Pages:
Author

Topic: AKCHE mynet haberde :) - page 3. (Read 588 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
January 29, 2018, 04:37:29 AM
Açıkçası onca başarısız hatta dolandırıcılık diyebileceğim Türk girişimlerden sonra adam akıllı bir projeyle Akche nin gelmesi sevindirici. Umarım ulusal ve uluslararası tanınırlığı artar da biz de birer akche hodler oluruz. Smiley

Bildiğim kadarıyla ilk aşamada uluslar arası bir girişimleri olmayacak hedef pazar olarak Türkiye de faaliyet gösterecekler. Ancak işin ilerlemesi ve bu alanda ki ihtiyaçları karşılamalarına müteakip benzer veya farklı projeler le aynı ekip uluslar arası projelerle de karşımıza çıkabilirler.
sr. member
Activity: 533
Merit: 251
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
January 29, 2018, 03:54:06 AM
Açıkçası onca başarısız hatta dolandırıcılık diyebileceğim Türk girişimlerden sonra adam akıllı bir projeyle Akche nin gelmesi sevindirici. Umarım ulusal ve uluslararası tanınırlığı artar da biz de birer akche hodler oluruz. Smiley
member
Activity: 196
Merit: 11
January 29, 2018, 03:52:06 AM
Akche Coin DEX borsasında listeleniyor. Diğer büyük borsalarda giriş yapması gerekiyor.  Waves cüzdanı kullanılarak Türk Lirası ile Akche Coin alımı yapılabilir. 10 milyon dolar ile küçük bir market değerine sahip.

full member
Activity: 196
Merit: 100
January 29, 2018, 03:26:24 AM
Akche ilk etapta yurt içinde olacak bir konsept sunuyor zaten. Bu sebeple ülke içinde bilinirliliğin artması çok önemli. Marketteki , manavda ki herkes xrp diyeceğine trx diyeceğine Akche dese güzel olmaz mı ? Smiley Elbette olur umarım onlarda bizi mahçup etmez.

Elbette ki mantıklı tabi . Ben de isterim Akche ' nin namı yürüsün . Piyasaya yeni girecekler Bitcoin bitmiş . Riplle alın diyeceklerine Akche desinler . Fakat tamamen kendi blok zinciri ile bir işlem yaptırılmış olsa şahane olurdu . Waves altyapısı ile oturmasına çok zaman var . PR çalışmaları da önemli . Yeni yeni başlıyor sanırım Akche .
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
January 29, 2018, 02:23:04 AM
Akche ilk etapta yurt içinde olacak bir konsept sunuyor zaten. Bu sebeple ülke içinde bilinirliliğin artması çok önemli. Marketteki , manavda ki herkes xrp diyeceğine trx diyeceğine Akche dese güzel olmaz mı ? Smiley Elbette olur umarım onlarda bizi mahçup etmez.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
January 29, 2018, 02:20:39 AM
Daha fazla gelişip daha fazla yol alması gerektiğini düşünüyorum tabiki bu da bir başarı ortada emek var umarım önümüzdeki güzel günler olur tek istediğim türklirası gibi değer kaybı yapmaz.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
January 29, 2018, 02:14:06 AM
Mynet haberde yayınlanmak pekte zor değil daha doğrusu iyi bir miktarla tüm dünyada kendinizi duyurabilir, Forbes'te bile kendi hikayenizi anlattırabilirsiniz.
full member
Activity: 266
Merit: 148
January 29, 2018, 02:07:33 AM
Akçe nin türk borsalarında direk tl üzerinden satışı olması gerekli, türk yatırımcısı waves dex üzerinden alımı yapamıyor. Bu işin içinde olan bizler için bu kolay ama reklamı gören kişiler bu konulara uzak olduğu için üşeniyor.
member
Activity: 252
January 29, 2018, 02:05:45 AM
Türkler olarak küresel piyasanın çok gerisinde kaldık bana göre Waves asseti olmak yerine kendi blokzincirimizi oluşturmalıydık madem global piyasaya hitap etmek istiyorlar..

arkadaşın dediğine katılıyorum dünya piyasasında çook gerilerde kaldık. bunun sebebi ise birçok türk ismi ile coin çıkması birleşip tek coin adı altında çıkarmış olsalardı suan dünya seviyesinde üstlerde olabilirdi. ve bizim kaybetmemizdeki sebeplerden biride kısa sürede iyi paralar kazanma hissidir bunun yerine uzun vadeye yayarak kendı blokzincirini oluşturmaktan geçerdi.
member
Activity: 252
January 29, 2018, 01:51:25 AM
sevindirici haberler bunlar ama küresel bazda degerlendirmek gerekir . umarım güveni boşa çıkarmaz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 29, 2018, 01:49:17 AM
MyNet çok büyük bi olay mı Allah aşkına? Haber değeri bile taşımıyor.
Akche güzel bi pr yapsın reklamını yapsın bol bol öncelikle.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
January 29, 2018, 01:47:51 AM
Türkler olarak küresel piyasanın çok gerisinde kaldık bana göre Waves asseti olmak yerine kendi blokzincirimizi oluşturmalıydık madem global piyasaya hitap etmek istiyorlar..
full member
Activity: 350
Merit: 100
January 29, 2018, 01:45:29 AM
Belli bi altyapı kullanan projelerin trendi azalıyor son dönemde. Tabii bir Türk projesinden cross blockchain çalışması beklemek şimdilik zor olur ama globaldeki durum bu.
member
Activity: 182
January 29, 2018, 12:29:03 AM
Waves altyapısını kullanmamış olsaydı keşke . Waves altyapısında 1 waves karşılığında çok basit bir şekilde yapılıyorken hele . Yerli projemiz olsun istiyorum ben de fakat biraz basite kaçmış durumdalar ..
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
January 28, 2018, 09:36:19 PM
Waves dexten baktimda fiyatı çok düşmüş ico fiyatına çıkması gerekir en azından kimler sattı bu fiyatlardan anlamadım.
member
Activity: 126
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 28, 2018, 07:02:18 PM
Ben akche projesinin başarılı olabileceğine inanıyorum.Forumda akche ekibinden ayrılan arkadaşların proje hakkında yarattığı olumsuz bir hava söz konusu ama bu hava zamanla dağılacaktır diye düşünüyorum.Bu olumsuz havayı dağıtmakta akche ekibine düşüyor.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 28, 2018, 06:50:40 PM
yapılan haber amacına ulaşmıştır.öncesi burada çok konuşulurken birden kesilmesi sonucu vaadlerin tutarsızlığı derken güven tazeleyip buraya dönmek amacıyla oluşturulduğunu düşünüyorum haberin.zira burayı bilen akcheyi biliyor akche almak isteyen ise dönüp dolaşıp buraya gelecek forumun yolunu bulacak.
member
Activity: 378
Merit: 11
January 28, 2018, 06:45:30 PM
Haber sitelerinde yayın yaptırmak o kadarda pahalı değil bugün Türkiye'nin en çok tıklanan haber sitesinde 3000 Türk lirası karşılığında kendi makalenizi yayınlayabilirsiniz. Bana göre Akche son olaylardan sonra tamamen Bitcointalk'tan kopmuştur ayrıca Waves tabanlı bir asset olduğundan dolayı hiçbir zaman benim gözümde kabul edilmiş bir para birimi olmayacaktır.

başlangıç olarak bu bile güzel hocam belki ilerde daha fazla geliştirirler
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
January 28, 2018, 06:26:10 PM
Haber sitelerinde yayın yaptırmak o kadarda pahalı değil bugün Türkiye'nin en çok tıklanan haber sitesinde 3000 Türk lirası karşılığında kendi makalenizi yayınlayabilirsiniz. Bana göre Akche son olaylardan sonra tamamen Bitcointalk'tan kopmuştur ayrıca Waves tabanlı bir asset olduğundan dolayı hiçbir zaman benim gözümde kabul edilmiş bir para birimi olmayacaktır.
member
Activity: 140
January 28, 2018, 06:22:47 PM
Akche ulusal basında oldukça fazla reklam yaptı üstelik bu reklamlarını takip edebildiğim kadarıyla herhangi bir ücret ödemeden yaptı bu bana göre büyük bir başarı.Umarım akche ekibi kendisine güvenen insanları mahcup etmeden yoluna emin adımlarla ilerler.
Pages:
Jump to: