuyunca denemekte fayda var diyorum.
en iyisi bel bağlamamak , denize bi oltada biz atalım ya denk gelirse:)
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
Airdrop projeleri be bountyler kısa vade size kazandıracak şeyler değildir. Açıkçası biraz bilgi sahibi olursanız hem zamandan hem de umuttan fazlasıyla tasarruf etmiş olursunuz. Sağlam projeler kendini belli ediyor zaten.
full member
Activity: 567
Merit: 148
Airdrop ile uğraşan arkadaşım var, eski kazançların olmadığını biliyorum, boşa zaman kaybetmektense zamanı farklı şekilde değerlendirin. Piyasa zaten inişte birde ne olacağı belli olmayan tokenlerin peşine düşemem.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Arkadaşlar airdroplara katılmak tamam ama takip etmezseniz size geri dönüşü olmuyor çoğu zaman. Telegram anons kanallarını takip edin en azından dağıtım başladığı zaman bilgi veriyorlar. Size göndermedilerse girip sorgulamanız lazım. Bazıları cüzdan adresini sonradan istiyor. Bazıları aylar sonra dağıtıyor. Takip edemiyorsanız not alın bir yere en azından.

member
Activity: 380
Merit: 20
Herkes birşeylerden şikayet ediyor,Henüz bir imza kampanyasından ödeme almadım durumu bilmiyorum.Airdroplardan ben pek umduğumu bulamadım.Artık vakit kaybı gibi geliyor airdrop işi.İmza kampanyaları, bana birazda şans işi gibi geliyor.İyi projenin denk gelmesi lazım ki attığın taş ürküttüğün kurbağayı değsin.100 dolara felan 2-3 ay uğraşmaya değmez diye düşünüyorum.
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bende imza ile uğraşıyorum bu girdiğim ikinci yada üçüncü kampanya olacak ama hala dişe dokunur bişey yok.şans faktörü çok önemli bence bu konuda.seçtiğiniz imzanın projesi iş yapsa bile adamlar tokeni dağıtana kadar fiyat borsada çöküyor.o yüzden para etmiyor bide çook uzun sürüyor dağıtmaları misal babb'a girmiştim ama halan gelen bişey yok bekliyoruz
member
Merit: 17
Girdiğiniz airdropta önemli çöp çok olmaya başladı artık eskisi gibi değil şimdilerde alayı çöp çıkıyor eskiden gelenler 20-30 dolar yapıyodu şimdi listelenmiyolar bile bi yerde
full member
Activity: 616
Merit: 100
İnsanların gözünü boyamak için airdroplar fazla fazla dağıtıyor iş gerçeğe gelince gönderen yok yada değeri yok onun için şans deyip geçiyoruz.
member
Activity: 532
Merit: 29
İmza kampanyaları bir yana ama airdrop için muzdarip olacak bir şey yok.

Sonuçta çekiliş gibi düşünerek, 1-2 dakikada form doldurup katılınabilen bir olay airdrop. Peşinde koşayım deseniz, ekip gönderim yapmayacaksa ne kadar telegram'dan ya da mail yoluyla uğraşsanız da yollamazlar. Katılıp unutmak en mantıklısı. Zaten gelecek olanlar geliyor. Beklentiyi yüksek tutmamak gerek.

İmza kampanyalarına gelince, iyi araştırıp doğru projelere girmek önemli ayrıntı. Birinin 1 ayda kazandırdığını, 3-4 ayda kazandıramayan kampanyalar oluyor. Bu da beraberinde, zaman kaybı ve pişmanlık hissini doğuruyor. Ekip, proje ve bounty manager iyi araştırılmalı.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bazı arkadaşlar MEW cüzdanlarına ilgili token'in contract adresini eklemiyorlar, dolayısıyla da cüzdanda görünmüyor, gelmedi sanıyorlar.
Hadi adresi eklememişseniz bile etherscan üzerinden transfer bilgilerini kontrol edin.
Buraları kontrol etmezseniz token gelmedi sanarsınız, ama cüzdanınızda gizlenmiş halde durur.
member
Activity: 756
Merit: 16
İllak bir yerde şansın yaver gidecektir. Can sıkmaya gerek yok. Airdrop hep söylerim şans işi. 1000 TL aldım diyenler biraz sallamis gibi. Çok fazla ref kasmak lazım 1000 TL alabilmek için Bizim Türklerin refsiz link üzerinden üye olma hastalığı olduğu için bunada pek ihtimal vermiyorum Smiley
Pages:
Jump to: