Pages:
Author

Topic: Airpod - Uyku Kapsülleri - page 3. (Read 438 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
April 12, 2018, 11:49:57 AM
proje güzel de bunu kurumlar kendileri yapsa daha mantıklı değil mi? Havaalanı yer işletmeleri ya da terminal işletmeleri vs kendisi de yapabilir. Her tarafta görmeye alışık olduğumuz masaj koltukları gibi...İbadet-yiyecek-tuvalet gibi ihtiyaçlara çözüm sunuluyorsa işletmeler tarafından dinlenmeye de bir çözüm sunulabilir bence ama fikir güzel sevdim, kapsüller de hoş! Cool
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
April 12, 2018, 11:41:51 AM
İlginç bir proje gibi görünüyor. Yalnız buradaki bir sıkıntı havaalanlarının bunlara izin verip vermeyeceği   . Verse bile fahiş fiyatlar olacaktır
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
April 12, 2018, 11:28:40 AM
Aynen hocam. Çok ilginçlerde ilk 5e girer kesinlikle. Ben de bountyhive'den bir kaç bounty'sine katıldım ama bakalım ne gelir ne gider henüz bilmiyoruz. İleri de belki ufak ufak alınadabilir.  
full member
Activity: 728
Merit: 151
April 12, 2018, 11:28:30 AM
bu projeyi biliyorum. kapsüllerin tasarımı çok tatlı ve hoş..ancak benim aklıma bir soru takıldı..mesela temizlik konusu nasıl sağlanıyor veya sağlanacak ? özellikle bizim gibi ülkelerde ?

biliyorsunuz tavşan gibi üreyen suriyeliler heryerde..iran sınırındaki mayınların temizlenmesi sonrasında da kafile halinde gelen afganlar da cabası...bunların temizlikten ne anladığı malumunuzdur herhalde...mülteci çöplüğü olmamız yanında sosyo kültürel olarak da gelişmemiş şehirlerimizi de hesaba katarsak ..
 Smiley

mesela geçenlerde gittiğim ünlü bir giyim mağazasında ... teki pantolon denemek için kabine girip ayakkabılarını çıkardığında mağazanın ilgili bölümü leş gibi koktu..Allah tan personel böyle ...... karşı hazırlıklı da sprey sıkıp kötü kokuyu geçirdiler hemen ahahaa  Grin
member
Activity: 392
Merit: 13
April 12, 2018, 11:20:18 AM
Bügun sizlere son zamanlarda gördüğüm en ilginç projelerden olan Airpod projesinden bahsetmek istiyorum. Proje hakkında detaylı bilgiler vermeden önce projenin duyulmadık bir şey üzerinde yoğunlaşması ve benim gibi devamlı yolculuk yapan insanlara hitap ederek sorunlara çözüm üretmesi beni çok etkiledi ve hoşuma gitti. Projenin ismi Airport yani havaalanından geliyor ancak Airpod’ u ilerleyen yıllarda sadece havaalanlarında görmeyeceğiz. Halka açık alanlar, tren garları ve otogar gibi yerlerde de görmek mümkün olacak.

Örnekler vererek açıklamak gerekirse örneğin yurt dışında bir havaalanındasınız ve Türkiye’ye geleceksiniz ancak uçağınız kötü hava şartlarından dolayı rötar yaptı ve 3-4 saatlik bir süreniz var ve havaalanından ayrılamıyorsunuz. Çok sıkıcı bir durum değil mi ? Ayrıca çok yorgunsunuz ve bir yerlerde dinlenmek istiyorsunuz. Günümüz şartlarında havaalanlarında bulunan rahatsız edici banklarda oturmak veya uzanmaktan başka bir çareniz yok değil mi? İşte Airpod Projesi tam bu sırada devreye giriyor. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda Airpod’un geliştirmiş olduğu uyku kapsüllerinde rahat ve keyifli bir şekilde rötar yapan uçağınızı bekleyebilirsiniz. Keyifli dememin sebebi ise kapsülün sadece bir yataktan oluşmuyor olması. İçinde; Online video izleyebilir, Wi-Fi’den yararlanabilir, uçağın durumunu kapsül içerisinde bulunan ekrandan takip edebilirsiniz ayrıca kapsül içerisinde klima ve ses yalıtımı gibi çok çeşitli özellikler bulunacak ayrıca dışarıdan içerisi görünmeyecek bu şekilde de daha rahat bir ortam olmuş olacak.

Proje sahiplerinin 2021 yılına kadar toplamda 1000 kapsüle ulaşma hedefleri var. Projeye yatırım yapmayı düşünenlere de ayrı bir avantaj belirtmek istiyorum. Eğer projeye yatırım yaparsanız bir nevi hisse yatırımı yapmış oluyorsunuz ve artı bir gelir etme şansına ulaşabiliyorsunuz. Gelişen dünyada böyle bir projenin tutmaması imkansız gibi bir şey. Her geçen yıl daha da yaygınlaşıp daha fazla yatırım alacağı inancındayım. Ayrıca şuan yatırım yapmayı düşünenler kendilerini Whitelist’e ekleyerek %30’luk bir bonus fırsatından yararlanabilirler..

Token Bilgileri:

Token İsmi: APOD
Token Fiyatı: 1 APOD = 0.1 Dolar
Platform: Ethereum Tabanlı ERC-20
Soft Cap: 2.700.000 Dolar
Hard Cap: 20.000.000 Dolar

Steemit: https://steemit.com/cryptocurrency/@drogbacrash/airpod-uyku-kapsuelleri
Pages:
Jump to: